بازی آخر ممکن است نشان دهد که UCLA اسب ها را زیر Chip Kelly دارد


اگر نوته راكن چهار سوار آخرالزمان داشت ، تراشه كلی می توانست سیزده اسب همه گیر را ادعا كند.

در حالی که اولین عبارت به بخشی اساسی از دانش فوتبال کالج تبدیل شده است ، اما جمله دوم هنوز به آرامی محبوبیت پیدا می کند.

نسخه كلی ، كه طی یك كنفرانس تلفنی در ماه دسامبر به جای آسمان آبی و خاکستری اكتبر شرح داده شد ، شامل یك مرد و اسب او می شود. روشی که مربی UCLA در اوایل این هفته برای ماجرا تعریف کرد ، پس از امتناع از فروش اسب ارزشمند ، مرد مجبور به احمق شدن شد که بعداً از آن فرار کرد.

دو روز بعد ، اسب با 12 اسب دیگر بازگشت و از این مرد به عنوان یک نابغه استقبال شد زیرا اصطبل او اکنون 13 اسب را در خود جای داده است. اما هنگامی که پسرش قصد شکستن یکی از اسب ها را داشت ، در عوض پایش شکست و پدرش دوباره مجازات شد.

سرانجام ، هنگامی که جنگ آغاز شد ، پسر به دلیل شکستگی پای خود توانست در خانه بماند و پدر دوباره جشن گرفته شد.

كلی درباره داستان داستان گفت: “بنابراین زندگی از یك میلیون روش مختلف برای ما اتفاق می افتد.” “من فکر می کنم همه ما اینها را از طریق COVID و 2020 بیش از هر چیز یاد گرفته ایم ، بنابراین فقط روز خود را سپاسگزاریم.”

شنبه این روز برای Bruins خواهد بود ، آخرین روز از غیر معمول ترین فصل. فقط پس از چند آموزش بهاری ، یک اردوی آموزشی به تعویق افتاده و یک برنامه کوتاه کنفرانس فقط برای همه گیری COVID-19 ، آنها می دانند که پایان کار نزدیک است.

UCLA (3-3) تصمیم گرفت همه فرصت های جام را رد کند ، حتی اگر پیروزی برابر استنفورد (3-2) در گل رز ، اولین فصل پیروزی را از سال 2015 به Bruins بدهد.

این بدان معناست که این بازی می تواند با مشتی از Bruins خداحافظی کند ، از جمله دوریان تامپسون-رابینسون ، مهاجم نوجوان ، اما ظاهراً نه با Kelly ، زیرا تلاش های بهبودی او در پایان فصل سوم پایه و اساس قابل توجهی ایجاد کرد. مدیر ورزشی UCLA مارتین جارموند روز پنجشنبه گزارشی را از FootballScoop بارگیری کرد و ادعا کرد که کلی مطمئن نیست که حتی در سال 2021 با پیروزی مقابل کاردینال به کشورش برگردد.

حتما بخوانید:
هدرز پژو XU7 رانر بلند HZ POWER

“درست نیست،” جارموند در پاسخ توئیت کرد. “بسیار ناامیدکنندهFootballScoop ، چطور شما دفعه دیگر با من تماس می گیرید. برو بروین! “

پیروزی بر استنفورد چیزی بیش از ادای احترام به یکی از نامناسب ترین فصول تاریخ UCLA است. این نشان می دهد که کلی ممکن است حداقل شبیه مربی ای باشد که Bruins قصد داشت با گرفتن قرارداد 5 ساله با 23.3 میلیون دلار به او قرارداد 5 ساله بدهد.

دوریان تامپسون-رابینسون ، مدافع خط حمله UCLA ، در جریان پیروزی 15 نوامبر برابر کالیفرنیا توپ را کنترل کرد.

دوریان تامپسون-رابینسون ، مدافع خط حمله UCLA ، در جریان پیروزی 15 نوامبر برابر کالیفرنیا توپ را کنترل کرد.

(کلوین کو / آسوشیتدپرس)

دفاع UCLA سرانجام در سال 3 ظاهر شد ، با آمدن سرمربی دفاعی برایان نوروود و برنامه 4-2-5 او فشار قابل توجهی را بر هماهنگ کننده دفاعی جری آزینارو کاهش داد. اکنون بزرگترین مشکلی که Bruins با آن روبرو است ، توزیع مناسب اعتبارات حفاظتی است که با 21 کیسه منجر به کنفرانس Pac-12 می شود و با شش رهگیری در رتبه دوم قرار دارد.

جرم کلی همچنان پر سر و صدا است ، به طوری که Bruins در مجموع جرم (450.3 یارد در هر بازی) و جرم سریع (220.5 یارد در هر بازی) در کنفرانس دوم شد ، حتی اگر با سرعت مبارزه کنند ( 12) و تبدیل به موفقیت در جایگاه چهارم (33.3٪).

با وجود چالش هایی که برای گذراندن شش ماه در بازیکنانی که به آزادی در دانشگاه عادت داشتند ، Bruins در طی دو فصل اول کلی از برق و خسته کننده عبور کرد. آنها با پیوستن به اورگن به عنوان تنها تیم های Pac-12 که در شش آخر هفته اول فصل بازی می کردند و نشان دادند که تلاش آنها ارزش آن را دارد ، این فرصت ها را به حداکثر رساندند.

حتما بخوانید:
فارس: اظهارات عمرو به معروف معاون رئیس جمهور مبنی بر هشدار رئیس جمهور به ضرغامی صحت ندارد.

“فکر نمی کنم کسی امسال را مسلم بداند. ما اصلاً نمی توانستیم بازی کنیم “. تامپسون-رابینسون که پس از قرنطینه شدن به عنوان بخشی از پروتکل های ردیابی تماس ، دو بازی را از دست داد. “من فکر می کنم که این واقعا نه تنها برای بازیکنان ، بلکه برای مربیان ، از مربیان واقعاً قدردانی کرده است ، که واقعاً باعث می شود ببینید چقدر دلتنگ مردم هستید و بازی را از دست می دهید و فقط حضور در کنار همه در زمین را از دست می دهید.”

تامپسون-رابینسون گفت که پس از معرفی خود به عنوان بهترین مدافع Pac-12 ، به این موضوع توجه نکرده است که آیا او فصل آینده برمی گردد یا NFL را ترجیح می دهد. نمره قبولی او در این فصل 160.49 از 1602.7 توسط برت هندلی از آخرین دوره کالج خود در سال 2014 بیش از 152.7 است و از زمانی که درو اولسون 161.6 در سال 2005 منتشر کرده است ، بالاترین امتیاز برای یک مدافع UCLA است ، هنگامی که Bruins 10-2 به پایان رسید.

دلایل زیادی برای بازگشت وجود دارد که انتظار می رود بسیاری از لیست ها برگردند – حتی بدون یک سال اضافی واجد شرایط بودن به هر بازیکن پس از همه گیری. سوزن مسیر پس از نزدیک به افقی در بیشتر دو فصل گذشته ، در زیر کلی به سمت بالا هدایت می شود.

در پیچشی که شایسته مثل کلی است ، مبارزات همه گیری برین ممکن است به آنها کمک کند تا کاملاً سبک کسب و کار مربی خود را بپذیرند بدون اینکه در 9 ماه گذشته غیر از فوتبال تمرکز کنند.

تامپسون-رابینسون گفت: “تا سال 2020 ، من فکر می کنم این یک سطح درک و وضوح را برای همه به ارمغان آورده است ، آنچه او سعی دارد بگوید و آنچه را که می خواهد تبلیغ کند و من فکر می کنم به همین دلیل همه خرید کرده اند.”

شاید بتوان گفت که آنها فکر می کنند این برای اسب کاملاً منطقی است.
منبع: paper-news.ir