[ad_1]

هفت بار در چهار فصل گذشته ، جولن رمزی کرنر در یکی از بازی های برتر NFL گیرنده DeAndre Hopkins را تحت الشعاع قرار داد.

پس از اینکه جکسونویل جگوارس او را از AFC جنوب آریس معامله کرد ، رمزی فکر کرد که دوئل هایش با هاپکینز ممکن است برای مدتی پایان یابد. اما در ماه مارس ، هنگامی که دوندگان هوستون هاپکینز را با کاردینال ها در آریزونا معامله می کردند ، NFC West دوباره بازی کرد.

رمزی روز جمعه با شوخی گفت: “من در طول بازی ها او را دنبال می کنم ،” او به دنبال من به بخش رفت.

روز یکشنبه ، رمزی و هاپکینز هنگامی که Aries (7-4) با Cardinals (6-5) در استادیوم State Farm در Glendale ، Ariz بازی کند ، رقابت قابل احترام خود را از سر می گیرند.

این آخرین و شاید سخت ترین کار برای رمزی ، پردرآمدترین گوشه تاریخ NFL است.

در چند هفته گذشته ، رمزی ، چهار بار انتخاب Pro Bowl ، DK Metcalf از Seattle Seahawks را حذف کرد و Mike Evans ستاره Tampa Bay Buccaneers را خنثی کرد.

رمزی هاپکینز 6 فوت و 212 پوندی ، که همچنین یک انتخاب چهار بار طرفدار کاسه بود ، را “یکی از بهترین ها ، اگر نه بهترین های لیگ” توصیف کرد.

هاپکینز 28 ساله دارای 77 جلب برای 967 یارد و چهار لمس تخلف است که شامل کوئلر موری ، مدافع خط حمله ، لاری فیتزجرالد دریافت کننده و Drake کنیایی نیز می شود. کاردینالز در مجموع تخلفات NFL با میانگین 403.7 یارد در هر بازی دوم شد.

در 15 نوامبر ، هاپكینز یكی از بازیهای فصل را انجام داد وقتی كه از سه مدافع بوفالو بیلز پیشی گرفت و با گذشت 43 ثانیه از موری پاس دو ثانیه را گرفت تا كاردینالها 32-30 پیروز شوند.

جانشین کاردینال ، DeAndre Hopkins ، 10 ساله ، یک برنده بازی مقابل Bills را در ماه نوامبر کشید.

جانشین کاردینال ، DeAndre Hopkins ، که هدایت NFL در پذیرایی ها است ، در ماه نوامبر با پاس ناامیدکننده 43 یاردی مقابل Buffalo Bills برنده بازی شد.

(ریک اسکوتر / آسوشیتدپرس)

کلیف کینگزبری ، مربی کاردینالز گفت: “وقتی کیلر به یک بازی احتیاج دارد ، در پیدا کردن دی آندره احساس اطمینان می کند.” “این فقط بهبود می یابد ، رابطه آنها.

“اما شما می بینید که ما سال گذشته به کجا توهین می کردیم و آن را اضافه کنید ، ما قطعاً چند قدم بزرگ برداشته ایم.”

رمزی ، 26 ساله ، به یاد آورد که در بهار گذشته حرکات خارج از فصل NFL را تماشا کرده است. وقتی تگزاسی ها هاپکینز را با کاردینال ها معامله کردند ، او گفت که دو واکنش نشان داده است.

نخست ، او نسبت به دشاون واتسون ، دفاعی تگزاس ، دوستی که نماینده او دیوید مولوگتا نیز نماینده او است ، “احساس بدی” داشت.

او گفت: “و من فقط بودم ، از نظر ذهنی باید دوباره فکر می کردم ، آیا منظور من را می فهمی؟” “این مبارزات همیشه صادقانه بودن با شما سرگرم کننده است ، خواه احساس کنم برنده هستم یا بازی را باخته ام.”

هاپکینز در هفت بازی که مقابل جگوارها با رمزی در تیم انجام داد ، سه پاس تاچ داون گرفت. در سال 2018 ، هاپکینز 16 بار هدف قرار گرفت و 12 پاس برای 147 یارد گرفت. اما این تنها زمانی است که 100 یارد را کسوف کرده است. او سه بار 80 یارد یا بیشتر داشت.

رمزی یک پاس را قطع کرد و 11 را شکست.

رمزی گفت: “ما هر دو بزرگ شدیم و مجموعه مهارت های خود را توسعه دادیم.” “هر وقت بعضی کارها را می کنید و بعضی چیزها را می گیرید. این همان کاری است که او انجام داده و من هم انجام داده ام. “

قوچها با نتیجه 23-20 مغلوب سانفرانسیسکو 49ers شدند ، بازی ای که در آن رمزی به دلیل مشکل ران به 50 از 72 کلیک محدود شد.

روز جمعه درمورد ران خود از سedال ، رمزی گفت: “من خوبم.”

او منتظر مسابقه بعدی با هاپکینز است.

رمزی گفت: “ما احترام زیادی برای هم قائل هستیم ، اما وقتی زمان بازی است ، وقت آن است كه چانه های خود را ببندیم و برای تیم خود بازی كنیم ، ما هر دو چیزی را حفظ نخواهیم كرد.”

و غیره.

سباستین جوزف دی (مدافع) مدافع محدود بود و از او به عنوان مشکوک به مسابقه روز یکشنبه نام برده شد. … پیش بینی می شود که اوبو اوکورونکوو (آرنج) ، بک بک خارجی در ترکیب فعال شود و به مصاف کاردینالز برود. … کوله پشتی بیرونی Jachai Polite معافیت را حذف کرد و مجدداً به تیم آموزشی امضا شد …. پس از تمرین در ورزشگاه SoFi در روز پنجشنبه ، رم برای تمرین روز جمعه به محل کار خود برای هزاران بلوط بازگشت.[ad_2]

منبع: paper-news.ir