بازی خاموش رقابت ممکن است برای Chip Kelly ، Clay Helton بهترین باشد

[ad_1]

گلدان خالی گل رز ممکن است به جای مربیانی که بعد از ظهر شنبه در حاشیه خواهند رفت ، ترجیح داده شود.

او برای چیپ کلی ، مربی UCLA که باعث بی تفاوتی شد ، تیم هایش در مقابل کوچکترین جمعیت تاریخ ورزشگاه بازی می کنند ، پوشش را ارائه می دهد.

او سرپناهی برای كلی هلتون ، مربی USC فراهم خواهد كرد كه در آخرین حضور در آنجا توسط هواداران تیم خودش مورد توهین قرار گرفت.

حضور رسمی 0 درصورتی که بروین ها (3-2) با شماره 15 تروجان (4-0) روبرو شوند ، 0 خواهد بود ، تقریباً با تعداد هوادارانی که از هر مربی رضایت دارند ، علی رغم چند نشانه دلگرم کننده ، مطابقت دارد.

تروجان های هلتون ممکن است در آستانه شروع 5-0 نخست خود از سال 2006 و اولین حضور خود در بازی قهرمانی Pac-12 از سال 2017 باشند.

کلینز بروینز برای اولین بار در سه فصل رکورددار پیروزی است و می تواند با شکست رقبای خود ، جام حذفی را بدست آورد.

هلتون با اشاره به از دست دادن ضرر در برابر کلرادو و اورگن ، که معلوم شد یک شکست در UCLA است ، گفت: “آنها در حال حاضر به راحتی شکست نخورند.”

برخی از زمینه ها ممکن است قبل از اینکه UCLA یا USC به عنوان وضعیت سطح اول مسح شوند ، توجیه شود. از روز جمعه ، قبل از اینکه آریزونا با آریزونا بازی کند ، پیروزی های بروین ها به تیم هایی رسیده بود که 1-9 با هم رفتند. پیروزی های تروایی ها به تیم هایی رسید که در مجموع 2-10 پیش رفتند.

مشکلات پیرامون هلتون تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است ، زیرا آنچه اتفاق می افتد تنها لحظه درخشان وی است ، پایان قدرتمند فصل 2016 ، که با پیروزی چشمگیر رز بول مقابل پن ایالت به پایان رسید. هواداران ادعا می کنند که تیم های او یک فوتبال بی نظیر از فوتبال بازی می کنند و از بازی های وحشتناک رنج می برند ، تا زمانی که نتوانند جذابیت سالانه بهترین استعدادها را در دبیرستان افزایش دهند ، که او در آخرین کلاس خود باعث شکست قابل توجهی شد.

سرمربی USC ، كلی هلتون در 22 نوامبر سال 2020 بازی مقابل یوتا را تماشا می كند.

به نظر می رسد شروع بی نظیر USC در سال 2020 در پس زمینه مشکلات COVID-19 این اطمینان را می دهد که Clay Helton برای حداقل یک فصل دیگر به دور محوطه Colosseum بازگردد.

(ریک باومر / آسوشیتدپرس)

هر یک از دو بازی رقیب آخر ، به نظر می رسید آخرین بازی برای هلتون باشد ، پس از یک فصل 5-7 در سال 2018 با کمی رکورد 8-5 در سال 2019 بهبود یافته است. آخرین بار هلتون Rose Bowl را ترک کرد ، پس از از دست دادن USC با 34- 27 در Bruins در سال 2018 ، چندین طرفدار اسب تروا که بالای یک تونل ایستاده بودند خداحافظی کردند در حالی که دیگری خواستار شلیک او شد.

یک سال پیش ، مایک بن ، مدیر ورزشی USC متعهد شد که هلتون را حفظ کند در حالی که به مربی اجازه می دهد ترکیب دفاعی خود را ترمیم کند و چیزی ایجاد کند که احساس آخرین تلاش را داشت ، بدون عذرخواهی ، تلاش برای حفظ شغل خود.

شروع بی نظیر USC در سال 2020 در میان مشکلات COVID-19 به نظر می رسد تضمین می کند که هلتون ، که قراردادش تا سال 2023 است ، حداقل برای یک فصل دیگر به حاشیه کولوسئوم بازگردد ، حتی اگر طرفداران ادامه دهند در یک جنایتی گیر بیفتید که هفته گذشته فقط پنج متری علیه واشنگتن ایجاد کرد.

هلتون در پاسخ به این س askedال که آیا دوره را به اندازه کافی تنظیم کرده است ، گفت: “من این کار را به تو می سپارم.” “این کار همه است.” کار من پیروزی در مسابقات فوتبال است و به همین دلیل کار خود را انجام خواهم داد. اما شما کار خیلی خوبی انجام می دهید ، بنابراین من به شما اجازه می دهم این کار را انجام دهید. “

در سراسر شهر ، کلی همچنان چهارشنبه خوبی را سپری می کند ، همانطور که دوست دارد بگوید ، در حالی که طرفداران Bruins در شنبه ثابت هستند ، که اغلب در راه ثبت رکورد خود از 10 تا 19 در مدرسه گیج می شوند. خبر خوب این است که کلی دیگر در Craigslist برای فروش نیست ، زیرا او در اکتبر 2019 با آگهی تبلیغاتی از او به عنوان “جبران ناپذیر شکسته” تبلیغ کرد و طرفداران برای لحظه ای در مورد شایستگی پرداخت 9 میلیون دلار به او متوقف شدند. دفاع مجدد Bruins.

چیپ کلی مربی UCLA در 7 نوامبر سال 2020 مربی تیم Bruins برابر کلرادو است.

مربی UCLA چیپ کلی دیگر در Craigslist برای فروش نیست ، زیرا او در اکتبر 2019 با آگهی تبلیغات خود را به عنوان “خراب بدون تعمیر” اعلام کرد.

(دیوید زالوبوفسکی / آسوشیتدپرس)

سه سال پس از ذکر عنوان قهرمانی در کنفرانس مطبوعاتی افتتاحیه ، کلی حاضر به گفتن اینکه در کجای مراحل تحقق اهداف خود قرار دارد ، ترجیح داد انگیزه خود را با جزئیات حفظ کند.

كلی در اواسط هفته گفت: “از چهارشنبه واقعا هیجان زده شدم.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. منظورم این است که ، فکر می کنم شما می توانید در ابتدا همیشه در مورد اهداف بلند مدت خود صحبت کنید ، اما وقتی وارد برنامه روزمره خود شدید ، این همان چیزی است که باید روی آن تمرکز کنید و ما روی یک چهارشنبه واقعاً خوب تمرکز می کنیم. “

حتی وقتی UCLA برای اولین بار از سال 2017 در آستانه یک پیشنهاد جام حذفی است ، طرفداران نگران هستند که حذف های کلی در جذب بازیکن ، مانع از موفقیت تیم هایش با موفقیت او در اورگان شود ، جایی که او تیم ها 46-7 پیش رفتند و در چهار بازی جام بزرگ ظاهر شدند. در چند هفته گذشته ، سه نفر از بهترین گزینه های Bruins از تعهدات لفظی منصرف شده اند ، و جان اوکسنارد اقیانوس آرام ، Devin Aupiu ، وفاداری خود را به Notre Dame اعلام کرد.

خوشبختانه كلی ، آن دسته از بازیکنانی كه ترجیح دادند برای او بازی كنند ، رویكرد تجاری مربی خود را در پیش گرفته اند.

کایل فیلیپس ، جانشین گسترده Bruins ، گفت: “همه آنها کاملا خریداری شده است.” “هر ساله وقتی پسرها می آیند که هر روز به سختی کار می کنند بهتر و بهتر می شود و اکنون احساس می شود که کل تیم برای برنامه مربی کلی خریداری شده است.”

با انتقال نظرات فیلیپس ، کلی گفت که او حتی از کار با بازیکنانی که تمرکزشان به چیز دیگری غیر از آنچه در مقابل آنها بود ، بیشتر هیجان زده است.

با توجه به خلا v بزرگی که در اطراف آنها وجود دارد ، این ذهنیت می تواند به خصوص در روز شنبه در گلدان رز مفید باشد.

رایان کارتیه ، نویسنده ستاد Times ، در این گزارش همکاری داشته است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes