[ad_1]

شارژرها علی رغم تولید هفتگی کواربک ، بارها در این فصل موفق به کسب پیروزی نشده اند جاستین هربرت.

یکشنبه ، پایان دفاع جوی بوسا برخی از پوچی هایی را که احتمالاً هربرت احساس کرده تجربه کرده است.

پایان دفاع 3 اخراج حرفه ای در برابر بوفالو همراه با شش باخت کلی ، دو گل خط حمله اضافی ، بازیابی بازی و پاس داشت. شارژرها به هر حال ، 27-17 شکست خوردند.

بوسا گفت: “بمکد.” “من واقعاً می خواستم او را بیرون کنم. خیلی سخت است که بعد از چنین بازی سختی مانند این احساس هیجان داشته باشید. “

شارژرها بدون لبه بازی می کردند ملوین اینگرام برای جفت شدن در برابر بوزا اینگرام به دلیل یک مشکل طولانی مدت در زانو در روز شنبه در لیست قربانیان قرار گرفت.

هنوز هم ، بوسا همچنان به عنوان مخرب ترین نیروی دفاعی بازی به پشت Bills راه پیدا می کرد. او با هشت تکل کار را تمام کرد.

بوسا گفت: “احساس می کنم بازی هایی که در این سال سالم هستم در سطح بسیار بالایی بازی می کنند.” “خوب است که می بینیم همه چیز کنار هم قرار گرفته است.”

بوزا پس از مصدومیت های مختلف برای ماندن در زمین ، دو بازی را به دلیل ضربه مغزی از دست داد تا اینکه در 22 نوامبر مقابل نیویورک جتس بازگشت.

اگرچه او در این پیروزی 34-28 هیچ کیسه ای نداشت اما فعال بود و با 5 گل در مقابل مدافع خط حمله موفق شد. جو فلکو.

سپس بوفالو و ورزشکار بزرگ آمد جاش آلنو به نظر می رسد بوسا سطح دیگری پیدا کرده است.

مربی گفت: “من فکر کردم او استثنایی بازی کرد.” آنتونی لین گفت “او تمام روز به بازیکن خط حمله فشار می داد. او خیلی عجله داشت و در بازی در حال اجرا بازی می کرد. فکر کردم او یکی از بهترین روزهایش را پشت سر گذاشته است. “

در ماه آگوست ، بوسا یک قرارداد تمدید پنج ساله به 135 میلیون دلار امضا کرد که شامل 102 میلیون دلار ضمانت بود ، که یک رکورد برای یک مدافع NFL محسوب می شود. در تیمی که به آنچه ممکن است تغییرات قابل توجهی در خارج از فصل داشته باشد نزدیک می شود ، بوسا همچنان سنگ بنای حق امتیاز است.

به همین ترتیب ، او در این فصل نقش رهبری بیشتری را به عهده گرفته است.

بوسا با اشاره به بقیه فصل گفت: “اگر پسران شروع به ترک تحصیل کنند ، پنج هفته طولانی خواهد بود.” “مردم اطراف من می دانند که این اتفاق از طرف من نخواهد افتاد. سعی خواهم کرد تمام تلاشم را بکنم تا هر روز انرژی خوبی بیاورم.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. و ما می توانیم یک چهارم آخر فصل جهنمی داشته باشیم. بدون در نظر گرفتن می توانیم پنج بازی پشت سر هم ببریم. چرا با صدای بلند بیرون نمی آییم؟ “

شارژرهایی که به آستین اکلر برمی گردند با هافبک Buffalo Bills Tremaine Edmunds مبارزه می کنند.

شارژرهایی که به آستین اکلر برمی گردند ، در نیمه دوم باخت 27-17 شارژرهای روز یکشنبه با ترماین ادموندس ، هافبک 49 ساله بوفالو بیلز مبارزه کردند.

(جفری تی. بارنز / آسوشیتدپرس)

اکلر برمی گردد

پس از از دست دادن شش بازی به دلیل تنش همسترینگ ، آستین اکلر دقیقاً در ترکیب تسهیل نشده است.

او 14 بار برای 44 یارد حمل کرد و 11 پاس برای 85 یارد گرفت.

او گفت: “من دوباره ریتم کردم.” “من 100٪ احساس نمی کردم که شرایط من کجاست. … با این حال ، می توان انتظار داشت که در تمام این هفته ها از دست برود. در اکثر موارد ، احساس خوبی داشتم. “

همانطور که شارژرها باختند ، اکلر برگشت کالن بالاج. این جانباز در هفته یازدهم به دلیل آسیب دیدگی مچ پا و ساق پا بازی نکرد جاش کلی از اکلر پشتیبانی کرد و با هفت دماغ به مدت 35 یارد و یک لمس کار تمام شد.

از 25 حساسیت بالای تیم به اکلر ، عجیب ترین اتفاق در آخرین ثانیه ها بود ، زمانی که شارژرها توپ را به جای پریدن با ساعت تیک تیک آزاد کردند. بعداً لین این اشتباه را به “ارتباط نادرست” متهم کرد.

اكلر در صف بیلد برای یك حیاط متوقف شد تا با از بین رفتن زمان از حیاط سود ببرد.

اكلر در پاسخ به این س askedال كه آیا از این تماس بازی تعجب كرده اید گفت: “در واقع ، من بودم. “ما باید توپ را به آنجا بیندازیم تا مطمئن شویم که برای متوقف کردن ساعت ، ضربه محکم یا ناقص است.

“در پایان ، مهم نخواهد بود فقط به این دلیل که زمانی که برای تهیه دو مورد احتیاج داشتید در آنجا نبود. اما ، بله ، این چیزی است که ما می توانیم بهتر انجام دهیم. “

و غیره.

مرجع درست برایان بولاگا این بازی را به دلیل آنچه لین ناراحتی معده نامید ، از دست داد. تری پیپکینز به جای او شروع شد. … خط شکن دنزل پریمان در کوارتر دوم از ناحیه کمر آسیب دید و بازی را ترک کرد. … مایکل بادگلی یک امتیاز اضافی برای کوارتر اول از دست داد ، هشتمین ضربه ناموفق او در این فصل.[ad_2]

منبع: paper-news.ir