[ad_1]

NHL هنوز برنامه خود را برای فصل آینده نهایی نکرده است ، اما تیم ها در حال آماده سازی غیرمعمول برای یک کمپین هستند که در طی همه گیر COVID-19 بسیار متفاوت به نظر می رسد.

برای پادشاهان ، که شامل ایده میزبانی بازیهای بالقوه در فضای باز در صورت حضور هواداران می باشد ، فرصتی طولانی مدت که تیم در هنگام گفتگو با لیگ مورد بررسی قرار داد ، همانطور که توسط رسانه های متعدد گزارش شده است

از آنجا که موارد COVID-19 همچنان در جنوب کالیفرنیا افزایش می یابد و مقامات محلی بهداشت دستورهای سختگیرانه تری برای ماندن در خانه صادر می کنند ، بعید است هواداران مجاز به حضور در بازی ها در Staples Center حداقل برای شروع باشند ، در غیر این صورت همه چیز از فصل 21-2020 که لیگ امیدوار است ماه آینده آغاز شود.

از نظر تئوری ، بازی های خارج از منزل می توانند محیط امن تری برای بازگشت تماشاگران فراهم کنند. و عوامل مختلفی وجود دارد که پادشاهان را به یک میزبان بالقوه منطقی تبدیل می کند.

گروه متعلق به پادشاهان ، AEG ، مالک Galaxy و پارک ورزشی 27،000 نفری Dignity Health Sports در کارسون نیز هست. آنها می توانند یک رقیب طبیعی در نزدیکی اردک ها داشته باشند ، که یکی از چندین باشگاه دیگری است که علاقه مند به انجام بازی های بالقوه در فضای باز در این فصل است. و آنها سابقه شرکت در رویدادهای مشابه را داشته اند ، زیرا در سه بازی قبلی در فضای باز شرکت کرده اند ، از جمله مسابقه سری 2014 در ورزشگاه با اردک ها در ورزشگاه داجر

اما در این مرحله ، امکان اجرای هرگونه برنامه در فضای باز ، به ویژه در منطقه لس آنجلس ، بعید به نظر می رسد.

هنوز هیچ تیمی از تیم های NFL ، Major League Baseball یا تیم های فوتبال بزرگ کالج در جنوب مجاز به استقبال حتی جمعیت کم ظرفیت در صندلی های خود نیستند. علاوه بر این ، اخیراً هر دو شهرستان و شهر لس آنجلس مقررات جدیدی را منع کردند که بیشتر اجتماعات عمومی را منع می کند ، زیرا پرونده های COVID-19 در پاییز امسال افزایش یافت.

ساختار فصل پیش رو NHL نیز نامشخص است. پیش بینی می شود این برنامه به حدود 60-62 بازی کاهش یابد. و به دلیل محدودیت های سفر بین ایالات متحده و کانادا ، ادارات به طور موقت پیکربندی می شوند.

نه پادشاهان و نه اردکها از زمان شروع همه گیر شدن بیماری در ماه مارس ، زمانی که NHL فصل عادی 2019-20-20 را به حالت تعلیق درآورده ، بازی نکرده اند. این لیگ در طول تابستان میزبان یک بالون خنثی 24 تیمی در تورنتو و ادمونتون بود ، اما هیچ یک از امتیازات جنوبی کالیفرنیا آنقدر بالا نبودند که بتوانند صعود کنند.

قبل از اینکه سرانجام NHL در مورد دو شهر کانادا تصمیم بگیرد ، Staples Center برای میزبانی مسابقات بعد از فصل نامزد نهایی بود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر