[ad_1]

شکستن ترکیب Aries (7-3) و San Francisco 49ers (4-6) ، در بازی خود در ساعت 13:05 روز یکشنبه در ورزشگاه SoFi شرط بندی کنید.

وقتی قوچها توپ را دارند: جارد گاف ، بازیکن خط حمله ، و رابرت وودز و کوپر کوپ ، دوشنبه گذشته دوباره دیدار خود را در برابر Tampa Bay Bookachers پیدا کردند. گاف پس از گذراندن سه تاچ داون و مهندسی یک بازی گل به گل برنده در کوارتر چهارم ، بالا رفت. وودز ، کوپ و جاش رینولدز اهداف اصلی گاف هستند ، اما تازه وارد ون جفرسون با اولین گرفتن در پیروزی مقابل بوکانیرز به صعود خود ادامه داد. محکم کاری تایلر هیگبی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه آرنج تصمیمی درون بازی خواهد بود ، بنابراین جرالد اورت و جانی موند می توانند عکس ها را به اشتراک بگذارند. دارل هندرسون با از دست دادن 24-16 در 49ers در 18 اکتبر به 88 یارد رسید. انتظار می رود که او و مالکوم براون بیشتر حامل ها را دریافت کنند ، اما ممکن است نقش تازه کار Kam Akers پس از به ثمر رساندن اولین برخورد خود در هفته گذشته ، همچنان رشد کند. این 49 بازیکن می تواند به کرنر عقب برگردد ، ریچارد شرمن که از اواسط سپتامبر به دلیل مصدومیت از ناحیه گوساله محروم است. 49ers فصل را با یک خط دفاعی نیرومند که با آسیب دیدگی و COVID-19 تخریب شده بود آغاز کردند. هفته گذشته Linemen Arik Armstead و Javon Kinlaw از ذخیره / لیست COVID-19 خارج شدند.

هنگامی که 49ers توپ را در اختیار دارند: با برکناری جیمی گاروپولو ، بازیکن خط حمله به دلیل آسیب دیدگی مچ پا ، نیک مولنس برای پنجمین بار در این فصل بازی را آغاز می کند. او شش تاچ داون را با شش رهگیری طی کرد. با شکست 27-13 به مقدسات نیواورلئان مقدس در 15 نوامبر ، مولنس 24 پاس از 38 پاس گل را برای 247 یارد و یک ضربه محکم و با دو مداخله انجام داد. انتهای ستاره جورج کیتل به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه پا کنار گذاشته می شود ، اما اگر رحیم مسترت کنار بکشد و دیبو ساموئل دریافت کننده پس از حذف از ذخیره مصدوم ، بازیکنی را دریافت کند ، این 49 بازیکن افزایش می یابد. به نظر می رسد كایل شاناهان ، مربی سانفرانسیسكو در حال یافتن راه هایی برای دشوارتر كردن برج حمل است. قوچ ها از بالاترین رده های دفاعی NFL برخوردار هستند ، اما به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو حداقل 3 بازی بدون خط میکا کیسر حضور خواهند داشت. Troy Reeder برای دومین بار در این فصل جایگزین Kiser می شود. در پیروزی 30-10 برابر واشنگتن ، ریدر 11 تیم برتر و سه کیسه را در اختیار داشت. تازه وارد خارج از مدافع خط ترل لوئیس به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از زمین خارج شده است. کرنر بور ، جالن رمزی ، دوم است که شامل ایمنی جوردن فولر تازه کار است ، که در مقابل Buccaneers دو مهار داشت. به نظر می رسد آرون دونالد ، فرمانده ستارگان ، یک سری دو بازی را بدون جنگ به پایان برساند.

برج حمل توسط اعداد.

هنگام لگد زدن: مت گای در اولین بازی خود با برج حمل دو گل میدان به بوكانیرز از جمله برنده مسابقه می زند. او همچنین تلاشی را از دست داد ، اما سرمربی شان مک وی مطمئن به نظر می رسید مشکلات تیمش تمام شده است. جانی هکر به طور متوسط ​​46.2 گارد در هر پوند داشت. رابی گولد 13 تلاش از 14 تلاش برای گلزنی در زمین 49 گل را انجام داده است. میچ ویسنوفسکی به طور متوسط ​​47.9 گارد در هر پوند داشت.

پیش بینی گری کلاین: قوچ ها در سه بازی گذشته خود مقابل 49ers باختند ، اما این سری با پایان دادن به حرکت تیم McVay از پیروزی بر Seattle Seahawks و Buchanaries به پایان خواهد رسید.

RAMS 27 ، 49ERS 23[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر