[ad_1]

برای چندین هفته هوا به نظر می رسید. ویژگی های برجسته جرم رامز ، که به مهارت های گرفتن و دویدن گیرنده های رابرت وودز و کوپر کوپ متکی بود ، کنجکاو بودند.

به نظر می رسد این دیگر مشکلی ایجاد نمی کند.

پس از جارد گاف ، بازیکن خط حمله و بهترین گیرنده های خود ، در جریان پیروزی 27 بازی مقابل Tampa Bay Bookers ، قوچ ها با اعتماد به نفس و حرکت روزافزونی وارد ورزشگاه سانفرانسیسکو 49ers در ورزشگاه Sophie می شوند. 24 روز دوشنبه.

وودز 12 پاس برای 130 یارد و یک ضربه محکم بدست آورد. کوپ 11 پذیرایی برای 145 یارد داشت.

به گفته رامز ، این اولین بار در تاریخ حق رای دادن است که دو گیرنده 10 بازی در یک بازی داشته اند.

وودز بعد از بازی گفت: “وقتی شما واقعاً در ریتم هستید ، مهم نیست كه چه كسی مقابل شماست ،” شما فقط آنجا می روید و وقتی در آن ریتم هستید ، مسیری بر خلاف هوا می شود. “

به گفته overthecap.com ، قبل از فصل ، Aries به کوپ یک دوره تمدید سه ساله 47.25 میلیون دلاری داد که شامل 20.6 میلیون دلار ضمانت است. بعد از بازی اول ، رمز به Woods 65 میلیون دلار تمدید چهار سال داد که شامل 31.7 میلیون دلار ضمانت بود.

این سرمایه در برابر سود سهام سود سهام پرداخت کرد.

در شبی که پیکانرها حمله سریع قوچ ها را بستند ، وودز و کوپ چهار نوبت از 16 یارد یا بیشتر داشتند. طولانی ترین بازی وودز 35 یارد را شامل شد ، جام 27.

دریافت کننده جاش رینولدز و جرالد اورت نزدیک به هر کدام 18 یارد داشتند و تازه وارد ون جفرسون اولین مسابقه خود را در مسابقات NFL به ثمر رساند.

گاف گفت که او احساس می کند در اواسط سه ماهه دوم شب بزرگی برای کوپ و وودز خواهد بود.

“وقتی کوپر شکست و چیزهای بیشتری به دست آورد [yards] پس از گرفتن – و رابرت در مورد آن – شما درک خوبی از چگونگی بازی خواهید داشت ، “گفت گاف ، که 376 یارد و سه تاچ داون را واگذار کرد.

Kupp در حال حاضر 64 تیم برتر دارد ، دو تیم برای تاچ داون. وودز 54 گیر دارد ، پنج مورد برای لمس کردن.

ظاهر Woods and Coop در زمان مناسب است. اگرچه 49 ویران شده 4-6 رکورد دارند ، اما آنها می توانند در این هفته از بازیکنانی مانند ریچارد شرمن کرنر ستاره دار ، دیبو ساموئل دریافت کننده و توین کلمن و رحیم مسترت استقبال کنند.

حتی بدون شرمن ، 49 در 18 اکتبر حمله Aries را با پیروزی 24-16 در ورزشگاه Levi خنثی کرد. وودز 10 بار هدف قرار گرفت ، اما فقط چهار پاس گرفت. Kupp 9 بار هدف قرار گرفت ، اما فقط سه پذیرش داشت.

اما پس از اجرای دوشنبه شب ، به نظر می رسد که گاف و گیرندگانش ریتم خود را دوباره کشف کرده اند.

وودز و کوپ ، انتقال با فرکانس کوتاه و متوسط ​​را به سود طولانی تبدیل کردند. Kupp در نیمه اول 9 بار برای 109 گز فروش داشت.

ویلیام هولستون ، مدافع Buccaneers به ​​گاف گفت: “او آن پسرهای بد را نوشید و نوشید” ، اما او آنها را ترک کرد و آنها را پایین آورد.

مربی Buccaneers ، بروس آریانس گفت: “من اینطور فکر نمی کنم [Goff] پس از 10 یارد تا نیمه دوم تلاش کرد. بسیار خوب ، پاس های کوتاه و ما خیلی خوب با کوپ کار نکردیم. “

در طول بازی برنده رمس در کوارتر چهارم ، گاف با اتصال 23 متری با وودز شروع کرد. او در بازی بعدی فقط رینولدز را از دست داد و سپس به مدت نه یارد به وودز پاس داد. در مقام سوم ، او کوپ را برای 19 حیاط پیدا کرد.

مربی شان مک وی گفت: “شما در مورد پسران صحبت می کنید که در شرایط بحرانی سخت گیرهای خود را انجام می دهند.”

در پایان ، برج حمل از روی ضربه مت مت گای فراخوانده شد تا یک گل در زمین به ثمر برساند که برتری 27-24 را برای آنها رقم می زند. جدمن فولر ، ایمنی رمز با دومین رهگیری خود پیروزی را مهر و موم کرد.

قوچ ها (7-3) با شش بازی باقی مانده به قله NFC West باز می گردند.

وودز گفت که اگر قوچها “می خواهند این تیم شماره یک باشد” ، تخلف باید پنالتی های نابهنگام را کاهش دهد و بازی ها را به طور قانع کننده ای پایان دهد.

وی گفت: “واقعاً فقط وقتی كه این فرصت ها را برای بستن یك بازی و مهر و موم كردن یك بازی داریم ، غالب بازی كنیم.”

دفاع برج حمل محکم و گاه غالب بود. گاف گفت که این حمله “واقعاً نزدیک به جایی که می خواهیم باشیم” بود و بازی در برابر باکینرز “یک قدم در مسیر درست” بود.

تعادل بهتر بین حمله سریع و پاس کامل است ، اما اگر حریف دیگری این مسابقه را به اتمام برساند ، گاف با اطمینان گفت که قوچها هنوز هم می توانند پیروز شوند.

وی گفت: “اگر این اتفاق بیفتد و ما مجبور باشیم به بازی پاس اعتماد کنیم ، من برای آن آماده هستم و برای آن آماده هستم.”

و غیره.

قوچها ادعای پایان دفاع دیرک ریورز را برای امتناع از میهن پرستان نیوانگلند کردند. ریورز 26 ساله در یک کالج در یانگستاون بازی کرد و در سال 2017 سوم شد. او در این فصل در هشت بازی چهار بازی و 1 ½ اخراج داشت … رم ها روز سه شنبه بودند. قرار است روز چهارشنبه پیاده روی کنند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر