بازی TNF در برابر میهن پرستان می تواند شاخص رشد Jared Goff باشد

[ad_1]

هفته منتهی به Super Bowl LIII یک تجربه بسیار مثبت برای جارد گاف ، مهاجم رمز بود.

او در فصل دوم حضور در سیستم مربی شان مک وی بود و یک تخلف را در میان بهترین های NFL انجام داد. او در دومین تماس متوالی Pro Bowl برنده شده بود و در حال تمدید قرارداد زودهنگام بود که در نهایت 110 میلیون دلار تضمین شده برای وی فراهم می کند.

پس از آن ، البته ، بیل بلیشیک ، پیشکسوتان نیوانگلند پاتریوت و کارکنانش یک برنامه بازی ارائه دادند که مک وی را رد کرد و گاف را از بین برد. برج حمل 3 بر 3 شکست خورد.

خاطرات؟ گاف چندین مورد دارد.

وی این هفته گفت: “خیلی خوب نیست.”

اما یک چیز مثبت وجود داشت.

“اینکه آنجا باشم و بتوانم همه کارها را انجام دهم و این تجربه را نه تنها برای خودم بلکه برای تیم خود نیز داشته باشم ، تا زمانی که ما فرصتی برای بازگشت به آنجا داشته باشیم ، بتوانیم آن را همانطور که می خواهیم انجام دهیم ، گفت گاف.

قوچ ها پس از از دست دادن پلی آف در فصل گذشته ، 8-4 هستند ، ابتدا در NFC West قرار دارند و قرار است در خارج از فصل بازگردند.

پنجشنبه شب ، گاف و مک وی این فرصت را خواهند داشت که نشان دهند که آیا آنها از تجربه Super Bowl خود برای بازی در میهن پرستان در ورزشگاه SoFi رشد کرده اند یا خیر.

بازی اواخر فصل عادی ، در یک هفته کوتاه ، مقابل یک تیم 6-6 پاتریوت با ترکیب بسیار متفاوت از دو فصل پیش ، همان جایگاه Super Bowl Belichick نیست. این کاسه خرید نیست.

اما جبهه شش نفره ، چشمک زن ها و طرح های پوششی که پاتریوت ها – و شیکاگو پیش از خود حمل می کنند – برای سردرگمی برج حمل ، دیگر رمز و راز نیستند. از آن زمان ، چندین مخالف طرح های مشابهی را امتحان کرده اند.

گاف به میهن پرستان گفت: “خوب خواهد بود که ببینیم آنها می خواهند چه کار کنند.” “منظورم این است که ، فکر می کنم در لحظه ای هستیم که امسال کمی دیده ایم و برنامه های خوبی برای همه چیز داریم.”

جارد گاف پس از انداختن رهگیری در نیمه دوم Super Bowl LIII در برابر میهن پرستان نیوانگلند ، واکنش نشان داد.

جارد گاف پس از رهگیری در نیمه دوم Super Bowl LIII در برابر پاتریوت های نیوانگلند در 3 فوریه 2019 در آتلانتا واکنش نشان داد.

(پاتریک سمنسکی / آسوشیتدپرس)

پنج هفته پیش در میامی ، مثل این بود که یک Super Bowl برای Aries بازبینی شده باشد. مربی دلفین ، برایان فلورس ، مربی سابق میهن پرستان ، از بسیاری از مفاهیم مشابه استفاده کرد. نتیجه: گاف و آریس با یک اشتباه 28-17 اشتباه در یک شکست پژمرده شدند.

اما گاف ، بعضی اوقات ، در موقعیت های مشابه در برابر Seattle Seahawks و Tampa Bay Buccaneers عملکرد بهتری دارد.

مک وی گفت که این طرح “به نظر نمی رسد بیگانه باشد”.

مک وی گفت: “گاهی اوقات ما خوب کار کردیم ، گاهی اوقات نه خیلی خوب.” “او دیگر چنین احساس بیگانه ای نمی کند. … اما آنها آن را مانند دیگران مخلوط می کنند. می دانید ، من از دیدن آن تعجب نمی کنم. “

گاف با 17 رهگیری ، 17 بار شروع به کار کرد.

گاف پس از 10 بازي در چهار بازي قبل ، بدون اشتباه بزرگي در پيروزي 38-28 هفته گذشته مقابل کاريزينال هاي آيزونا بازي کرد. او برای 351 یارد و یک تاچ داون ثبت نام کرد و همچنین به دلیل بازیابی برج حمل در جایگاه نخست در بخش ، در حال رقابت برای یک تاچ داون است.

بلیچیک در خط دفاعی دو بار با گاف با رامس روبرو می شود. در سال 2016 ، فصل تازه کار گوف با مربی سابق جف فیشر ، میهن پرستان 26:10 پیروز شدند. در Super Bowl دو سال بعد ، میهن پرستان Aries را به عنوان پایین ترین نقطه خود در 60 فصل منظم نگه داشتند و چهار بازی پلی آف زیر نظر مک وی.

در این فصل ، گاف یک چهارم چهارم ایجاد کرد تا در یک بازی در زمین پیروز شود تا تام بردی Buchanaries و مدافع سابق میهن پرستان را شکست دهد.

بلیچیک به گاف گفت: “من در بسیاری از بازی های بزرگ مانند بازی در تامپا بازی کردم و برنده شدم.” “شما می توانید به آگاهی و تصمیم گیری كلی او بگویید ، در برخورد با تخلف ، او از انجام این كار بسیار راحت است.

“بنابراین او از بسیاری جهات به آنها کمک می کند.”

کمتر از یک هفته آماده شدن برای میهن پرستان می تواند به نفع گاف کار کند. او در بازی های پنجشنبه شب مقابل سانفرانسیسکو 49ers در سال 2017 و Mycenaean Vikings در 2018 از بهترین نمایش های خود لذت برد.

با چهار بازی دیگر این فصل ، مک وی فقط می خواهد که گاف به بازی بی عیب و نقص خود ادامه دهد ، همانطور که در برابر کاردینال ها بازی کرد.

مک وی گفت: “سازگاری بزرگترین چیز است.” “من می دانم که این مانند یک رکورد شکسته است ، اما واقعیت دارد.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme