[ad_1]

در خطر از دست دادن بازی دوم متوالی به دلیل شیوع ویروس کرونا ، USC روز یکشنبه از ساعت 18:00 به وقت اقیانوس آرام به جای جمعه در ایالت واشنگتن بازی می کند ، به این امید که چندین تروایی که در قرنطینه هستند آزاد شوند. تا آن زمان برگردم.

USC چهار مورد مثبت دارد و هفت بازیکن دیگر به دلیل پروتکل های ردیابی تماس قرنطینه شده اند. این 11 بازیکن در انزوا آخر هفته گذشته تروایی ها را به زیر آستانه حداقل لیست خط حمله ترک کردند و کنفرانس Pac-12 را وادار کردند که هیچ رقابتی بین USC و کلرادو اعلام نکند. تیم ها باید روز شنبه در کولوسئوم بازی می کردند.

باید دید که این دو روز اضافی در صحنه سازی بازی ایالت واشنگتن چه تفاوتی خواهد داشت. پس از سفر تروایی ها به خانه از یوتا پس از پیروزی 33-17 USC در 21 نوامبر ، یک بازیکن اسب تروا روز دوشنبه آزمایش مثبت داد و سه شنبه دیگر نتیجه گرفت. USC روز سه شنبه اعلام کرد که پنج بازیکن دیگر متعاقباً تماس نزدیک در نظر گرفته می شوند ، به این معنی که هر پنج بازیکن باید به مدت 14 روز جدا شوند.

پنج نفر احتمالاً می توانند در روز یکشنبه در دسترس باشند اگر تماس آنها با موارد مثبت اولیه فقط با هواپیمای تیم در خانه از سالت لیک سیتی باشد. در غیر این صورت ، طبق دستورالعمل های بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس ، فقط دو بازیکن USC که آزمایش مثبت داشتند در صورتی که فکر می کردند از ویروس در امان نیستند ، امکان بازگشت دارند.

تمرینات و تمرینات فوتبال USC از یکشنبه شب به حالت تعلیق درآمد. اما تیم سعی می کند روز سه شنبه به فعالیت خود برگردد و منتظر دور جدیدی از تست های PCR است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر