[ad_1]

او دو هفته در سلول انفرادی به سر برد و عملاً فقط در اواسط هفته برای آنچه بزرگترین بازی فصل شده بود بازگشت.

بنابراین در اولین بازی خود شنبه شب در ورزشگاه شیطان شیطان ، دوریان تامپسون-رابینسون کاری را که برای مدت طولانی ممنوع بود انجام داد.

او فرار کرد.

این استعاره ای از نحوه آزادسازی مهاجم UCLA در جریان پیروزی 25-18 Bruins برابر آریزونا بود.

چند لحظه ناخوشایند وجود داشت ، تامپسون-رابینسون دو بار به کیسه ها برخورد کرد و پرشی را پرتاب کرد که اگر پاس توسط گیرنده Bruins گرفته نمی شد ، قطع می شد. دلون هرت. اما خوبها در اولین حضور تامپسون-رابینسون از زمان افتتاح خانه UCLA ماه گذشته ، به راحتی از بدی ها پیشی گرفتند.

جونیور یکی از موثرترین عملکردهای خود را انجام داد ، اجرای 18 پاس از 24 پاس برای 192 یارد و یک تاچ داون ، در حالی که برای 49 یارد در 15 بینی ، از جمله دو سرعت 27 حیاط که در آن یک مدافع را مسدود کرد ، اجرا کرد. تامپسون-رابینسون همچنین بازی های مورد نیاز Bruins (3-2) را انجام داد تا نتیجه راهنما و یک رکورد پیروزی برای اولین بار در سه فصل با هدایت مربی به آنها بدهد. تراشه کلی.

تامپسون-رابینسون پس از بازگشت از قرنطینه ناشی از پروتکل های ردیابی تماس COVID-19 گفت: “من احساس شگفت انگیزی دارم.” “من فکر می کنم کل جامعه UCLA منتظر چنین چیزی هستند و همانطور که گفتم ، و مربی کلی همه را گفت ، ما در مسیر درست قرار گرفتیم.”

در نیمه اول به همین آسانی نبود.

تامپسون-رابینسون پس از کمک به تیمش در ایجاد برتری 17-0 ، در 9 متری Hurt و 11 یارد حیاط که پای او تیر را در منطقه انتهایی قطع کرد ، در یک نیمه طولانی نیمه دوم قرار گرفت ، اجازه دهید شیاطین خورشید رهبری را بدست آورند. او در شرایطی که تحت فشار زیادی در منطقه پایان قرار داشت ، توپ را انداخت و نمی توانست درایوها را تحمل کند و برای UCLA دو امتیاز هزینه کرد و خواستار زمین و ایمنی عمدی شد.

تامپسون-رابینسون گفت: “من فقط سعی می کنم فشار بیاورم.” “ما فقط سعی می کنیم آنها را فوراً تمام کنیم. به جای اینکه از آنچه به ما آموخته اند بگذریم ، ما به طریقی از تکنیک خود در اینجا و آنجا در برخی موقعیت ها خارج شدیم و این بدیهی است که ما را آزار می دهد. “

دوریان تامپسون-رابینسون ، مهاجم UCLA در حالی که تعقیب دفاعی آریزونا در حال تعقیب مایکل ماتوس است ، می جنگد.

دوریان تامپسون-رابینسون خط حمله UCLA در حالی که مایکل ماتوس ، مدافع آریزونا روز شنبه در تمپه آریزاز تعقیب می کند ، تلاش می کند.

(مت یورک / آسوشیتدپرس)

اگر تامپسون-رابینسون موفق شود نتیجه دیگری را هدایت کند همه چیز بخشیده می شود. در شرایطی که 4-16 دقیقه مانده به پایان بازی فاصله داشت ، تیم بروین توپ را به خط 25 متری خود برگرداند ، حداقل باید پس از برتری 18-17 ایالت آریزونا وارد زمین گلزنی شود.

درایو با یک پاس پنج متری به Hurt آغاز شد ، که چهار گیرش در بازی به راحتی موردی را که قبل از شنبه در کل حرفه خود ساخته بود تحت الشعاع قرار می دهد. سپس تامپسون-رابینسون برای اولین بار به سمت پایین دوید و برای دو نفر دیگر پاس داد تا به یک پایان محکم برسند. گرگ دالچیچ.

به عقب دویدن دمتریک فلتون جونیور، که استفاده از او به دلیل آسیب دیدگی ناخوشایند محدود شده بود ، برای اولین بار در 13 یارد قرار گرفت و بروینز یک محوطه جریمه اضافی را با ماسک صورت به دست آورد و توپ را روی خط شش حیاط قرار داد.

وقتی پنالتی برای دخالت در یک پاس برای فشار دادن یک گیرنده گسترده ، UCLA به خط دروازه نزدیک می شود تعقیب کوتا در خارج از پشت منطقه انتهایی توپ را در هر دو به Bruins داد.

فلتون در حالی که 69 ثانیه مانده به بازی بعدی می دوید و Bruins در امان ماند دریاچه کوئنتین عبور ناامیدانه در منطقه پایان را قطع کرد.

تامپسون-رابینسون پس از آن در زمین باقی می ماند و همکار خود را از ایالت آریزونا استخدام می کند جادن دانیلز در مکالمه قبل از اینکه او را به گرمی در آغوش بگیریم. در هنگام جلسات رسانه ای بعد از مسابقه بزرگنمایی ، وقتی تامپسون-رابینسون خواست ، همدردی بیشتری نشان داد و به خبرنگاری که مادر او را در همان هفته از دست داد ، تسلیت گفت.

و بعد از آن واقعاً زمان دویدن ، هواپیمای صید و یک بازی تمرینی رقیب برابر USC فرا رسیده بود. Bruins حالا که بهترین بازیکن خط حمله آنها برگشته بود در مکان بهتری بود.

كلی گفت: “دوریان ، نه تنها می تواند با پرتاب توپ به شما ضربه بزند ، بلكه من فكر كردم او در بازی در حال اجرا برای ما بسیار عالی است.”

و غیره.

Bruins در دو بازی گذشته پنج گردش مالی انجام داده است تا اینکه یک بازی انجام داده است … بازی UCLA برابر USC در روز شنبه در Rose Bowl از ساعت 16:30 PST شروع می شود و از شبکه 7 پخش می شود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir