[ad_1]

Rams روز یکشنبه – و حداقل دو بازی دیگر – بدون بازی برتر خود ، سانفرانسیسکو 49ers را بازی می کنند.

میکا کیاسر ، مدافع داخلی ، پس از مصدومیت از ناحیه زانو ، در جریان پیروزی روز دوشنبه مقابل Tampa Bay Bookachers ، در اوایل ذخیره قرار گرفت.

سرمربی شان مک وی گفت: پیش بینی نمی شود این مصدومیت فصل را به پایان برساند یا نیاز به جراحی داشته باشد. کیزر ، یک حرفه ای سال سوم ، دارای 77 تیم برتر در دفاع است که در لیگ NFL رتبه اول را دارد و کمترین حیاط را در هر بازی دارد.

Troy Reeder به جای Kiser شروع خواهد شد ، که باید سه بازی را از دست بدهد – در مقابل 49ers بازدید کننده ، یک بازی جاده ای برابر Arizona Cardinals و یک بازی در پنجشنبه شب با میهمانان New England Patriot. کیاسر واجد شرایط بازگشت برای یک بازی خانگی در تاریخ 20 دسامبر برابر نیویورک جتس خواهد بود.

مک وی در یک کنفرانس ویدیویی پس از آموزش گفت: “امید این است که این دقیقاً سه بازی باشد.” “این چیزی بود که شما حتی در مورد اینکه آیا می خواهید آن را انجام دهید یا نه در مورد آن بحث کنید [put him on injured reserve] زیرا به نوعی در این حاشیه درست است. “

ریدر ، یک بازیکن آزاد و توسعه نیافته در سال 2019 ، هشت بازی را به عنوان یک تازه کار آغاز کرد. او در اوایل این فصل هنگامی که به جای کیزر شروع شد ، که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران و قفسه سینه در 11 اکتبر در واشنگتن به سر برد ، پیشرفت کرد. ریدر 11 پیروزی برتر را ثبت کرد و در پیروزی 30-10 سه کیسه داشت.

مک وی چهارشنبه ، در حالی که هنوز وضعیت کیاسر مشخص نشده بود ، گفت: “من اعتماد زیادی به تروی برای مداخله و انجام کار بدون دردسر دارم.” “او واقعاً کار خوبی انجام داد و وقتی موقعیت پیش آمد آماده شد.

“او آماده بود که علیه واشنگتن برود. فکر کردم سال گذشته او قطعاً به عنوان یک تازه کار نشان داد که وقتی چند بازی را شروع کرد برای او خیلی بزرگ نیست [middle] linebacker و میزان قابل توجهی کلیک را بازی کرد. انتظار داشته باشید او در این هفته وارد عمل شود و کار بزرگی را برای ما انجام دهد. “

ریدر در کنفرانس ترکیبی 3-4 از هماهنگ کننده دفاع براندون استالی با کنی یانگ مدافع میزبان شروع خواهد کرد.

Rams حریفان را با 291.9 یارد در هر بازی به سطح NFL محدود می کند. آنها در دفاع سریع پنجم هستند (91.3 یارد در هر بازی) و در دفاع گلزنی (19.2 امتیاز در هر بازی) و دفاع پاس (200.6 یارد در هر بازی) دوم هستند.

قوچها در پیروزی 27-24 خود مقابل Buccaneers ، 251 یارد را واگذار کردند. یک تازه کار ایمنی ، جورج فولر ، دو پاس از تام بردی را قطع کرد ، از جمله یک پاس در دقیقه آخر ، تا مهر پیروزی در تامپا ، فلوریدا را ببندد.

استالی به بردی ، شش بار قهرمان Super Bowl گفت: “من احساس کردم که ما ثابت هستیم و می توانیم بازی را به اتمام برسانیم ، همانطور که در برابر چنین شخصی امیدوار هستید.” “قطعاً این بزرگترین چالش است [a two-minute drill] در مقابل یکی از خط حمله های دو دقیقه ای عالی که او همیشه بازی کرده است ، و من احساس می کردم پسران ما آرام هستند و احساس می کردم بازی را با بهترین توپ خود به پایان رسانده ایم. “

این هفته وقتی رام ها گفتند که دریک ریورز از دست کشیدن از نیو انگلیس امتناع کرد ، دفاع به عمق افزود. ریورز ، انتخاب دور سوم در سال 2017 ، قبل از تسلیم پاتریوت ها ، در 8 بازی 1½ کیسه داشت. مک وی گفت: به دلیل پروتکل های COVID-19 ، ریورز نمی تواند تا روز شنبه تمرین کند و در مقابل 49 بازی نخواهد کرد.

استال گفت: رودخانه های 6 فوت و 250 پوندی می توانند سرانجام به عنوان دروازه ورود به تیم های ویژه باشند.

استالی گفت: “یافتن شخصی با اندام بزرگتر که بتواند برای تیم های ویژه بدود.”

قوچ ها همچنین می توانند در هفته های آینده شاهد بازگشت مدافع بیرونی اوبو اوکورونکووو (Obo Okoronkovo) باشند که این هفته توسط یک ذخیره مصدوم فعال شد. اوکورونکووو قبل از این که مقابل واشنگتن از ناحیه آرنج آسیب ببیند ، در این فصل اخراج شد. انتظار نمی رود اوکورونکوو برای بازی با سانفرانسیسکو آماده باشد ، اما استالی و مک وی پیش بینی می کنند که او به زودی دوباره مثمر ثمر باشد.

مک وی گفت: “او قصد دارد با تولید آب از لبه ما را تقویت کند.”

و غیره.

مک وی گفت: تایل هیگبی (آرنج) تمرین نکرد و وضعیت او می تواند یک تصمیم درون بازی باشد. تازه کار خارج از خط خط ترل لوئیس (زانو) تمرین نمی کند. لوئیس در اوایل این فصل به دلیل مشکل زانو از زمین خارج شد. مک وی گفت: “همه اینها به نوعی یا روشی متصل است.” “اما او مقداری تورم داشت – مجبور شدیم او را تخلیه کنیم – و سپس به نوعی منتظر می مانیم تا اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت وی و اینکه به نظر می رسد حرکت رو به جلو چیست ، بدست آوریم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر