با ظهور COVID-19 ، مدارس ورزشی در این ایالت اطمینان ندارند

[ad_1]

هنگامی که فدراسیون بین مدارس کالیفرنیا در ماه ژوئیه تصمیم گرفت که شروع فصل ورزش در دبیرستان 2020-21 را به دلیل همه گیری COVID-19 به دسامبر موکول کند ، انتظارات این بود که شرایط برای شروع بازی ها و تمرینات به اندازه کافی بهبود یابد. این اتفاق نمی افتد و اکنون نگرانی وجود دارد که ممکن است زمان برای ورزشکاران پاییزه تمام شود.

مسابقات والیبال دختران از 12 دسامبر آغاز می شد. در West Hills Chaminade ، ورزشکاران هنوز مجاز به استفاده از سالن بدن سازی نیستند.

تیم های فوتبال مستقر در شهرستان لس آنجلس هفته ها در حال آموزش بوده اند ، اما تمرینات کامل آغاز نشده است ، زیرا از 3 اوت و شهرستان های سطح “بنفش” ، از جمله LA County ، هیچ اطلاعات جدیدی در مورد ورزش جوانان ارائه نشده است. محدودیت های شدیدی وجود دارد تاریخ رسمی تمرین رسمی فوتبال در تاریخ 14 دسامبر بعید است در جنوب یا شهر اتفاق بیفتد.

تاد بوروسکی ، مدیر ورزشی Chaminade گفت: “من از وضعیت ناامید شده ام.” “آنها CIF را در گوشه ای قرار دادند. زمانی فرا می رسد که ما باید تصمیم بگیریم که بازی کنیم یا نه. این یک وضعیت غیر انتفاعی است. اما مردم باید بدانند چه خبر است. “

به نظر می رسد بخش جنوبی نسبت به بخش شهری چندان مطلوب نیست تا برنامه خود را دوباره تغییر دهد. بخش جنوبی به مدارس گفت که فصل ها طبق برنامه ادامه می یابد ، به این معنی که اگر بازی ها برگزار نشود ، آنها لغو می شوند و فصل بعدی برگزار می شود.

بوروسکی گفت: “شما نمی توانید تمام 24 ورزش را در یک فصل تحت فشار قرار دهید زیرا هیچ کس تجهیزات ندارد.”

اگر مسابقات لیگ در اوایل فوریه برگزار نشود ، این فصل فوتبال را به خطر می اندازد. فصل عادی با 10 مسابقه از 8 ژانویه آغاز می شد و تا 17 آوریل با مسابقات جام ایالتی به پایان می رسید.

انتظار می رود بخش شهر برای شروع تمرین فوتبال تاریخ 14 دسامبر خود را در این هفته لغو کند و منتظر بماند تا آیا شرایط برای مسابقات در ماه های آینده به اندازه کافی تغییر می کند یا خیر. اکثر تیم ها در بخش شهر بخشی از United School District در لس آنجلس و Supt هستند. آستین بویتنر گفت: اگر بازگشت دانش آموزان به کلاسها به اندازه کافی ایمن نباشد ، برای رقابت دانش آموزان در ورزش نیز به اندازه کافی ایمن نیست.

ریک پریسانت ، مدیر ورزشی بیرمنگام گفت: “من فکر می کنم که شهر می تواند انعطاف پذیر باشد.”

در حالی که برنامه های کلوپ در صورت آماده نشدن مدارس متوسطه در مسیر پیشرفت ، در هفته های آینده ارتباطات کمیشنران و بخشهای CIF بسیار مهم خواهد بود.

بوروسکی گفت که او و دیگر مدیران ورزشی آمادگی پرچم سفید را برای نمایش ندارند.

وی گفت: برخی از کودکان هستند که تمام عمر خود را برای این لحظه کار کرده اند و از آن گرفته شده است. “ما ادامه خواهیم داد تا اینکه کسی به ما بگوید که این کار را نکنیم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes