[ad_1]

آنها این فصل عجیب را به عنوان رقیب باورنکردنی برای کنفرانس ها آغاز کردند ، این برنامه به لطف برنامه نرم ، خط حمله ستاره دوم و احساس دائمی پتانسیل تحقق نیافته ساخته شده است. آنها در بازگشت با دو پیروزی معجزه آسا و خجالت آورترین رکورد بی نقص در فوتبال دانشگاه افتتاح کردند.

اما شنبه شب ، رشته های تروجان USC برای فرار با یک هیجان مهار کننده قلب نیازی به یک ضربه ، شانس یا یک چرخش ستاره ای از Kedon Slovis نخواهند داشت. این یک تلاش بسیار ناموفق تر بود که بر پایه دفاع گرانقیمت ساخته شد ، که باعث شد USC یوتا را با نتیجه 33 بر 17 شکست دهد تا اولین پیروزی خود را در سالت لیک سیتی از سال 2012 انجام دهد.

و به همین دلیل غیر منتظره ، این بدون شک مهمترین پیروزی تروایی ها در این فصل بود. USC (3-0) در نیمه راه یک لیست شکست ناپذیر است و نباید لس آنجلس را ترک کند تا یک بازی احتمالی برای قهرمانی Pac-12 در اواخر دسامبر. حتی اگر شک و تردید باقی بماند ، راه شاد پیش رو را نمی توان انکار کرد.

این بار با یک عنوان غیر معمول Pac-12 ، باید یکی از چالش برانگیزترین موانع در یوتا را شامل می شد. در عوض ، این به تیمی منجر شد که به نظر می رسید بخشی از کسی است که در اواخر ماه نوامبر اولین بازی فصل خود را انجام می دهد ، که مجبور شد جای دفاع ، مدافع اول و 9 بازیکن اصلی خود را در خط دفاع جای دهد.

پس از هفته ها پرداخت USC برای اشتباهات سنگین خود ، یوتا (0-1) مشتاقانه خواستار بازگشت لطف شد. یوتی ها 5 بار توپ را برگرداندند و پس از یک موقعیت به USC فرصت دادند.

این بار USC متعهد شد.

خط حمله Drake Jackson اولین کسی بود که با پرداخت بی احتیاطی یک تخلف در یوتا ، در اولین سه ماهه جلوی صفحه پاس برای اولین رهگیری در زندگی حرفه ای خود ، پرید. این آغاز یک روز طولانی برای کامرون رایزینگ ، مهاجم جدید یوتا بود ، که تا اولین کلیک در حمله به عنوان یک بازیکن عمومی اعلام نمی شد.

Kedon Slovis ، بازیکن خط حمله USC در نیمه اول مقابل یوتا در 21 نوامبر سال 2020 به میدان رفت.

کدن اسلوویس ، بازیکن خط حمله USC شنبه شب در نیمه اول مقابل یوتا به زمین زد.

(ریک باومر / آسوشیتدپرس)

در اولین پیچ این صعود نجات یافت ، زیرا نقض USC ، که دوباره آهسته شروع شد ، سه بار بیرون آمد. اما سرنوشت با کلیک تهاجمی بعدی یوتا چندان مهربان نبود ، زیرا خط دفاعی مارلون تویپولوتو با شکست دادن خط حمله ، خط حمله را به خط حمله زد و توپ را کشت. انتهای دفاعی کانر مورفی توپ را به خط چهار حیاط بازگرداند و USC را در موقعیتی عالی برای افزایش برتری قرار داد.

این یک سناریوی کاملاً مشابه بود که تروجان ها هفته گذشته خود را در نزدیکی خط دروازه مقابل آریزونا دیدند. USC به خط یک حیاطی رسید اما موفق به تبدیل نشد و سرانجام در زمین هدف را از دست داد و یکی از ناموفق ترین سکانس های فصل خود را تا به امروز تکمیل کرد.

اما این بار واوا مالپه ای یک ثانیه و یک گل در تاکسی فوران کرد و تنش را زود تمام کرد.

علائم دیگری از رشد وجود داشت. USC پس از تماشای حرکت parabolas وی در طول بازی برای دو هفته اول ، یوتا ، رهبر سال گذشته Pac-12 را در سرعت ، در 119 یاردی زمین نگه داشت. Ralen Goforth و Kana’i Mauga ، دو حامی که در ابتدا سخت گیر بودند ، 23 بازی را با هم ترکیب کردند و بسیاری از کارها را خودشان انجام دادند.

USC همچنین یارهای یوتا را که تمام شب می دویدند ، سه بار Rising و معاون احتمالی او ، Jake Bentley را اخراج کرد و آنها را با فشار بیشتری تحت فشار قرار داد ، و پرتاب های اشتباه را به همه جا مجبور کرد. در ترکیب ، این دو بازیکن چهار نفره فقط 55٪ از پاسهای خود را فقط برای 216 یارد تکمیل کردند.

یک خرابکاری دیگر در یوتا در یک پاس ناموفق ، USC را دوباره در موقعیت عالی قرار داد. اما این بار اسلوویس با یک پاس اشتباه توپ را برگرداند که این بازیکن در خط 13 قدم یوتس توسط نفی سوول مهار شد.

باز هم ، اسلوویس تلاش می کرد تا همیشه تیز بماند. او چندین گیرنده باز را از دست داد و بیش از یک بار موقعیت های سازشآمیز را پرتاب کرد. او هنوز با ارسال 244 برای 35 با 264 یارد کار را تمام کرد ، اما برای سومین هفته متوالی مشخص بود که مهاجم دومی هنوز به طور کامل در بازی او حضور ندارد.

بنابراین ، USC به بازی اصلی خود متکی بود ، علی رغم اینکه دو دیدار گذشته با یوتا در 53 تلاش فقط 86 یارد داشت.

Malepeai با یک تیم پیشرو از 62 یارد به پایان رسید. اما کنان کریستون دانشجوی سال دوم بود که رانندگی عظیم 47 متری را بدست آورد.

در این مرحله ، USC با گلزنی در زمین بازی را به خانه ادامه داد. در نیمه دوم تروجان ها با سه ضربه پا ، سرانجام پای خود را روی بنزین گذاشتند و بازگشت معجزه آسای بعدی خود را برای یک هفته دیگر ترک کردند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر