[ad_1]

بحران مداوم COVID-19 در NFL در روز شنبه باعث شد تیم ها تمایلی به درگیر شدن در بازی “وضعیت کی وخیم تر دارند؟”

این پرونده ها همچنان در بین بالتیمور ریونز و پیتسبورگ استیلرز متولد می شوند که قرار بود در روز شکرگذاری بازی کنند اما بازی آنها به روز سه شنبه موکول شد.

در ساحل مقابل ، سانتا کلارا محدودیت های شدیدتری را در میان افزایش موارد ، از جمله ممنوعیت موقت ورزش های تماسی تا 21 دسامبر اعلام کرده است – به این معنی که سانفرانسیسکو 49 ها نمی توانند بازی های خانگی خود را که برای 7 و 13 دسامبر برنامه ریزی شده است ، برگزار کنند. . آنها در سانتا کلارا در ورزشگاه لوی بازی می کنند.

و وحشی ترین وضعیت در دنور است ، جایی که هر چهار مدافع Broncos به دلیل ترس از پیگیری بعد از رشته سوم جف دریسکل ، که این هفته آزمایش ویروس مثبت داشت ، از بازی روز یکشنبه مقابل نیواورلئان محروم شدند. شروع کننده درو لاک ، برت رایپین جانشین و بلیک بورتلز کهنه کار آموزش در دسترس نیستند.

جوی جودی تازه کار Broncos در توییتر با اشاره به خط حمله دور از دسترس راونز در توییتر نوشت: “حدس می زنم که باید به لامار جکسون خود گل بزنم.”

دنور می تواند قبل از انتقال به یک گیرنده وسیع ، به کندال هینتون ، جانشین مربیگری ، که سه فصل در خط دفاع ویک بازی کرده است ، متوسل شود یا رویس فریمن را که پنج پاس دبیرستان و یک دانش آموز اول را در اورگان پرتاب کرد ، برگرداند. در سال 2014

در جلسه پاییز سالانه خود ، مالکان و مدیران NFL گزینه هایی را برای جلوگیری از به تعویق انداختن بازی ها مورد بحث قرار دادند ، و به طور خاص این احتمال را نشان دادند که یک گروه کامل از موقعیت ها به دلیل ویروس در دسترس تیم نیست.

راجر گودل ، کمیساریای NFL ، در یادداشتی که پس از آن جلسه 13 اکتبر برای همه تیم ها ارسال شد ، نوشت که ملاحظات پزشکی و دستورالعمل های دولت در تعیین زمان به تعویق افتادن یک بازی از اهمیت بالاتری برخوردار است.

گودل می نویسد که با توجه به انعطاف پذیری بیشتر بازی ها ، “فقط برای جلوگیری از مشکلات در لیست ناشی از آسیب دیدگی یا بیماری که بر روی چندین بازیکن تأثیر می گذارد ، حتی در داخل یک گروه موقعیت” ، آنها به تعویق نمی افتند و یا تغییر مکان داده نمی شوند.

حتی قبل از COVID-19 ، NFL داشتن یک استادیوم جایگزین که در آن هر بازی را می توان انجام داد ، یک روش عملیاتی استاندارد قرار داد. بنابراین لیگ آماده است تا این مسابقات 49ers – در برابر بوفالو و واشنگتن – را به یک سایت یا سایت جایگزین منتقل کند. به گفته شخصی که با مباحث خاص آشنا است و به دلیل حساسیت وضعیت خواست نامش فاش نشود ، وی در صورت چنین ممنوعیتی برای ماهها برنامه داشته است.

49 نفر در بیانیه ای گفت: “ما با NFL و شرکای برنامه عملیاتی خود کار می کنیم و در صورت تأیید جزئیات را به اشتراک خواهیم گذاشت.”

NFL قبلاً دستور داده است که 32 مرکز تیم برای مبارزه با شیوع این بیماری دوشنبه و سه شنبه بسته شود.

ریونز در روز شنبه شش بازیکن دیگر به لیست COVID اضافه کرد ، از جمله بازیکنانی که یا مثبت آزمایش شده اند یا با کسی که این کار را انجام داده بود ، با نزدیک 18 نفر تماس داشتند. این بدترین شیوع همه است. در این فصل تیم را ترک کند و آنها را با یک خط حمله و سه فرمانده دفاعی ترک کند.

در همین حال ، پیتزبورگ ، نایب قهرمان جیمز کانر را در لیست COVID قرار داد و در مجموع به چهار بازیکن رسید.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر