بخشش همه گیر نباید در مورد جیم هاربو در میشیگان اعمال شود


هر ساله شنبه بعد از شکرگذاری ، طرفداران میشیگان – از جمله این دانش آموخته – خود را ناراحت و ناگهان گرسنه تشکر می کنند. وقتی 15 فصل از 16 فصل را به حریف تلخ خود از دست می دهید سخت است که خیلی قدردان باشید.

جیم هارباو مجبور به تغییر آن شد. وی به نوعی مشکل ولورین در اوهایو را تشدید کرد ، زیرا این مربی سالانه 8 میلیون دلار برای اجرای پردرآمدترین برنامه فوتبال آلما ماتر در تمام دورانها پرداخت می کرد.

اما او سرانجام امسال را با برنامه تأخیری و کوتاه ده بیگ شکست: اوهایو تا 12 دسامبر از فهرست تعطیلات حذف شد و پن ایالتی ، یک بازی برابر در تمام مدت هارباگ ، باکایز جایگزین شد. هیچ کس نمی توانست تصور کند که شیرهای نیتانی 0-5 وارد آن آربور شوند – فرقی نمی کند که میشیگان 2-3 نفره باشد – اما البته گرگینه های هارباگ نمی توانند از چنین طعمه ای شگفت آور آسان استفاده کنند.

روز شنبه ، پن ایالتی برنده کاسه بدبختی در فوتبال دانشگاه شد ، 27-17. شش سال پس از دوران هارباگ ، میشیگان 2-4 و 0-3 در یک خانه بزرگ خالی قرار دارد که باید رونق بگیرد.

بنابراین چه کار کنم؟ با همه اتفاقاتی که در این فصل دیوانه اتفاق می افتد چه کاری می توانم انجام دهم؟ این سوالی است که مدیران ورزشی مانند وارد مانوئل از میشیگان طی هفته های آینده باید به آن پاسخ دهند. اگر نوامبر طبیعی بود ، میشیگان ، ایالت پن (1-5) ، نبراسکا (1-4) ، تنسی (2-5) ، ویرجینیا تک (4-5) و حتی تگزاس و اوبرن ، با 5-3 رکورد که حداقل پیشرفت را نشان می دهد ، باید تصمیمات بزرگی در مورد جهت برنامه های خود بگیرد.

چند مربی میلیونر بخاطر همه گیری عفو می شوند؟

کارولینای جنوبی قبلاً بسته را برای ویل مشام ارسال کرده است و بحران مالی ناشی از ویروس کرونا را برای پرداخت هزینه خرید اعلام شده 13.2 میلیون دلاری کنار گذاشته است. برخی از بخشهای ورزشی در دانشکده متلاشی شده اند تا لحظه ای که اهدا کنندگان آنها دیگر نمی توانند همان مربی فوتبال را از کنار خود تماشا کنند. به دلیل لحظه نامشخصی که همه ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم ، دیگران فشار بیشتری برای خویشتنداری خواهند داشت.

هارباو جذاب ترین سناریو را دارد ، زیرا او در ششمین سال قرارداد 7 ساله است و هنوز تمدید نکرده است. این در بین مدارس پاور فایو که به طور منظم برنامه های اضافی را تقسیم می کنند – به هلتون ، کلی – مراجعه کنید – در لحظه ای که اشتباهی برای ارسال پیام به استخدام نیروها رخ می دهد که مربی سالها به کارفرمای خود اعتماد دارد ، کاملاً شنیده نمی شود.

میشیگان همیشه دوست دارد که کارها را کمی متفاوت از دیگران انجام دهد – او عبارتی “رهبران و بهترین ها” را در آهنگ نبرد به هیچ وجه قرار نداد – و از آنجا که هاربوگ سه فصل با 10 پیروزی در چهار بازی اول خود داشت ، هیچ وقت اضافه ای نداشت .

یك هوادار در مقر كنفرانس جنوب شرقی احتمالاً حدس می زد كه این به این دلیل بود كه او مقابل اوهایو 0-4 رفت. اما با دانستن میشیگان و هاربو ، احتمال اینکه از هر طرف نتیجه ای گرفته شود ، بیشتر بود و آنها به سادگی موفق به نتیجه گیری نشدند زیرا این فرض کاملاً واضح بود که آنها به کار با یکدیگر ادامه می دهند تا زمانی که وی گرگها را بر خلاف کوه باقی هدایت می کند.

مربی میشیگان ، جیم هاربو روز شنبه باخت Werewolves به پن ایالتی را از کنار زمین تماشا کرد.

(کارلوس اوسوریو / آسوشیتدپرس)

با ورود به فصل گذشته ، هنوز دلیل امیدواری وجود داشت. میشیگان یک بازیکن خط حمله ارشد را به شی پترسون برگرداند ، دو پیش نویس عمیق در آینده داشت و اوهایو را به خانه می آورد. بعلاوه ، باکی از طریق مربی تازه کار رایان دی شکست می خورد. گرگینه ها علی رغم سابقه اخیرشان ، انتخاب پیش فصل برای برنده شدن در این کنفرانس بودند.

اما اوهایو در روز با جاستین فیلدز در خط حمله حتی بهتر شد و او را با 56-27 به میشیگان در خانه بزرگ برد. یک سال قبل ، باکی 62 گل در برابر گرگینه ها به ثمر رسانده بود ، اما هاربو ، سرسختانه وفادار ، توسط هماهنگ کننده دفاعی دون براون گیر کرد.

یک سال بعد ، دفاع میشیگان به حدی ناکافی بود که با سالهای رودریگز ثروتمند خراب شد. این برنامه ای است که هیچ کجا موثرتر از یک تمرین دو دقیقه ای نیست ، بنابراین اکنون هارباو برای نشان دادن وفاداری سرسختانه به خط حمله سابق عجیب خود ، به میشیگان اعتماد خواهد کرد.

زمان COVID به جیب عمیق میشیگان آسیب رسانده است ، بیش از 700000 بلیط بلااستفاده در پاییز امسال ، اما نکته اصلی اینجاست: فوتبال در تمام مدت هنوز فوتبال است و میشیگان متعفن است. هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم این در فصل هفتم تغییر خواهد کرد ، چه در هشتم ، نهم یا دهم. و هیچ اهدا کننده ای در مدرسه که با خرید Harbaugh و طراحی یک دوره جدید موافقت کند هیچ کمبودی ندارد.

در مقایسه با هارباگ ، سایر مربیانی که سال سختی را پشت سر گذاشته اند نیز چنین بوده اند: عملکرد خاص تر در مدرسه خود (فرانکلین از ایالت پن ، اوبرن گاس مولزان) ، کمتر شواهد بی کفایتی (جنی پرویت از تنسی ، اسکات فراست از نبراسکا ، جاستین فوئنته از ویرجینیا تک و تام هرمان تگزاس) یا حقوق ناپسند کمتر (همه موارد فوق).

برای بازداشت همه باید پرونده ای تهیه شود – مخصوصاً با بهانه ای که برای همه گیری همه گیر مناسب است.

فقط وقت Harbaugh است. برنامه افزودنی اکنون به معنای میشیگان است و اذعان می کند که دیگر اهمیتی برای رقابت با اوهایو برای مسابقات ده بزرگ و مسابقات قهرمانی کشور ندارد ، اجرای یک برنامه تمیز که بازیکنانش را کامل کند و بسیاری از آنها را در مسابقات NFL آموزش دهد کافی است. سلام ، شاید مدرسه آماده پذیرش این موضوع باشد. در این صورت ، او باید با پرداخت نیمی از حقوق از هارباغ پس بگیرد.

مردی که با پیشرفت اندرو لاکی در استنفورد و الکس اسمیت و کالین کوپرنیکوس در سانفرانسیسکو 49ers شناخته می شود ، یک خط دفاع در میشیگان توسعه نداد ، خیلی کند بود و در هر دو طرف توپ تغییر نمی کرد و – بیشتر نگران کننده – به نظر می رسد رقابت علامت تجاری خود را از دست داده است.

این باید به هاربو آسیب برساند ، اما این نسخه از او هرگز آن را نشان نخواهد داد.

او برای نجات غریق استخدام شد. حالا گرگینه ها به یک شخصیت جدید و ترجیحاً شخصیتی نیاز دارند که بتواند نحوه پوشیدن همزمان ماسک و هدفون را بفهمد. (جیم ، آنقدرها هم سخت نیست.)

برای میشیگان خوب است که امتیازات بد NFL در یک بیماری همه گیر بد بمانند. یکی از آنها باید هارباو و مادربزرگش را از یک بخش عمومی آشفته نجات دهد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>