بدون حباب به معنی تضمین عدم نقض برنامه های فوتبال NFL و کالج ها نیست


ویک فانجیو نمی توانست چیز زیادی بگوید. مربی Denver Broncos به تازگی شاهد از دست دادن تیمش در یک بازی NFL در حالی بود که تمام بازیکنان خط حمله از پروتکل های COVID-19 حذف شده بودند. جانشین تیم تمرینی که مجبور به بازی در پشت این مرکز شد در پایان با یک پاس و دو مهار مواجه شد.

فانجیو گفت: “شرایط شدید که قبلاً هرگز دیده نشده بودند.”

شیوع ویروس کرونا ویروس ویروس کرونا را تبدیل به این عجیب و غریب از ابعاد تاریخی کرده است و هر هفته اتفاق غیرمنتظره ای را به وجود می آورد ، اگر بی سابقه نباشد ، خواه یک بازی حرفه ای باشد که بعد از ظهر روزهای هفته تغییر کند یا شیوع مجبور شدن به کنفرانس بزرگ کالج. بیش از نیمی از برنامه شنبه او.

با این حال ، گروهی از افراد هستند که تعجب نمی کنند. متخصصان اپیدمیولوژی و مقامات بهداشت عمومی با مشکلاتی روبرو شده اند که فوتبال ، برخلاف بسکتبال یا هاکی ، تصمیم نمی گیرد تیم ها را به این مرکز ببرد.

آن رموین ، استاد اپیدمیولوژی در UCLA ، گفت: “شما حباب واقعی ندارید – آنها حتی امتحان نمی كنند.” “ایمنی ورزش کاملاً به انتقال در جامعه بستگی دارد.”

“فوتبال از نزدیک یک ورزش است. با هم غر می زنیم ، تف می کنیم و خونریزی می کنیم. “

کشتی دفاعی Aries هارون دونالد

این آسیب پذیری با گذشت هر روز در حال افزایش است زیرا ایالات متحده سوابق جدیدی را در مورد موارد ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ ثبت می کند. در حالی که مسئولان لیگ و کنفرانس برای گذراندن فصل تلاش می کنند ، پیش بینی ماه دسامبر غم انگیز مقامات بهداشت را با توجه به مسائل دشوار بررسی می کند.

کمترین مخرج مشترک آن ، زندگی در طی یک بیماری همه گیر ، مجموعه ای از گزینه های پاداش خطر است. هر سفر به سوپرمارکت ، هر مکالمه گاه به گاه با همسایه در جلو ، شامل سنجیدن عواقب احتمالی آن است. در فوتبال تفاوتی ندارد ، زیرا پول کلان و سلامت ورزشکاران در معرض خطر است.

در دانشگاه واشنگتن ، یکی از رهبران ملی تحقیقات همه گیری ، استادیار اپیدمیولوژی جن بالکوس ، یک ورزش دوست است که معتقد است بازی های آخر هفته می تواند حواس پرتی و چند ساعت نرمال باشد.

بالكوس گفت: “اما من در این مورد به عقب و جلو می روم.” وی افزود: “در زمانی كه بسیاری از افراد فداكاری دسته جمعی را انجام می دهند یا مجبور به انجام آن می شوند ، وقتی افرادی هستند كه نمی توانند در خانه بمانند و مجبور به رفتن به محل كار خود هستند ، ورزش احساس تجمل می كند.”

::

آرون دونالد از ابتدا شرایط را درک کرد. او می دانست که بعد از پا گذاشتن به زمین ، با ماسک پوشیدن فاصله اجتماعی وجود نخواهد داشت.

مدافع Rams All-Pro در یک کنفرانس ویدیویی پیش فصل به خبرنگاران گفت: “فوتبال از نزدیک یک ورزش است.” “ما با هم غر می زنیم ، تف می کنیم و خونریزی می کنیم.”

مدیران فوتبال و مدیران دانشگاه محدودیت پروتکل های خود را تشخیص می دهند. هر شب ، بازیکنان تیم را ترک می کنند و دوباره وارد فضای عمومی می شوند ، جایی که به طور بالقوه در معرض پخش جامعه قرار می گیرند. هر روز صبح آنها به کار خود برمی گردند ، که همانطور که دونالد اشاره کرد ، شامل تماس مکرر جسمی با 50 تا 100 همکار است.

آزمایش مکرر را نباید با پیشگیری اشتباه گرفت. به کلیشه دفاع در برابر حریف ستاره ای فکر کنید: تیم های فوتبال در تلاش نیستند ویروس کرونا را متوقف کنند ، آنها فقط امیدوارند که آن را مهار کنند.

دکتر آلن سیلز ، رئیس پزشکی لیگ ، به خبرنگاران گفت: “ما اغلب می گوییم ،” ما نمی توانیم راه خود را برای ایمنی آزمایش کنیم “. “آنچه ما در ذهن داریم این است که این فکر که همه را آزمایش خواهیم کرد و همه منفی خواهد بود ، پس ما می توانیم مثل همیشه فوتبال و تجارت کنیم ، تفکر غلطی است.”

فوتبال در دانشگاه هرگز فرصتی برای حباب زدن ، و نه با تعداد زیادی از تیم های بخش I ، نداشته است. راه او خصوصاً موذیانه است ، با تكیه بر افراد 18 و 19 ساله برای رفتارهای مسئولانه در ساعات غیركاری.

گرگ سانکی ، نماینده کمیسیون کنفرانس جنوب شرقی پس از شیوع وی که وی را مجبور به تعویق انداختن چهار مسابقه از هفت مسابقه خود در آخر هفته گذشته کرد ، گفت: “این یک شرایط دشوار است.” “هیچ راهی برای رنگ آمیزی آن به روش دیگری وجود ندارد.”

تجزیه و تحلیل داده ها ، منتشر شده توسط USA Today ، نشان می دهد که شهرستانهایی که مدارس مدارس Power Five در آن واقع شده اند ، قله های COVID-19 بزرگتر از حد طبیعی در سراسر کشور داشته اند. اگر سوالات علت و معلولی را کنار بگذاریم – آیا دانشگاه ها کانون های جامعه را تغذیه می کنند؟ – این روند بازیکنان و کارکنان را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد.

تیم های سطح حرفه ای و دانشگاهی نیز به دلیل مسافرت و اقامت در هتل می توانند موارد بیشتری را مشاهده کنند. استادیوم ها اغلب رختکن های کوچک و تنگ برای تیم میهمان دارند.

جفری درهر ، استادیار جراحی ارتوپدی و پزشک تیم در دانشگاه جان هاپکینز گفت: “آزمایشات مثبت در حال افزایش است.” “آیا این از کنترل ما خارج است؟”

خستگی ویروس کرونا ممکن است در این امر نقش داشته باشد. در دنور ، برانکوس با مشکل روبرو شد زیرا بازیکنان ارشد آنها در جلسه گروه موقعیتی بدون نقاب شرکت می کردند. وقتی یکی از آنها نتیجه مثبت گرفت همه آنها قرنطینه شدند.

بازی بالتیمور ریونز برابر پیتسبورگ استیلرز به بعد از ظهر روز چهارشنبه موکول شد و تعداد زیادی از بازیکنان را در لیست ذخیره / COVID-19 قرار داد پس از اینکه مربی قدرت و تناسب اندام علائم را گزارش نکرد و ماسک زد.

ترکیب تیم Pittsburgh Steelers TJ Watt بعد از ظهر چهارشنبه به دلیل شیوع COVID-19 در Ravens ، رابرت گریفین سوم ، مدافع بالتیمور را تحت فشار قرار می دهد.

(دون رایت / آسوشیتدپرس)

اما دانشگاه مینه سوتا گوفر اصرار داشت که آنها هیچ اشتباهی نکرده اند ، زیرا تیم آنها در چند هفته گذشته مورد 47 مورد مثبت قرار گرفت و آنها را مجبور به لغو دو بازی متوالی کرد.

مربی PJ Fleck هنگام پخش هفتگی رادیو از KFAN-FM فکر کرد: “ویروس بدون شکست باقی مانده است.” “ما در یک شهر بزرگ هستیم که توسط بسیاری از افراد احاطه شده است.”

::

چند هفته می گذرد که هزاران دانش آموز نوتردام پس از غلبه بر تیم برتر Clemson در وقت های اضافه دو بار به میدان حمله کردند. این صحنه که از تلویزیون ملی پخش شد ، به یک رعد و برق برای نگرانی های مربوط به فوتبال و ویروس کرونا تبدیل شده است.

براندون هاردی امشب به جمعیت گفت: “من می فهمم که چرا مردم ناراحت می شوند.” “این یکی از مواردی بود که شما در حال حاضر انجام می دهید.”

از آن زمان ، مقامات دانشگاه و شهرستان آزمایش و نظارت گسترده ای را انجام داده اند ، زیرا می ترسند این جشن باعث شیوع آن شود. آنها چیزی غیر منتظره را پیدا کردند.

نتردام در هفته آینده حدود 160 مورد جدید را گزارش کرد ، که یک ضربه جزئی بود ، اما هیچ چیزی نشان دهنده عفونت گسترده نیست. مدیران می گویند همه دانش آموزان در این بازی قبل از دریافت بلیط مورد آزمایش قرار گرفتند و بیشتر آنها در ورزشگاه ماسک می زدند.

“پل براون” سخنگوی دانشگاه گفت: “ما فکر می کنیم که این منبع یک حزب مهمانی قبل از بازی پر خطر بود.” “این مدت طولانی ادامه داشت و هیچ نقابی وجود نداشت.”

چهره های جامعه اطراف یک داستان موازی را بیان می کنند ، با میانگین متحرک هفت روزه برای شهرستان سنت جوزف که از 218 مورد در روز به 300 رسیده است. شش روز پس از بازی ، شهرستان رکورد یک روزه 469 را ثبت کرد.

معاون بهداشت ، مارک فاکس گفت: “من گمان می کنم بسیاری از مردم بازی را در رستوران ها و بارها و در خانه های دیگران تماشا کرده اند.” “اگرچه ما نمی توانیم چیز مشخصی را به نمایش بگذاریم ، اما من کاملاً معتقدم که انجام یک بازی به این بزرگی در اینجا تاثیری دارد.”

مدت هاست که فوتبال دلیلی برای دور هم جمع شدن دوستان ، گذراندن ساعاتی در این مکان ، تفریح ​​و غالباً نوشیدن الکل است. در یک بیماری همه گیر ، این کنوانسیون های بی خطر اجتماعی به عنوان یک رفتار خطرناک شناخته می شوند.

ریموآن از UCLA که نوتردام را به عنوان کلمسون در تلویزیون تماشا می کرد ، گفت: “ما باید در مورد همه کارهایی که انجام می دهیم تجدیدنظر کنیم.” “چشم انداز اپیدمیولوژیک در حال تغییر است.”

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. در فوتبال هیچ اتفاقی در خلا نمی افتد. “

آن رموین ، استاد اپیدمیولوژی در UCLA

مقامات بهداشتی شهرستان لس آنجلس می گویند ، قهرمانی لیکرز و داجرز ممکن است در سطح عفونت ویروس کرونا نقش داشته باشد. فوتبال فقط به دلیل اینکه در پاییز و زمستان بازی می شود ، زمانی که مردم وقت بیشتری را در خانه می گذرانند و نمایش بیشتر متداول است ، خطرناک تر در نظر گرفته می شود.

::

سانفرانسیسکو 49ers در ثانیه پایانی زمین یک گل زده بود تا رمس را در استادیوم SoFi شکست دهد – یک پیروزی بزرگ در این بخش – اما مربی آنها نمی تواند سرش را تکان دهد.

سانتا کلارا کانتی ، جایی که تیم در آنجا تمرین می کند و بازی های خانگی انجام می دهد ، یک روز قبل محدودیت های جدیدی برای ویروس کرونا ایجاد کرده بود. با افزایش تعداد موارد COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان ، مقامات موقتاً فعالیتهای تفریحی را شامل “تماس بدنی یا نزدیكی” ، بخشنامه ای شامل فوتبال حرفه ای ، ممنوع كردند.

49 نفر باید خانه جدیدی پیدا کنند.

در یک کنفرانس ویدئویی با خبرنگاران ، مربی Kyle Shanahan نتوانست ناامیدی خود را پنهان کند زیرا در مورد اینکه بازیکنان و کادرفنی وی برای محدود کردن شیوع COVID-19 چه زحمت کشیدند صحبت کرد.

وی گفت: “تمام آنچه كه ما در تمام فصل انجام داده ایم این است كه صبح بیدار شویم ، آزمایش كنیم ، تمام روز ماسك و ردیاب بزنیم ، تمام كنیم ، مستقیم به خانه برویم.” “منظورم این است که همه خیلی به این کار اختصاص داده بودند.”

49 نفر دو بازی خانگی بعدی خود را در ققنوس آموزش می دهند و انجام می دهند ، جایی که از قضا ، آریزونا ویروس کرونا را تجربه می کند. تیم فوتبال استنفورد نیز باید دو هفته را در جاده ، واشنگتن و سپس اورگان سپری کند.

ریموآن گفت: “این فقط نباید برای کسی تعجب آور باشد.” “هیچ چیز در فوتبال در خلا اتفاق نمی افتد.”

این استاد UCLA اصرار دارد که لغو مسابقات ، زمانبندی ها و تنظیم مسابقات مقدماتی پلی آف تنها قسمت کوچکی از معادله است. محققان هنوز میزان تأثیرات طولانی مدت COVID-19 بر سلامتی را به ویژه در میان جوانان مشخص نکرده اند.

وی گفت: “شواهد در حال افزایش است.” “ارزش ریسک رو داره؟”

آخر هفته هشت بازی دانشگاهی لغو یا به تعویق افتاد. با گذشت بیش از یک ماه از مسابقات NFL ، ماهی که می تواند ده ها هزار کشته در سراسر کشور داشته باشد ، به نظر می رسد که شاناهان قدردانی می کند که ورزش او در یک مکان دشوار است.

وی با بیان اینکه “ما می فهمیم که این ویروس چقدر معامله بزرگ است” ، افزود: “ما باید با آن مقابله کنیم.”
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>