[ad_1]

مونیر مک کلین ، جانشین معلق در مرکز تحقیق و بررسی مزایای بیکاری فدرال در مورد همه گیر بیکاری ، و برادرش ، عبدالمالک مک کلین ، جان سالم به در برد ، از USC خارج می شوند و به پورتال انتقال NCAA وارد می شوند.

این تصمیم پس از چندین ماه آشفته که روابط خانواده با USC را از هم پاشید ، گرفته شده است. در اواسط سپتامبر ، مونیر مک کلین با حداقل توضیحات از تیم فوتبال برکنار شد. مایکل بلانتون ، معاون رئیس اخلاق و حرفه ای USC ، بعداً به مادرش شان مک کلین گفت که نام مونیر همراه با شکایتی مبنی بر کلاهبرداری بیکاری و سرقت هویت در USC است.

یک ماه بعد ، بازرسان فدرال به بازیکنان دانشگاه نزدیک شدند و در مورد دانشجوی سال دوم سوال کردند.

مونیر مک کلین ، که درخواست کمک همه گیر بیکاری در تابستان را داشت و دریافت کرد ، گفت که او هیچ اشتباهی نکرده است و USC هنوز توضیحی کامل در مورد متوقف کردن آن ارائه نداده است.

مک کلین ها ، همراه با ناجی علی ، فعال حقوق مدنی محلی ، ماه گذشته کنفرانس مطبوعاتی برگزار کردند و خواستار بازگرداندن مجدد مونیر شدند. دانشگاه با صدور بیانیه ای هرگونه تصور اینکه McClain در تاریکی است را رد کرد.

این اختلاف به سرعت آنچه قبلاً پیوند محکمی بین برادران و USC بود ، از هم پاشید. در روزهای اخیر ، ناامیدی خانواده در توییتر فاش شده است ، جایی که شان احساسات خود را نسبت به مربی کلی هلتون و اقدامات او برای برکناری مونیر نشان داد.

شان روز جمعه در توییت خود نوشت: “آنها آنها را درست زیر اتوبوس می اندازند ، به طرف دیگر نگاه می کنند و اجازه می دهند که خودشان بجنگند.” “بدون خانواده ، بدون ایمان ، بدون فوتبال.”

هفته گذشته ، مونیر به تایمز گفت که قصد دارد پس از اعزام به تیم به تیم برگردد. تا روز سه شنبه ، این برنامه ها تغییر کرده بود.

شان روز سه شنبه گفت: “منیر واقعاً تروجان ها را دوست دارد ،” اما او همچنین می خواهد با او درست رفتار شود. او حمایت مربی خود را می خواهد ، که من درک می کنم. “

هلتون از اعلام خبر تعلیق مونیر در ماه گذشته خودداری کرد.

شان گفت: “مربی اش پشت کرده است.”

چند روز قبل از آغاز مسابقات USC مقابل آریزونا ، مونیر درخواست تجدید نظر در آخرین مرحله را داد. وی به هیلتون ، بلانتون و مدیر ورزشی مایک بن ایمیل زد و گفت که “به Trojan بودن خود افتخار می کند” و توضیح داد که چرا هنوز محروم است.

مونیر نوشت: “من باید با هم تیمی هایم در زمین باشم.” “آیا می توانید به من بگویید که من به چه چیزی متهم شده ام؟”

بلانتون ، که برای اولین بار از مونیر در مورد مزایای همه گیری بیکاری سال کرد ، تنها کسی بود که پاسخ داد.

بلانتون در نامه ای که توسط تایمز بررسی شد ، نوشت: “USC رفتار شما را پیش داوری نمی كند” و جای تأسف است كه ما مجبور به انجام چنین اقدامی شدیم. با این حال ، همانطور که به یاد می آورید ، در هر دو مورد ، هنگامی که در 16 سپتامبر صحبت کردیم ، شما اظهارات مفصلی در مورد مشارکت خود در مزایای بیماری همه گیر ارائه دادید ، که انتخاب کمی در این زمینه برای ما باقی گذاشت. “

سیستم تعلیق کاتالیزور انتقال مک کلینز بود ، اما این تنها دلیل ترک آنها نبود. زمان بازی برای هر دو نفر نگران کننده بود. در حالی که مونیر متوقف شده بود – و هنوز رباط پاره شده زانو را بازسازی می کند – عبدالملک ، یک کلاس دومی با پیراهن قرمز ، در بازی USC بازی نکرد و تنها هفت شوت در روز شنبه در آریزونا بازی کرد.

انتظار می رود NCAA تغییری در قوانین نقل و انتقالات خود را در ژانویه تصویب کند ، به احتمال زیاد به برادران اجازه می دهد بلافاصله در فصل آینده معافیت داشته باشند. قبل از اینکه مربی جیم مورا و کارکنانش برکنار شوند و چیپ کلی جای آنها را بگیرد ، هر دو برای بازی در UCLA استخدام شدند.

و غیره.

پس از غیبت در بازی شنبه گذشته ، برت نایلون (مچ پا) ، مرکز ، توانست روز دوشنبه تمرین محدود کند. با پیشرفت هفته وضعیت وی کنترل می شود. … خط خط پالایی گائوته همچنان در گزارش ضربه مغزی باقی مانده است. … ایمنی Talanoa Hufanga با کوفتگی ران که در برابر آریزونا متحمل شده کنار آمده و محدود است. … دستگاههای محافظتی Brandon Pilly (انگشت) بعد از جراحی هنوز به میدان آموزش برنگشته است. … ابزارهای محافظ Caleb Tremblay که به آریزونا سفر کرده اما بازی را به دلیل عوامل بد بازی از دست داده است ، روز دوشنبه به تمرینات محدودی پرداخت. … برای هفتمین فصل متوالی ، USC Athletics بالاترین درجه تکمیل را تاکنون اعلام کرده است (91٪).[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر