براونز مایلز گرت را به عنوان جایزه مرد سال NFL معرفی کرد


نامزد کلیولند براونز برای جایزه والتر پیتون NFL ، مرد سال ، مطمئناً برخی ابروها را بالا می برد.

این پایان دفاعی مایلز گرت است.

براونز در بیانیه ای اعلام کرد که نامزدی صبح روز پنجشنبه ، لیستی از دلایل شایسته بودن این افتخار را برای گرت درج کرده است. وی برای کمک به نصب چاه برای افرادی که به شدت به آب تمیز نیاز دارند ، از آفریقای شرقی بازدید کرد. وی شخصاً با قربانیان وحشیگری پلیس و خانواده های آنها تماس گرفت و هزینه تشییع جنازه مردی را که در جریان اعتراض در تابستان امسال مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد ، پرداخت کرد. وی به تأمین مواد غذایی و منابع دیگر در آسیب دیدگی شدید بحران COVID-19 کمک کرد.

اما برای بسیاری از طرفداران NFL ، گرت را می توان به دلیل حادثه ای که به شدت با همه موارد موجود در این لیست در تضاد است ، شناخته شده است.

در جریان بازی “Football on Thursday Night” در 14 نوامبر 2019 ، گرت کلاه ایمنی خط حمله پیتزبورگ استیلرز ، میسون رودلف را برداشت و از آن برای ضربه زدن به سر رودلف استفاده کرد.

براون ها در انتهای دفاعی مایلز گرت ، در سمت راست ، با میسون رودولف ، بازیکن خط حمله پیتسبورگ استیلرز مبارزه می کنند.

مایلز گرت ، دفاعی کلیولند براونز ، درست ، در 14 نوامبر 2019 با میسون رودلف ، هافبک استادیار پیتسبورگ استیلرز مبارزه می کند.

(جیسون میلر / گتی ایماژ)

گرت توسط NFL به مدت نامحدودی محروم شد و شش بازی آخر فصل را از دست داد و در 12 فوریه دوباره به زمین برگشت. او به خاطر این حادثه عذرخواهی کرد ، اما همچنین ادعا کرد که رودلف قبلاً به او تهمت نژادپرستانه زده بود. رودلف این ادعا را انکار کرد.

گرت در تابستان امسال گفت که “زندگی من از یک لحظه بسیار بزرگتر است.” تمام اقدامات سخاوتمندانه و آگاهانه اجتماعی او که در بالا ذکر شد ، پس از مواجهه با رودولف رخ داده است.

به نظر می رسید که براون ها تلاش های گرت برای پشت سر گذاشتن این حادثه زشت را تأیید می کنند و می گویند او “تلاش همگانی کرد تا رهبر بلندتر امسال باشد”.

معاون اجرایی براونز در امور فوتبال و مدیر کل اندرو بری گفت: “عملکرد او در روز یکشنبه در این فصل استثنایی بود ، اما کارهای اقتصادی-اجتماعی او در جامعه ما و خارج از کشور تأثیر ماندگاری خواهد داشت.” “ما افتخار می کنیم که مایلز نماینده سازمان ماست ، از جمله بعنوان مرد سال والتر پایتون.”

در اینجا والتر پیتون نامزد NFL مردان سال برای هر تیم در سال 2020 است:

شارژرها: آیزاک روشل

برج حمل: اندرو ویتورث

آریزونا: کوری پیترز

آتلانتا: منظور استفان است

بالتیمور: بردلی بوزمن

بوفالو: هریسون فیلیپس

کارولینا: شاک تامپسون

شیکاگو: جیمی گراهام

سینسیناتی: جنو اتکینز

کلیولند: مایلز گرت

دالاس: جیلان اسمیت

دنور: جاستین سیمونز

Detroit: Trey Flowers

خلیج سبز: کوری لینسلی

هوستون: مایکل توماس

ایندیاناپولیس: یعقوب بریست

جکسونویل: جاش لامبو

کانزاس سیتی: تراویس کلچ

لاس وگاس: الک اینگولد

میامی: بایرون جونز

مینه سوتا: اریک کندریکس

نیوانگلند: دوین مک کورتی

نیواورلئان: دماریو دیویس

غول های نیویورک: دالوین تاملینسون

جت های نیویورک: پیر دزیره

فیلادلفیا: رادنی مک لئود

پیتسبورگ: ونس مک دونالد

سانفرانسیسکو: آریک آرمستد

سیاتل: راسل ویلسون

خلیج تمپا: مایک ایوانز

تنسی: کوین بیارد

واشنگتن: جاناتان آلن
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>