[ad_1]

برایان رودریگز ، مهاجم چهارم LAFC ، در حالی که در سرویس بین المللی در آمریکای جنوبی بود ، آزمون COVID-19 را پشت سر گذاشت و روز سه شنبه افتتاحیه پلی آف این باشگاه در سیاتل را از دست خواهد داد.

رودریگز که در این فصل با 7 پاس گل تیم را هدایت می کرد ، روز پنجشنبه پس از 30 دقیقه بازی از نیمکت اروگوئه در باخت 2-0 مقابل برزیل در مقدماتی جام جهانی در روز سه شنبه مثبت عمل کرد. دیگو روسی که 14 گل او در این فصل منجر به MLS شد ، در این بازی نیمکت را ترک نکرد و همچنین نتایج مثبتی را نیز پس از آن کسب کرد.

خوزه سیفوئنتس ، هافبک و دیگو پالاسیوس ، مدافع این تیم که هیچکدام در دو بازی مقدماتی اکوادور در این ماه بازی نکردند ، آخر هفته گذشته تست مثبت داشتند. LAFC گفت ، هر چهار در کشورهای مربوطه خود در انزوا باقی خواهند ماند.

اگر LAFC سیاتل را شکست دهد ، بازیکنان می توانند به موقع آزاد شوند تا در اول دسامبر به نیمه نهایی کنفرانس غرب برگردند.

باب بردلی ، مربی LAFC پس از تمرین روز پنجشنبه گفت: “ما همیشه می دانستیم كه بین آزمایش قرنطینه یا متأسفانه امكان وجود دارد كه برخی از پسران مسافر را نداشته باشیم.”

در غیاب پالاسیوس و رودریگز ، بردلی به احتمال شروع کریستین تورس 16 ساله با کارلوس ولا در پلی آف جدید اشاره کرد. تورس در طول فصل منظم دو بار شروع کرد و 212 دقیقه بازی کرد و یک گل هم به ثمر رساند.

LAFC فقط در بیش از سه هفته هفت بازیکن با تست COVID-19 مثبت دارد. سه مورد اول که در اواخر ماه اکتبر آلوده شده بودند ، پاکسازی و به دوره های آموزشی بازگشتند.

با بیش از نیمی از دو تیم که در فصل منظم با موارد مثبت COVID سروکار دارند ، MLS پروتکل پلی آف را برای مقابله با شیوع آینده تصویب کرده است. اولین حرکت تلاش برای برنامه ریزی مجدد بازی های مربوط به تیم هایی است که با چندین مورد ویروس کرونا سروکار دارند ، اما از آنجا که پلی آف زیاد است – جام MLS در تاریخ 12 دسامبر برگزار می شود – در صورت عدم برنامه ریزی مجدد بازی ، تیم دارای قلب مجبور به تسلیم شدن خواهد شد.

اگر هر دو تیم به دلیل عفونت ویروس کرونا نتوانند با خیال راحت بازی کنند ، تیمی که در طول فصل منظم بالاترین نقطه میانی را دارد بدون نیاز به انجام بازی صعود می کند.

LAFC (9-8-5) در رده هفتم جدول رده بندی کنفرانس غربی قرار گرفت و برای اولین بار پلی آف را گشود. سیاتل (11-5-6) مدافع عنوان قهرمانی MLS است و در این فصل فقط 10 بار تلاش در خانه را از دست داده است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir