برایسون دی چمبو احساس “عجیب و غریبی” می کند ، به سختی می تواند سرعت استادان را پایین بیاورد

[ad_1]

برایسون دی شامبو به عنوان مورد علاقه استادان ، موتور طولانی مدت که می تواند آگوستا ملی را با عکس های پررونق خود غرق کند ، به میدان آمد.

اما بعد از اتمام دور دوم خود در صبح شنبه ، حتی در همان سطح مسابقات ، درست در مرز ، قهرمان Open US نشان داد که او در وسط ترس از سلامتی شخصی است.

“دو شب پیش چیز عجیبی احساس کردم و بیرون رفتم [Friday] و در بیشتر موارد خوب بود. “همچنان که به گشت و گذار در دایره ادامه می دادم ، کمی احساس سرگیجه می کردم. من نمی دانم چه خبر بود ، یک چیز کمی عجیب.

“بنابراین دیشب من از نظر COVID بررسی شدم و حالم خوب بود ، هیچی. اما من باید کار درست را انجام می دادم و مطمئن بودم که چیزی جدی تر از این وجود ندارد. من نمی دانم چیست یا چه اتفاقی افتاده است ، اما در چند روز گذشته احساس کردم واقعا عجیب است و فقط صد در صد نیست. بخشی از آن پخش می شود. من در آنجا فقط احساس گنگ و کرختی می کنم ، فقط از همه چیز آگاهی کامل ندارم و مطمئناً اشتباهات احمقانه و احمقانه ای مرتکب می شوم. “

DeChambeau به دو سوراخ زیر 16 رسیده است و به نظر می رسد یک بالشتک راحت برای انجام برش دارد ، و در نهایت احمقانه و احمقانه است.

راننده وی در هواپیمای 4 -17 وارد درختان سمت راست شد. وقتی نزدیک شد سبز پرواز کرد و مجبور شد عقب برود اما با دو شلیک نتوانست به اندازه کافی نزدیک شود.

در 18 سالگی ، او از تپه بالا رفت ، اما دوباره هنگامی که نزدیک شد از بالای سبزی عبور کرد. تراشه او چند فوت از شیشه می غلتد ، سپس از یک شیب لغزنده پایین می رود و او را با دو حرکت پشت تپه رها می کند.

وی همچنین گفت که بازی وی تحت تأثیر رطوبت صبح شبنم قرار گرفته است.

وی گفت: “چند قضاوت اشتباه با زمین مرطوب و هر چیز دیگر.” “باز هم ، زمین و آب مرطوب به دلایلی همیشه دشمن من بوده است ، من فقط نمی توانم این مسئله را کشف کنم تا زمانی که برخی از مردم با آن مشکلی داشته باشند. آنها قادر به ضربه زدن به آن هستند و مشکلی ندارند. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes