[ad_1]

تیم گفت که Rams روز جمعه آموزش را “به دلیل احتیاط فراوان” لغو کرد ، زیرا دو عضو سازمان نتایج COVID-19 را کسب کردند که به آزمایشات اضافی نیاز داشتند.

قوچ ها خود را برای بازی روز یکشنبه مقابل سانفرانسیسکو 49ers در ورزشگاه سوفی آماده می کنند. مربی شان مک وی بعد از ظهر جمعه در جمع خبرنگاران سخنرانی خواهد کرد.

این دومین بار طی این چند هفته است که COVID-19 بر قوچها تأثیر می گذارد.

هفته گذشته ، رمز سه بازیکن – جیک Gervas ، مدافع خط حمله ، کندال بلانتون تنگ و دریافت کننده JJ Kosky – را در لیست ذخیره / COVID-19 قرار داد. یک مقام تیم گفت: از آن زمان ، بلانتون و کوسکی به تمرین بازگشتند. هیچ یک از بازیکنان در این فصل در بازی فعال نبوده اند.

هفته گذشته ، NFL همه تیم ها را موظف به کار بر روی پروتکل های فشرده COVID-19 لیگ برای بقیه فصل کرد. این صورت جلسه ها باید شامل جلسات در عمل یا در بزرگترین فضاهای داخلی ممکن باشد. برج حمل به طور مجازی یا در یک چادر در فضای باز در مرکز Thousand Oaks خود ملاقات کرده اند.

آمبولانس های تهاجمی به ترتیب برایان آلن و اندرو ویتورث در بهار و تابستان امتیازات مثبتی کسب کردند. توانایی تازه وارد خارج از خط حمله ترل لوئیس برای شرکت در فعالیت های تیمی پس از کسب نتایج مثبت در ماه آگوست ، کند شد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر