برج حمل برای این پیروزی حلقه دریافت نمی کند ، بلکه فقط رضایت دارد

[ad_1]

قوچ ها پنجشنبه شب به پیروزی رسیدند ، اما هیچ احترامی برای احترام به خطوط کناری استادیوم SoFi وجود نداشت.

میهن پرستان نیوانگلند 24-3 شکست خورده اند ، اما حداقل سه بازی دیگر دارند تا اینکه برای مسابقات خارج از فصل آماده شوند.

این چند هولیگان Super Bowl نبود.

همانطور که مردم می خواستند این بازی هفته چهاردهم را با Super Bowl LIII دو سال پیش مقایسه کنند – زمانی که میهن پرستان حلقه ششم خود را با پیروزی 13-3 برابر Aries برگزار کردند – این یک بازی خرید نبود.

این یک پیروزی بزرگ برای برج حمل بود که می خواست در بالای NFC West باقی بماند و یک شکست دردناک برای میهن پرستان است که می توانست برای اولین بار در 12 سال گذشته پلی آف را از دست بدهد.

و نیوانگلند از قبل می داند که ترک کردن فقط برای یک هدف زمینی چه حسی دارد. این کمترین امتیاز تیم میهن پرستان پس از باخت 16-0 مقابل بوفالو در هفته 4 فصل 2016 بود.

اما یک بازی پنجشنبه شب در یک استادیوم خالی شیاطین را از این باخت Super Bowl دور نکرد و یک بازی برگشت قانونی هم نبود ، با توجه به اینکه ترکیب به اندازه 2 سال پیش متفاوت است. نه تام بردی ، جولیان ادلمن و راب گرونکوفسکی در یک طرف ، و نه تاد گارلی ، نادوکونگ سوه ، اکیب طالب ، مارکوس پیترز و بسیاری دیگر از طرف دیگر.

مربی میهن پرستان بیل بلیچیک با یک قاضی صحبت می کند.

مربی میهن پرستان ، بیل بلیچیک روز پنجشنبه در جریان بازی با آریس در ورزشگاه سوفی با یک داور صحبت می کند.

(والی اسکالی / لس آنجلس تایمز)

اینطور نبود که شان مک وی ، ملخ جوان ، سنگریزه ای از استاد NFL بیل بلیشیک ربوده باشد. فقط دو تیم در جهت مخالف حرکت کردند.

هنوز هم ، برخی می خواستند این را به عنوان جام رستگاری فاکتور کنند.

“این چیزی است که شما درباره آن فکر می کنید ، زیرا این آخرین باری بود که ما آنها را به عنوان حریف کنفرانس های متقابل بازی می کردیم. مک وی گفت: “این یک بازی بزرگ بود.” “این همیشه بخشی از مسیر مربیگری برای من و شبی است که باید بتوانید از آن یاد بگیرید.

“این مهم بود زیرا نهمین پیروزی ما بود. اما در مورد هرگونه رستگاری … این آسیب و جراحات ناشی از آن شب را برنمی گرداند. میتونم بهت قول بدم “

مایک مارتز ، مربی سابق سنت لوئیس رامز گفت که مفهوم خرید در حال حاضر مرکز و مربیان و بازیکنانی نیست که تمرکز خود را روی آن بگذارند.

ماتس گفت: “این خرید مزخرف است.”

و او می داند. او در سال 2001 در سمت سرمربیگری برج حمل بود ، زمانی که بردی و میهن پرستان نوظهور دچار یک اختلال تکان دهنده در برج حمل بلند شدند و اولین سنگ بنای یک سلسله فوتبال را ایجاد کردند.

با این حال ، مارتز تحت تأثیر مک وی 34 ساله قرار گرفته است ، که هنوز هم جوانترین سرمربی NFL است ، حتی اگر فصل چهارم خود را سپری کند.

ماتس گفت: “شان یک ناهنجاری است.” “من هرگز مانند او در فوتبال ندیده ام. حتی بیل بلیچیک نیز در آن سن ، هیچ تصوری از فوتبال نداشت. او واقعاً در ذهن من نابغه ای در رهبری با مردم است. “

با پیروزی روز پنجشنبه ، مک وی در سه فصل بعلاوه خود به 42-19 رسید که با رکورد بلیچیک در آن دوره یکسان است.

واضح است که احترام متقابل زیادی بین مربیان وجود دارد و همچنین بدیهی است که ضرر باخت این Super Bowl و با چنین روش ناامید کننده ای مک وی را گاز می گیرد.

بنابراین باید برای مک وی – و جارد گاف ، مهاجم رمز رضایت بخش بود که در اولین بازی بازی ، تیم میزبان یک پاس 25 متری انجام داد ، یک متر طولانی تر از طولانی ترین بازی Aries در Super Bowl.

و تازه کار که به عقب برمی گشت ، کمر آکرز بیشتر شبیه Cam Acres بود ، در شش ران اول خود برای 70 یارد دوید ، دقیقاً دو برابر بیشتر از گارلی که در Super Bowl برنده شد.

در بیشتر اوقات بازی ، انگار شروع Rams در برابر دفاع Scout بود. اینکه چطور پاتریوت ها چهار روز زودتر شارژرهای 45-0 را عوض کردند یکی از رمز و رازهای بزرگ پاییز امسال است.

حتی منتقدان بیلیچیک باید اعتراف کنند که اگر او بزرگترین مربی NFL در تاریخ نیست ، در این گفتگو تأکید می کند. در مورد مک وی ، او همچنان رشد می کند و ممکن است در میان بهترین عملکرد مربیگری خود باشد.

برخلاف قوچهای با اکتان بالا در سال های 2017 و 18 ، این تیم متعادل تر است که به همان ترتیب پشت سر خط دفاعی دوم خود پیروز می شود.

برج حمل که از زمان گاف شماره 1 در سال 2016 انتخابی برای دور اول نداشته است ، نه تنها در این فصل ، بلکه برای سال های آینده نیز از راه های پایدار و قابل تکرار پیروز می شود.

اما برای McVay ، تنها راه برای از بین بردن طعم ناخوشایند این باخت Super Bowl بازگشت به بالای NFL و پیروزی در همه چیز است.

شاید این اتفاق بیفتد یا شاید او برای اولین بار و تنها بار در فصل دوم خود به آنجا رسیده است – این اتفاق با دن مارینو رخ داده است.

مارتز هنوز می تواند هر قطره از دست دادن خود را از Super Bowl به یاد بیاورد ، از جمله اینکه چگونه قوچ هایش میهن پرستان را در حیاط (427-267) و اولین فرو بردن (26-15) هدایت کردند ، اما او همچنین سه چرخش داشت.

ماتس گفت: “مثل دیروز بود.” “این فقط اتفاق می افتد.”

اما ماتز در طرف مقابل می فهمد. او هماهنگ کننده علمی ابتکاری و دیوانه وار علمی سابقه حملات قوچها بود که دو سال زودتر ، هنگامی که آنها تنسی را در Super Bowl شکست دادند.

شش ماه پس از آن برد ، آریس در هفته دوم پیش فصل برای تیتان ها بازی کرد و مارتز اولین سال سرمربیگری اش بود.

وی یادآور شد: “برای یک هفته کامل ، افراد زیر آن را بازی رستگاری می نامیدند.”

این بازی به اتمام رسید و اسکالرهای بلیط بالاترین دلار را مقابل استادیوم آدلفیا دریافت کردند. مهر و موم نیروی دریایی در طول نمایش قبل از بازی با چتر نجات. مربی تیتان ها ، جف فیشر ، سه چهارم شروع کننده های خود را نگه داشت – اگرچه مارتز پس از چند ست او را بیرون کشید – و تنسی در این بازی بی معنی 30-3 پیروز شد.

وقتی بعد از بازی برای مصافحه رفتم ، از جف پرسیدم: “چه مشکلی داری؟ مارتز به یاد می آورد. او گفت: “اوه ، نه. من نه.’ بیا دیگه. “

قبل از جدایی ، مارتس س anotherال دیگری داشت.

آیا می خواهید انگشتر من را ببینید؟[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme