برج حمل به اعتماد سازی در سلطه بر میهن پرستان ادامه می دهد

[ad_1]

با این کار نیش شکست شرم آور Super Bowl آنها در دو فصل پیش پاک نخواهد شد.

این موضوع برای همیشه در اعماق روح مربی رامز ، شان مک وی ، بازیکن خط حمله جارد گاف و سایر بازیکنان که از نیو انگلند میهن پرست خجالت می کشند ، نقش می بندد.

اما قوچ ها همچنان اعتماد به نفس خود را افزایش داده و پنجشنبه شب به یک مرحله پلی آف منتقل شدند و به راحتی 24-3 پیروزی پاتریوت ها را شکست دادند در استادیوم SoFi.

گاف پاس داد و برای لمس زمین لغزید ، تازه کار برگشت ، کام آکرز 194 یارد به ثمر رساند ، و کنی یانگ نیز در عملکرد دفاعی غالب دیگر ، با پیشرفت Aries به 9-4 ، یک رهگیری را لمس کرد.

گاف 16 بار از 25 پاس گل برای 131 یارد انجام داد ، و در اولین پیروزی آریس مقابل پاتریوت ها در سال 2001 ، 16 بازی انجام داد و به یک برد 6 بازی در برابر شش بار قهرمان Super Bowl خاتمه داد. آکرز در 29 دویدن برای 171 یارد عجله کرد و برای 23 یارد دو پاس گرفت.

بازی پنجشنبه شب اولین بازی بین تیم ها از زمان شکست پاتریوتس رامز با نتیجه 13-3 در Atlanta Super Bowl LIII بود.

در این بازی ، بیل بلیشیک مربی پیشکسوتان میهن پرستان از مک وی بزرگتر و بزرگتر از آنها عمل کرد و تام بردی ، راب گرونکوفسکی و سایر ستون های سابق میهن پرستان از بقیه مراقبت کردند زیرا پاتریوت ها قوچ ها را به پایین ترین نقطه خود تحت نظر مک وی محدود کردند.

پنجشنبه شب ، برج حمل با تیم کم قدرت پاتریوت روبرو شد که کم نیوتن را به عنوان یک بازیکن خط حمله معرفی کرد. Rams با ارزش ترین بازیکن NFL در سال 2015 را خنثی کرد و برای سومین بازی متوالی یک ضربه محکم محافظ ایجاد کرد.

نیوتن قبل از اینکه در اوایل سه ماهه چهارم جای خود را به جارت استدیدهام بدهد ، 9 پاس از 16 پاس برای 119 یارد داد. استاد برج حمل ، مایکل بروکرز دو گونی داشت. آرون دونالد 1½ کیسه داشت ، مورگان فاکس یک گل داشت و یانگ یک گل دیگر برای دفاع داشت که برای سومین بازی متوالی یک ضربه محکم به ثمر رساند. نیوتن در هفت پاس 16 یاردی عجله کرد و در بازی با چهارم و گل های نیمه اول توسط جاستین هولینز ، مدافع بیرون متوقف شد.

قوچ ها در نیمه اول با یک بار شکست توسط گاف ، بازگشت یانگ برای گرفتن و گلزنی در زمین مت گی با نتیجه 17-3 پیش افتادند. آکرز در یازده بار برای 89 یارد عجله کرد و در نیمه اول برای 23 یارد دو پاس گل گرفت.

رمس در پایان کوارتر سوم پاس کوتاه گاف را به دریافت کننده کوپر کاپ افزایش داد.

میهن پرستان به 6-7 سقوط کردند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme