برنامه NHL برای 56 بازی شامل یک بازی انحصاری تقسیم داخلی استپادشاهان و اردک ها با آریزونا ، کلرادو ، مینه سوتا ، سن خوزه ، سنت لوئیس و وگاس در مسابقات NHL در بخش غربی ، یکی از چهار بخش جدید ایجاد شده برای به حداقل رساندن خطرات سفر و سلامتی و توانایی بازی در سال 2020 ، رقابت می کنند. -21 فصل همانطور که روز یکشنبه اعلام شد ، برنامه 56 بازی از 13 ژانویه آغاز می شود ، در 8 مه پایان می یابد و شامل بازی های منحصر به فرد در بخش هر تیم است.

طبق این برنامه ، مرحله پلی آف جام استنلی تا اواسط ژوئیه به پایان می رسد و لیگ برای شروع ماه اکتبر در فصل 22-2021 به تقویم سنتی بازمی گردد.

در داستان های خبری به همان اندازه ، Assn بازیکنان NHL و NHL. تصدیق کرد که برای پاسخگویی به تغییرات در مقررات بهداشتی و شرایط مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 باید انعطاف پذیر باشند. در این بیانیه آمده است: “برنامه فعلی این است كه مسابقات در میادین خانه تیم های شركت كننده انجام شود ، در حالی كه می دانیم بیشتر میادین ، ​​حداقل در اوایل فصل ، برای هواداران آزاد نخواهد بود.” “با این حال ، بسته به شرایط حاکم در بازارهای محلی و آمریکای شمالی ، لیگ آماده خواهد شد تا در صورت لزوم بازی ها را در یک یا چند مکان با یک سایت” خنثی “انجام دهد.”

هفت تیم مستقر در کانادا گروه بندی شده اند و با یکدیگر بازی خواهند کرد ، این یک تصمیم است که به دلیل محدودیت هایی که مرزهای ایالات متحده و کانادا را بسته است ، لیگ را تحمیل کرد. گزارش شده است که سان خوزه کوسه به دلیل مقررات بهداشتی در سانتا کلارا ، در حال بررسی اردوی آماده سازی و بازی در آریزونا هستند. این محدودیت ها ، سانفرانسیسکو 49ers از NFL را مجبور به ترک منطقه خلیج و ایجاد پایگاه در آریزونا کرد.

حتما بخوانید:
دوریان تامپسون-رابینسون ، 8 نفر دیگر برای UCLA در برابر اورگان

اردوهای آموزشی هفت تیمی که در مرحله پلی آف حضور نداشتند – از جمله پادشاهان و اردک ها – در تاریخ 31 دسامبر آغاز می شود. این اردو در تاریخ 3 ژانویه برای 24 تیم باقیمانده افتتاح می شود.

باب موری ، معاون اجرایی و مدیر کل اردک ها گفت: “این روزی بود که ما از ماه مارس چشم انتظار آن بودیم ، بنابراین نیازی به گفتن نیست که ما از بازگشت خود هیجان زده ایم.” “ما کاملاً آماده ، سالم و آماده هستیم که امسال گامی بلند به جلو برداریم. اگرچه دلتنگ هواداران و جو مرکز هوندا خواهیم شد ، اما می دانیم که آنها تماشا خواهند کرد. ما مشتاقانه منتظریم که هواداران خود را به محض ایمن بودن توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی دوباره شخصاً ببینیم “

لشکرهای شمالی هفت تیم دارند ، در حالی که لشکرهای غربی ، مرکزی و شرقی هر کدام هشت تیم دارند. تیم های شرق ، مرکز و غرب هشت بار به مصاف هم می روند. تیم های شمالی 9 یا 10 بار با یکدیگر بازی می کنند.

چهار تیم برتر هر بخش به مرحله پلی آف راه می یابند که شماره 1 مقابل شماره 4 و شماره 2 مقابل شماره 3 هر بخش قرار دارد. چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی بر اساس امتیازات خود رده بندی می شوند. قالب سنتی چهار دور ، بهترین از هفت دور ، باز خواهد گشت ، یعنی آزمایشی که لیگ گذشته فصل گذشته تجربه کرد ، وقتی پلی آف را به 24 رساند و بهترین نتیجه را از هر سه مرحله یافت و دیگر حذف بازی های کاشت برای بذرهای برتر. NHL پلی آف را با بالن های ایجاد شده در ادمونتون و تورنتو برگزار کرد.

حتما بخوانید:
به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 ، شرایط بازیکنان UCLA برای بازی در اورگان زیر سوال است

گری بتمن ، کمیساریای NHL ، در بیانیه ای گفت: “لیگ ملی هاکی به دنبال افتتاحیه فصل 21-2020 ما است ، به خصوص از آنجایی که بازگشت به بازی در 2019-20-20 در تاجگذاری قهرمان جام استنلی بسیار موفق بود.” “اگرچه ما از چالش های پیش رو به خوبی آگاهی داریم ، اما همانند بهار و تابستان گذشته ، ما همچنان سلامت و ایمنی شرکت کنندگان و جوامعی را که در آنها زندگی و بازی می کنیم اولویت بندی می کنیم. و همانطور که بهار و تابستان گذشته بود ، من از NHLPA ، به ویژه مدیر عامل شرکت Don Fer ، تشکر می کنم که با ما همکاری کرد تا لیگ ما را بر روی یخبندان قرار دهد. ”

سعید فر گفت: “بازیکنان از توافق نهایی برای فصل پیش رو خوشحال هستند که این توافق بی نظیر خواهد بود ، اما برای هواداران و بازیکنان نیز بسیار هیجان انگیز است. در این اوضاع آشفته ، امیدواریم که بازی های NHL با بازگشت بازیکنان به یخ ، سرگرمی های مورد نیاز طرفداران را فراهم کنند. ”

پروتکل های ایمنی و بهداشت و سایر جزئیات در این هفته منتشر می شود.
منبع: paper-news.ir