بریتین براون “عصبانی” شادی بازی UCLA را تغذیه می کند

[ad_1]

بریتنی براون یک فرد خوب است تا زمانی که کسی فوتبال را در دست او بگذارد.

سپس عصبانی می شود.

مدافعان سرنگون می شوند. لوازم در حال شکستن است. پاها هرگز از حرکت باز نمی مانند.

هم تیمی های براون در مورد اردوگاه آموزشی در مورد این پدیده صحبت کرده بودند و طرفداران UCLA آن را روز یکشنبه در گلدان رز مشاهده کردند.

انتقال انتقالی ، که از دوک در حال بازگشت بود ، از یک انتقال دریافت شد دوریان تامپسون-رابینسون در آغاز سه ماهه چهارم و قطع. سه مدافع کالیفرنیایی با فرصتی برای سرنگونی براون کنار هم قرار گرفتند.

تلاشی برای پیچاندن او به بالای بدنش به شکست انجامید. علاوه بر تلاش برای ناک اوت کردن توپ ، براون از بازوی کاوش آرام گرفت.

سرانجام ، یک مدافع خرس های طلایی وقتی می خواهد او را در اطراف خط پنج حیاطی پایین بیاورد ، بلعیده می شود. و این کار نکرد ، براون مصمم فقط پس از عبور از خط دروازه برای اولین برخورد خود پس از نزدیک به دو سال سقوط کرد.

براون گفت که فرار 31 یاردی وی ، نتیجه نهایی در طی پیروزی 34-10 UCLA ، فقط یک مسئله تعیین کننده پس از حرکت اولیه او بود.

براون گفت: “بدون شوخی ، بدون برش ، هیچ چیز ، زیرا در حالی که شما این کار را می کنید ، مدافع باید به سرعت شما واکنش نشان دهد و در این مرحله به نوعی خیلی دیر است.”

نتیجه بار جامد براون نشان می دهد که چرا Bruins در تلاش برای جایگزینی فرو نمی رود جاش کلی. در حالی که دمتریک فلتون جونیور و کسمیر آلن سرعتی را فراهم می کند که خارج از نبردها به خوبی بازی کند ، براون می تواند با بی رحمی خود به دفاع با دادن مربی ضربه بزند تراشه کلی گزینه های متنوعی با بازی در حال اجرا خود.

براون که به عنوان بخشی از یک بازی 244 حیاطی UCLA با 71 یارد در 12 بینی به پایان رسید ، گفت: “این به نوعی شبیه به بیرون انداختن دفاع است.” “شما آن مرد سرعتی را دارید.” شما سرعت و قدرت دارید [guy]. ما همه چیز را به سمت آنها پرتاب می کنیم ، بنابراین داشتن مجموعه مهارت های مختلف خوب است. “

UCLA ممکن است به زودی اجرای جدیدی داشته باشد مارتل ایربی گرد شدن به صورت آسیب دیدگی زانو که سرعت تمرین او را کاهش می دهد. براون گفت که اربی در حال نزدیک شدن به فرصتی است که می تواند اولین حضور خود را در فصل خود انجام دهد ، این ممکن است در روز شنبه زمانی که بروین ها (1-1) در شماره 11 در اورگان (2-0) در استادیوم اوتزن در اوژن بازی کنند.

روز یکشنبه ، براون از زمانی که شیطان آبی بود ، گلی به ثمر نرسانده بود و در دسامبر 2018 در جام استقلال به مصاف تمپل می رفت. او در ابتدای فصل 2019 زخم شانه را تشدید کرد و تنها در سه بازی ظاهر شد ، و 12 ترکیب داشت پوشیدن

براون تحت انقباض طولانی مدت ایجاد شده توسط بیماری همه گیر COVID-19 تحت عمل جراحی قرار گرفت و بهبود یافت. چیزی که او فقط در بازی دوم خود با Bruins فاش کرد ، دیوانگی بود.

براون گفت: “وقتی مردم می گویند من عصبانی می شوم ، من فقط با آنچه می توانم می دودم و سعی می كنم آن را پاره كنم.”

مسائل خانوادگی

فرمانده دفاعی UCLA Wasp Odigizes بخش استقبال معمول خود را در آخرین بازی خود در ایالت خود نخواهد داشت.

به دلیل محدودیت های مربوط به ویروس کرونا ، دوستان و خانواده مجاز به ورزشگاه Autzen نخواهند بود.

ادیگیزوا ، که حدود دو ساعت دورتر در پورتلند بزرگ شد ، گفت: “خانواده من با روحیه آنجا خواهند بود.” “می دانم آنها مرا دوست دارند. من می دانم که آنها تماشا می کنند. “

از جمله کسانی که توجه زیادی خواهند کرد این باعث می شود، پایان دفاعی سابق بروین ها ، که به بازی با غول های نیویورک ادامه داد. برادر بزرگ به طور مداوم با تماشای فیلم های بازی ، بحث در مورد تکنیک ها و مشاوره به او در مورد چگونگی سلامتی به اوسا کمک می کند.

اوسا گفت: “من می گویم که این بخش بزرگی از آنچه او به من می آموزد ، قبل از ورود به UCLA ، چگونه از بدن خود به درستی مراقبت کنم ،” آیا می فهمی[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes