[ad_1]

پس از یک فرصت از دست رفته ، و به دنبال آن فرصتی دیگر ، UCLA سرانجام می تواند نفس راحتی بکشد.

بروین ها در وقت اضافه سه گانه جمعه در ورزشگاه ویجاس آرنا برای اولین برد فصل خود ، پپردین را با نتیجه 107-98 به تساوی رساندند.

برای ضرب و شتم UCLA در سومین وقت اضافه یک هجوم سه امتیازی به طول انجامید. تایگر کمبل و ژول برنارد قبل از اینکه کریس اسمیت یک ضربه سه امتیازی را به سبک قدیمی بدست آورد پس از خطا روی یک شوت ناموفق و یک پرتاب آزاد یکی را به ثمر رساند تا برروها با نتیجه 98-93 برتری پیدا کنند.

بیشتر این توالی قبلی شامل شکست است.

جیمز جیکس جونیور از UCLA در آخرین ثانیه های وقت اضافه دوم فقط یکی از چهار پرتاب آزاد را انجام داد و بازی را 5 دقیقه دیگر تمدید کرد.

به نظر می رسید که Bruins (1-1) در دقایق پایانی آیین نامه و در اولین وقت اضافه قبل از لرزش هدف پیروزی را دارد. ژاكز در اولین وقت اضافه و در حالی كه تیمش در فاصله 25 ثانیه مانده بود با یك امتیاز جلوتر به خط پرتاب آزاد رفت اما فقط یكی از دو تلاش را انجام داد.

کلبی راس از Pepperdine ، که با 33 امتیاز هدایت همه گلزنان بود ، در شش ثانیه مانده به برابری نتیجه را تساوی داد تا اینکه برنارد از UCLA یک پرش بد در زنگ را از دست بدهد.

اسمیت دو روز پس از باخت در نیمه دوم باخت مقابل سان دیگو ، اسمیت 17 امتیاز از 26 امتیاز خود را پس از نیمه بازی مقابل موج ها کسب کرد.

دروازه بان ها در ثانیه های پایانی آیین نامه دو موقعیت برای پیروزی داشتند ، اما یک مالکیت سهل انگارانه با یک بالون جیکز به پایان رسید و دیگری پس از خارج شدن از حد مجاز بیس بال اسمیت ، توپ پپردین را به خط پایه برگرداند.

پپردین نتوانست کاری برای متوقف کردن دروازه انجام دهد ؛ او با چند شوت دروازه را از دست داد اما ضربه برنارد توسط کسلر ادواردز مهار شد.

به نظر می رسید UCLA پس از سه امتیاز فاصله خود را روی شوت ژاكز ببندد تا بروس 68-62 پیش بیفتد و ضربه از سمت دیگر را مهار كند تا باعث وقفه سریع شود. اما اسمیت به دستور فراخوانده شد ، و باعث شد میک کرونین ، مربی UCLA ، با ناباوری دستانش را روی سرش بگذارد. Pepperdine (1-1) در یک سری 8-2 قرار گرفت تا امتیاز 59-70 سه گانه جید اسمیت را با 59 ثانیه باقیمانده به تساوی برساند.

والدین دومین بازی مستقیم خود را بدون مهاجم پیراهن قرمز جالن هیل (التهاب مفصل زانوی راست) و نگهبان درجه دو جانی جوزانگ (پاسخ استرس پای راست) انجام دادند.

پس از آنکه کودی رایلی مهاجم پیراهن قرمز دومین خطای خود را انجام داد و به سمت نیمکت رفت ، UCLA تقریباً در 12 دقیقه آخر نیمه اول با یک ترکیب کوچک به میدان رفت. این باعث شد اسمیت در 6 فوت 9 به عنوان بلندترین Bruin در زمین قرار بگیرد ، تا اینکه در حدود یک دقیقه مانده به پایان نیمه دوم خطای دوم خود را انجام داد و 6-6 جایگزین جیک کیمن شد.

رایلی در وقت اضافه دوم با 1:54 خطا شد و با 13 امتیاز و سه ریباند کار را تمام کرد.

آنها خیلی زود در مورد Bruins گیج بودند. آنها نتوانستند هیچ ریتم تهاجمی را حفظ کنند و یا بدون ایجاد سرقت یا بلوک باعث ایجاد اختلال در دفاع می شوند. آنها روی خط سه بازی خنگ انجام دادند ، دو بار بازیکنان Pepperdine را خطا کردند ، پرندگان از راه دور را گرفتند و شش پرتاب آزاد انجام دادند.

اسمیت در نیمه اول 9 امتیاز کسب کرد ، اما به سختی به نظر می رسید که بهترین بازیکن زمین باشد ، این برای کسی که برای یک فصل دیگر در دانشگاه بازگشت تا موقعیت خود را در NBA تقویت کند ، دلسرد کننده بود. او یک اتهام را مطرح کرد و می تواند به اتهام دیگری احضار شود. او همچنین در پایان کوتاه مکالمه با کرونین در هنگام وقفه ، با صدای بلند “نه!” کرونین که در قسمت بالای عرصه شنیده می شود ، بیرون آمد.

بعدی برای UCLA

دوشنبه در مقابل لانگ بیچ ، ساعت 6:30 عصر ، پاویلیون پاولی ، شبکه Pac-12 – این ساحل افتتاحیه خواهد بود که سه بازیکن بازگشتی بالقوه نخواهد داشت. ماکس دی گیست متولد نیوزیلند در خارج از کشور اقامت دارد زیرا پس از شیوع اولیه COVID-19 به خانه بازگشت و بزرگسالان کالین اسلیتر و درو کاب به دلیل نکات ایمنی فصل را رها کردند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر