بسکتبال مردان UCLA ماهیت خود را در پیروزی برابر مارکت نشان می دهد

[ad_1]

میک کرونین در همان دقایق ابتدایی بازی دیوانه شد ، مربی UCLA پس از اینکه تیمش دو مبارزه هجومی را به پایان برد و منجر به سه امتیاز شد ، چندین بار پرید.

جیلان کلارک و جالن هیل وارد بازی شدند و پس از آنها جیمز جیکز جونیور و کودی رایلی قرار گرفتند.

پیام به وضوح منتقل شد. برای مقابله با یک دشمن سخت و جسمی مانند مارکت جمعه شب در غرفه پولی ، نیاز به ذکاوت بیشتری خواهد بود.

طولی نکشید که سه Bruins در زمین غواصی کردند و یک توپ سست را تعقیب کردند. کریس اسمیت و جیکز برای در اختیار گرفتن مسئولیت جلوی رانندگان ایستادند. ژول برنارد دزدی را اختراع کرد که منجر به نظم خودش شد.

UCLA شروع به نشان دادن عزم خود برای پیروزی 69-60 برابر عقاب طلایی کرد که در فصل جوان به عنوان چشمگیرترین Bruins قرار گرفت.

این اولین جلسه در لس آنجلس بین این برنامه های کف بود و با توجه به پرچین بودن نمایشگر ، ارزش دارد که به یک دوراهی تبدیل شود.

جاکز با خطای دیرهنگام کمی مشکل ایجاد کرد تا کار خود را با 18 امتیاز بالا بکشد و برنارد 15 امتیاز برای بروینز (5-1) اضافه کرد ، آنها بازی را در یک سری 13-4 تعطیل کردند و بیشتر با بازی در یک دفاع مستحکم و پیروز شدند. فقط هفت دور به 18 در بازار مشغول شد.

اسمیت که با میانگین 15 امتیاز در هر تیم در هر بازی وارد بازی می شد ، اولین امتیازات خود را ثبت نکرد ، در حالی که دو پرتاب آزاد با 5:54 باقی ماند. این یک سری 7-0 برای Bruins بود که شامل هیل ، مارک پاس از تایگر کمبل و یک پرتاب آزاد توسط اسمیت بود که باعث برتری 63-56 4:32 شد.

یک سکانس سرگرم کننده تر وقتی اتفاق افتاد که هیل یک شوت را مهار کرد و اسمیت با یک پاس به بیرون هیل توپ را نجات داد. این روند از آنجا آغاز شد که اسمیت و هیل در دقایق پایانی دو شوت دیگر را مهار کردند تا بروین ها را جلو بکشند. اسمیت پس از از دست دادن هر هشت شوت خود با چهار امتیاز به پایان رسید اما با مهار توپ خود هفت ریباند و دو قدم دزدیده شده داشت.

دی جی کاردون گارد 18 امتیاز را به دست آورد تا عقاب طلایی (4-2) پیش بیفتد که نتوانست با برتری 6 بردی از برتری استفاده کند.

قبل از آنکه برنارد جیک کیمن را در کرنر برای یک سه امتیازی باز پیدا کند که باعث برتری UCLA 47-45 شد ، اوایل نیمه دوم دچار یک کشش سرد حماسی شد و هفت شوت متوالی را از دست داد.

نگهبان UCLA ، جیمز هاکز جونیور ، درست در مقابل مهاجم بازار ، تئو جان ، آتش سوزی می کند.

نگهبان UCLA ، جیمه هكس جونیور ، درست در روز جمعه ، در نیمه اول جلوی مهاجم بازار ، تئو جان شلیك می كند.

(اشلی لندیس / آسوشیتدپرس)

UCLA پس از یک سری اقدامات در آخرین لحظه ، در نیمه وقت 36-34 برتری داشت ، برخی از آنها الهام بخش بودند ، بعضی از آنها خنده دار بودند ، از جمله عقاب طلایی ، که در همان موارد از مواردی مانند مسافرت و تخلفات میدان خارج شدند. بازی

Bruins با یک رانندگی عالی و یک پاس از کمپبل به هیل برای یک غواصی هیولای دو دست برگشت قبل از اینکه Cardboard Cardboard یک جهنده شناور را در زنگ اخبار نیمه وقت دفن کند. عقاب های طلایی در آنجا با Bruins درست بودند ، اگرچه مهاجم اصلی جاستین لوئیس در نیمه اول پس از گرفتن سه خطا به شش دقیقه محدود شد.

برتری UCLA در خط هافبک به دست آمد ، اگرچه اسمیت با وجود جمع آوری دو سرقت و دو ریباند ، اما در هر چهار شوت از دست رفت.

ژاكز با تلاش قاطعانه و تعادل نیمه اول ، از قلاب سریع خود برگشت و قبل از گرفتن توپ از كمبل برای شیرجه ، سرقت كرد. او همچنین تقریباً توپی را فراتر از مرزها ذخیره کرد و به تیم خود نوعی تلاش را داد که مربی با نمایش اولیه خود به دنبال آن بود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes