بسکتبال مردان USC سه بازی بعدی را به تعویق می اندازد یا آنها را لغو می کند

[ad_1]

این تیم روز سه شنبه اعلام کرد برنامه بسکتبال مردان USC به دلیل تأیید مورد COVID-19 برای سه بازی بعدی به حالت تعلیق در خواهد آمد.

بازی های خانگی برنامه ریزی شده مقابل سانفرانسیسکو در روز چهارشنبه و تگزاس جنوبی در 23 دسامبر لغو شده اند ، در حالی که سفر Pac-12 به اورگان در روز یکشنبه به تعویق افتاده است. مدرسه گفت که این کار برای برنامه ریزی مجدد بازی انجام می شود.

USC یکشنبه گذشته آزمایش مثبت ویروس کرونا را اعلام کرد و مجبور شد عصر همان روز افتتاحیه کنفرانس علیه استنفورد به تعویق بیفتد. این مدرسه مشخص نکرد که کدام آزمون مثبت است ، اما گفت که فرد منزوی شده است و این برنامه از طریق ردیابی تماس انجام می شود.

انصراف روز سه شنبه بدین معنی است که تروایی ها بخشی از برنامه خود را بدون مسابقات کنفرانس با نتیجه 4-1 به پایان می رسانند و فقط 20 بازی در لیگ باقی می ماند تا در برنامه فصل عادی خود باقی بمانند (از جمله مسابقات آینده استنفورد و اورگان). )

بعد از آخرین بازی در 8 دسامبر ، بازی بعدی Trojan ها در تاریخ 31 دسامبر – که یک کلمه اختصاری 23 روزه است – زمانی است که آنها باید کلورادو را در Galen Center میزبانی کنند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme