به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 ، شرایط بازیکنان UCLA برای بازی در اورگان زیر سوال استبسیاری از بازیکنان UCLA ، از جمله دوریان تامپسون-رابینسون ، مهاجم نوجوان ، منتظر هستند ببینند که آیا آنها می توانند روز شنبه بعد از حداقل یک آزمایش مثبت COVID-19 ، با ردیابی مخاطب ، در شماره 11 در اورگان بازی کنند.

عدم اطمینان پیش روی Bruins پنجشنبه شب توسط دو نفر از افراد نزدیک به تیم تأیید شد که بخاطر حفظ حریم خصوصی خواستار ناشناس ماندن بودند. سخنگوی UCLA با استناد به سیاست مدارس درباره حضور بازیکنان توضیحی نداد.

Bruin Report Online ابتدا گزارش داد که در دسترس بودن تامپسون-رابینسون زیر سوال است.

تمام آزمایش های مثبت برای تأیید از طریق آزمایش های پیچیده تر و حساس تر ، به دو تست پیگیری احتیاج دارند و مشخص نیست که این نتایج در چه زمانی موجود است. این تیم در ابتدا قبل از آزمایش های بعدی آزمایش مثبت نشان داد که این تمرین مثبت نیست. تست مثبت بازیکن دیگری اوایل ماه جاری تأیید شد و او مجبور شد دو بازی ابتدایی فصل را از دست بدهد.

شخصی نزدیک به اوضاع گفت: انتظار می رود که Bruins (1-1) افراد کافی برای بازی اردک (2-0) در ورزشگاه Autzen در اوژن ، اورگان داشته باشد. تمام بازیکنانی که با کسی که دارای نتایج مثبت تأیید شده است تماس نزدیک داشته اند ، باید 14 روز قرنطینه شوند.

تامپسون-رابینسون روز چهارشنبه طبق معمول با خبرنگاران صحبت نکرد ، زیرا سخنگوی مدرسه در آن زمان به خبرنگاران گفت که با تغییر برنامه تیم وزنه برداری درگیری دارد.

اگر تامپسون-رابینسون قادر به بازی در برابر اردک ها نبود ، این امر می توانست Bruins را با یک بازیکن خط حمله ابتدایی که یک پاس در سطح دانشگاه نگذاشته بود ، ترک کند. تازه کار پیراهن قرمز ، چیس گریفین در آخرین دقایق پیروزی بروینز مقابل کالیفرنیا در گلدان رز در دقایق پایانی جایگزین تامپسون-رابینسون شد ، که بیشتر اوقات توپ را پاس می داد و تنها وسیله حمل خود را برای حیاط می دوید.

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

گریفین یکی از بازیکنان سابق دبیرستان Gatorade در تگزاس سال است که به عنوان بزرگسال 4051 یارد و 51 تاچ داون پرتاب می کند ، اما نگرانی در مورد اندازه او باعث شده است که وی در برنامه های مهم دانشگاه کمی جذب شود. وی با 5 فوت 11 و 184 پوندی در لیست Bruins ذکر شده است.

جای تعجب نیست که نامزد دیگر جایگزینی تامپسون-رابینسون درجه یک با پیراهن قرمز Chase Artopoeus ، راه رفتن خواهد بود.

کالسون جانکف ، شناخته شده ترین بازیکن خط حمله یو سی ال ای ، در تلاش است تا وقت بازی با تامپسون-رابینسون ، یک بازیکن کاملاً ثابت را بدست آورد. در آن زمان ، مربی چیپ کلی گفت که یانکوف ، کاندیدای چهار ستاره دبیرستان سابق که اولین دوره دانشگاهی خود را در واشنگتن گذراند ، زمان تمرین و آموزش خود را با کوارترها به اشتراک نمی گذارد ، زیرا این امر تمایل وی به صداوسیما را کاهش می دهد.

تامپسون-رابینسون ، باتجربه ترین بازیکن برگشت در کنفرانس Pac-12 ، در دو بازی ابتدایی فصل خود آمار چشمگیری را نشان داد و به مبارزه برای سرعت ادامه داد. او یک ظرف غذا را از دست داد و پاس دریافت شده در فصل افتتاحیه Bruins 48-42 را از کلرادو دریافت کرد و 412 یارد از کل تخلف را جبران کرد.

تامپسون-رابینسون نیز یک پاس در روز یکشنبه مقابل Cal گرفت ، اما بازی را با 196 یارد پاس و یک تاچ داون با 52 یارد با عجله و یک نتیجه گیری به پایان رساند.

حتما بخوانید:
ورق های فولادی و کاربرد انها/دانشنامه اهن و فولاد/اهن دیجی سایتی مطمئن

برای این فصل ، تامپسون-رابینسون 34 گل از 66 پاس گل را با هفت تاچ داون و دو مهار توپ انجام داد. او همچنین برای 161 یارد و دو تاچ داون عجله کرد.

تامپسون-رابینسون آخر هفته گذشته 21 ساله شد و گفت مادر و دوست دخترش قبل از اینکه UCLA نقش کال را بازی کند ، در بخشی از یک جشن تولد از شهر خارج شده است.

تامپسون-رابینسون روز یکشنبه گفت: “من خوشحال شدم که روز تولدم را با آنها سپری کردم.” “چند نفر از هم تیمی هایم به آپارتمان آمدند و ما جمعه را جشن گرفتیم ، فقط کمی دور هم جمع شدیم.”
منبع: paper-news.ir