به طور خلاصه ، جاش رینولدز در کمک به رمس راهی طولانی را طی کرده استپس از آنکه Aries در خارج از فصل با جانشین سریع گام با برندین کوک معامله کرد ، مربی شان مک وی گفت که جاش رینولدز می تواند جای خالی را به عنوان تهدیدی عمیق برای جرم پر کند.

حرفه ای طولانی از سال چهارم مشتاق نشان دادن مهارت های خود در این نقش و دیگران بود.

پس از پنج بازی در فصل منظم ، رینولدز از یک حرفه لذت می برد. او 38 جلب برای 488 یارد و دو لمس دارد.

به طور غیر منتظره ، طولانی ترین بازی رینولدز فقط 40 یارد برای خطایی که یک پاس عمیق در طول فصل داشت – یک ضربه 56 متری جارد گاف ، بازیکن خط حمله به دریافت کننده رابرت وودز ، پیروزی مقابل واشنگتن در 11 اکتبر.

رینولدز ، دور چهارم در سال 2017 ، روز پنجشنبه گفت که ناامید نشده است.

وی قبل از آموزش در یک کنفرانس ویدئویی با خبرنگاران گفت: “توپ های عمیق چیزی است که هر نوع جنایتی نیاز دارد تا بتواند زمین را گسترش دهد و دفاع را عادلانه نگه دارد و موارد دیگر.” “بنابراین ما فقط در چند بازی گذشته نتوانسته ایم حتی یک توپ عمقی بزنیم.

“ما روی آنها کار کردیم ، بنابراین می خواهم بگویم که قطعاً آنها را در جیب های پشتی خود بارگیری کردیم. هر زمان فرصتی پیش بیاید ، قطعاً از آنها استفاده می کنیم. “

قوچ ها (7-4) روز یکشنبه در ورزشگاه State Farm در گلندیل ، آریز با آریزونا کاردینالز (5-6) بازی می کنند.

با توجه به روشی که قوچ ها در شش برد متوالی کاردینال ها را می فرستند – آنها در سه فصل گذشته کمتر از 31 امتیاز در برابر کاردینال ها کسب نکرده اند – شاید مک وی کتاب بازی را باز کند.

مک وی گفت رینولدز بازی خوبی انجام داد و عدم پاس های عمقی نتیجه عدم توانایی گشودن رینولدز نبود.

مک وی بعد از آموزش قوچ ها در استادیوم SoFi گفت: “ما فقط باید سعی کنیم اعدام ، انتخاب و انتخاب کنیم.”

قبل از فصل ، گاف گفت که هدف داشتن سه گیرنده 1000 یاردی است. به نظر می رسد قوچ ها از آنجا رها می شوند.

کوپر کوپ 66 بارگیری برای 763 یارد و دو تاچ تاون دارد. او به طور متوسط ​​69.4 یارد در هر بازی درآمد کسب می کرد ، بنابراین با یک هزار و 110 یارد یک قدم دیگر به پایان کار نزدیک بود.

وودز 61 پذیرش برای 679 یارد و پنج تاچ تاون دارد. او به طور متوسط ​​61.7 یارد در هر بازی داشت که باعث می شود او با سرعت 987.5 یارد به پایان برسد.

رینولدز 6 فوت 3 و 196 پوندی ، که هرگز بیش از 53 هدف در یک فصل نداشته است ، اکنون 60 هدف دارد. در 15 نوامبر برابر سیاتل سیهاوک ، او 10 بار برای یک حرفه هدف قرار گرفت و یک حرفه را گرفت – هشت پاس گل برتر.

رینولدز روز پنجشنبه گفت: “این بسیار عالی است که می توانم در حمله و چیزهای دیگر نقش بیشتری داشته باشم و به ما کمک کنی تا پیروز شویم.” “

رینولدز 25 ساله با 99 پذیرش شغلی وارد یکشنبه می شود ، 9 مورد برای تاچ داون.

با این حال ، احتمالاً آینده او با تیم دیگری است.

قبل از فصل ، برج حمل جام را برای یک تمدید بزرگ امضا کرد. بعد از بازی اول ، آنها همین کار را برای وودز انجام دادند. Rookie Van Jefferson ، منتخب دور دوم ، چندین بازی انجام داد و نشان داد که سالها در راه کمک است.

این تقریباً باعث می شود رینولدز ، در آخرین سال قرارداد تازه کارش ، در جستجوی نقش و دستمزد بیشتری نسبت به تیم دیگری در سال 2021 باشد. بنابراین رینولدز 5 بازی دارد – و شاید پلی آف – برای نشان دادن مهارت های خود.

رینولدز گفت که او بیشترین استفاده را از فرصت های خود و کمک به پیروزی برج حمل دارد.

وی گفت: “در حال حاضر هیچ چیز دیگری وجود ندارد – فصل خارج از فصل در حال آمدن است ، پس من نگران همه اینها هستم”. “اما در حال حاضر برج حمل تیم من است و من تمام تلاش خود را برای کمک به پیروزی آنها انجام خواهم داد.”

و غیره.

با خریداری اخیر Derek Rivers و بازگشت چشمگیر خارجی Okoronkvo (آرنج) ، برج حمل از خط خارج خارجی Jachai Polite صرف نظر کرد. مودبان در 11 بازی حضور داشتند و چهار مبارزه از جمله یک کیسه داشتند. مک وی گفت ، اگر پولی از شر معافیت خلاص شود ، رمس دوست دارد او را دوباره به تیم آموزشی بفرستد. … فرمانده دفاعی سباستین جوزف دی (ران) تمرین نمی کند. مک وی گفت: “امید و انتظار این است که این وضعیت بازی او را تحت تأثیر قرار ندهد.” … مک وی گفت که تغییر مکان تمرین به استادیوم SoFi به دلیل وزش باد در هزار اوکس نتیجه داده است. وی در پاسخ به این سال که آیا می تواند تمرینات در ورزشگاه را بیشتر تصور کند ، گفت که “به دلیل شرایط وزش باد در مرکز موقت در پایان سال” قطعاً آن را رد نمی کند “. وی گفت: “به نظر می رسد از آنجا که من اینجا بوده ام ، خواه آتش باشد ، هم باد باشد ، هم پایگاه آموزشی ما باشد و هم محل استقرار ما ، در انجام کار در نیمه دوم سال از نظر ریخته گری و صید و مواردی از این قبیل مساعد نیست.”
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>