به نظر می رسد مرکز اصلاح مو Mifiondu Kabengele در حال تغییر استNBA در تابستان گذشته از یک حباب ترکشی آسان ، به 22 تیم خود دعوت کرد تا لیگ را در نزدیکی اورلاندو ، فلوریدا راه اندازی کنند تا نور را جمع کنند. تیم هایی که به مسافرت با بیش از 50 نفر عادت کرده بودند مجبور بودند لیست خود را برای 37 نفر تنظیم کنند.

تیم ها با برنامه ریزی به عنوان مسافران به این امید پاسخ دادند که با انعطاف پذیری کافی ، چمدان دستی می تواند برای یک سفر طولانی کافی باشد. هر کس باید هدف مشخص داشته باشد ، اگر نه دو هدف.

از یک طرف ، کلیپرزها کادر پزشکی را موظف کرده اند تا به قهرمانان کمک کنند تا لیستی را که با آسیب دیدگی بمباران شده است ، امیدوار کنند. یک افسر امنیتی نیز برش را ایجاد کرد. برای جا انداختن ، آنها یکی از 11 تیمی بودند که از توزیع 17 بازیکن خود استفاده نکردند. جاناتان موتلی ، یک مرکز در فصل آخر قرارداد دو طرفه ، و مفیوندو کابنگله ، یک مرکز تازه کار ، در واقع کارگران اصلی محسوب نمی شدند.

متلی بخشی از برنامه های آینده تیم نبود. فقط 13 ماه قبل ، کلیپرز برای دور اول معامله کرده بود تا در پیش نویس 2019 به شماره 27 صعود کند تا Cabengele ، برادرزاده 6 فوت دیکمبه موتومبو را با یک شوت بیرون از خانه ، خارج از فلوریدا بیرون بکشد. Kabengele هنوز مجبور به شکستن چرخش نبود یا دقیقه قابل توجهی بازی نمی کرد ، اما سفر به اورلاندو می تواند به معنای پیشرفت هفته ها در تمرینات فردی و تمرینات گروهی باشد.

لارنس فرانک ، رئیس تیم بسکتبال ، گفت که این تصمیم یکی از “گزینه های دشوار” تیم بود ، اما همچنین پیش بینی نمی کند که وارد یک فصل دوم شود که کابنژله هنوز در تلاش است پشتیبانی پیدا کنید.

فرانک گفت: “بدیهی است که ما در مسابقات قهرمانی حضور داشتیم و هنوز در حالت قهرمانی هستیم و اولویت را به عملکرد و شاخص های پزشکی برای گروه بازی می دهیم.” “شما می خواهید Phi را به آنجا برسانید.” فی شخصیت مسری دارد. او تمام وقت نامزد بود. او روی Zooms می پرید و یک تمرین را تماشا می کرد. او با هم تیمی های خود صحبت می کرد. او با کارمندان صحبت می کند. او به نوعی سفر دور را گذرانده است. “

تمرکز کلیپرز روی قهرمانی تغییری نکرده است ، این س theال را به وجود می آورد که آیا کابنگله می تواند فرصتی را در لیست پیدا کند که اکنون بتواند از مراکز و مهاجمان تاسیس خودنمایی کند – یا اینکه دوباره به خارج از خانه خواهد یافت.

حتما بخوانید:
بیشتر در ساختن مسکون تخفیف طراحی داخلی

مربی تایرون لو گفت: “او بسیار انعطاف پذیر است ، او می داند چگونه بسکتبال شلیک کند ، او در پایان دفاع بسیار صحبت می کند ، که ما باید آن را بهبود بخشیم و بهبود بخشیم.” “داشتن او در اطراف ، نحوه صحبت و نحوه کنار آمدن با همه روی زمین مسری است.”

کابنگله در سه بازی پیش فصل به طور متوسط ​​18 دقیقه بازی داشت که 35٪ ضرباتش را تشکیل می دهد اما 40٪ سه امتیازش را تشکیل می دهد. وی همچنین روز پنجشنبه دو بار یوتا گودی رابرت 7 متری را در لبه مسدود کرد ، پس از آن لو گفت مرکز جوان “در فضای خوبی” است.

لو گفت: “من انرژی و اشتیاق او را دوست دارم ، بنابراین او باید به این موضوع ادامه دهد.”

لو امیدوار است که کابنژله 23 ساله با الگوبرداری از سرژ ایباکا ، 31 ساله که یک دهه است قلعه NBA بوده است ، با سه امتیاز شوت مطمئن و دفاع از حلقه ، دو منطقه ای که کلیپرز امیدوار است ، یاد بگیرد. که کابنگله پیشرفت نشان می دهد.

علائمی وجود دارد که راهنمایی را آغاز کرده است ، با اینکه ایباکا کابنگله را از اردوی آماده سازی قبل از فصل بیرون می کشد تا یک روش خاص را برجسته کند.

کابنژله گفت: “بازی او همان بازی است که من می خواهم از آن الگو بگیرم ، زیرا این یک منطقه 5 امتیازی است که می تواند توپ را شلیک کند ، دفاع کند ، یک بازی ساز عالی باشد ، بنابراین من واقعاً اوضاع او را مشاهده می کنم.” “او در دفاع بسیار سر و صدا است ، او در مورد برنامه ها و چیزهای دیگری صحبت می کند که من واقعاً آنها را تحسین می کنم.”

امیدهای کابنژله برای دستیابی به موفقیت نه تنها به درسهایی که از ایباکا آموخته است ، بلکه به پیشرفت خودش نیز بستگی دارد. این اولین باری نیست که او مجبور است برای حرکت رو به جلو در زندگی حرفه ای خود شرط بندی کند. کابنژله متولد کانادا تا پایان دوران دبیرستان ، زمانی که به ایالات متحده مهاجرت کرد و به عنوان یک مرد بزرگ رشد کرد ، کاندیدای خیلی شلوغی نبود. در ایالت فلوریدا ، وی برای تأمین نیازهای Seminoles بین شروع کننده ها و ذخیره ها به تناوب پرداخت و سپس به گزینه ای برای دور اول تبدیل شد.

جولیوس پنجم ، مربی لس آنجلسی که در خارج از فصل با Kabengele و هم تیمی خود در فلوریدا و کلیپرز ، Terance Man ، کار می کرد ، گفت: “شما به کارهای قبلی Fi و فقط فرهنگی که او در دانشگاه از آن آمده است نگاه می کنید.” . “این از همان چیزی است که برای بردن لازم است ، از آنچه برای پیشرفت لازم است.”

حتما بخوانید:
خرید تجهیزات پزشکی ارزان

V گفت: Kabengele نشان داده است كه كیت انتخابی و نوردی كدام گزینه است ، چه او پس از تنظیم صفحه نمایش برای شلیك عقب برود و چه هنگام غلت زدن پاس بدهد. دقت او با بازیکنان موجود در محیط مطابقت داشت.

دبلیو گفت: “او قرار است از 14 سه مستقیم فرار کند.” او طوری شلیک می کند که گویی معتقد است یکی از بهترین محافظان لیگ است. “

اگرچه کلیپرز ، پیشرفت بازیکنان را به عنوان اولویت اصلی و دستیاری استخدام شده کنی اتکینسون معرفی کرده است ، مربی ای که توانایی وی را در ایجاد پیشرفت قابل توجه می داند ، اما ایجاد زمان بازی معنی دار برای بازیکنان جوان نه تنها در محل اقامت آنها پیچیده است. میدان جلو ، بلکه به دلیل COVID 19 است.

پروتکل های ایمنی و بهداشت لیگ و پیشنهادی که می تواند G لیگ را در “حباب” خود بازی کند ، می تواند جابجایی بازیکنان را در جستجوی فرصت های بیشتر بین NBA و لیگ توسعه دشوار کند. مشخص نیست که تیم ها برای اعزام بازیکنان به عقب و جلو چقدر مشتاق خواهند بود. به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر احتمال کوتاهی پروتکل های COVID-19 برای ترک تیم ها ، لیست های فعال در این فصل از 13 به 15 تغییر یافته است و تیم ها می توانند بازیکنان جوان خود را با احتیاط نزدیک کنند.

کابنژله در فصل گذشته 27 بازی در لیگ G انجام داد ، با میانگین 18.7 امتیاز ، 9.3 ریباند و 2.0 بلاک در 31 دقیقه ، در حالی که در مجموع 48٪ و 32٪ روی سه امتیاز شوت زد.

“احساس می کنم سال گذشته برای من یک منحنی بزرگ یادگیری بود [under] انتظارات و چیزهای دیگر “، کابنژله گفت. “اما امسال احساس حضور بیشتری دارم ، نرمتر. هدف من کمک به هر طریقی است.

“… ما به اندازه کافی امتیاز داریم ، به اندازه کافی بازیساز داریم. فقط پر کردن لکه های اضافی چسب چیزی است که من واقعاً مشتاقانه منتظر آن هستم ، از بین رفتن ، صدای بلند دفاع بودن. این موارد اصلی است که من همیشه روی آنها تمرکز می کنم. “
منبع: paper-news.ir