بیشتر ورزشهای دبیرستان طبق دستورالعملهای به روز شده بازداشت می شوندپس از بیش از چهار ماه انتظار برای دریافت اطلاعات به روز در مورد ورزش جوانان از وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا ، تیم های ورزشی دبیرستان روز دوشنبه دستورالعمل های جدیدی را دریافت کردند ، طبق سندی که به رهبران مدارس منتقل شده و در وب سایت CDPH قرار گرفته است.

این رهنمودها امید چندانی برای ورزشهای پاییزی ، مانند فوتبال و والیبال دختران ، در میان موارد در حال رشد COVID-19 ، به ویژه در شهرستان لس آنجلس ، ندارند.

نمودار CDPH اجازه می دهد تا ورزشها بر اساس سیستم رنگی کشور برای یک نمونه مثبت و فرکانسهای بزرگ مورد برای COVID-19 تنظیم شوند. برای برگزاری فوتبال یا والیبال دختران در ژانویه ، فوریه یا مارس ، طبق برنامه ، شهرستان باید در سطح متوسط ​​نارنجی باشد. شهرستان لس آنجلس ماه ها در سطح بنفش بوده و باید به رنگ قرمز و سپس به نارنجی تغییر یابد. با این حال ، باید برخی از شهرستانها در کالیفرنیا وجود داشته باشند که بتوانند به سطح نارنجی برسند.

ورزش مهم دیگر ، بسکتبال ، باید در حداقل سطح زرد برای مسابقات داخل سالن باشد که در ماه مارس برگزار می شود.

از طرف مثبت ، مطابق جدول ، در صورت بنفش بودن یک شهرستان ، می توان ورزش در فضای باز مانند گلف ، کراس کانتری ، دو و میدانی و تنیس را برگزار کرد. بیس بال ، سافت بال و تشویق را می توان در زیر لایه قرمز بازی کرد.

در حالی که موانع بسیار زیاد است ، والدین ، ​​ورزشکاران و مربیان حداقل راهی برای درک آنچه باید اتفاق بیفتد برای داشتن یک فصل ورزشی برای سال تحصیلی 21-2020 وجود دارد. فدراسیون بین مدرسه ای کالیفرنیا ، که ورزش های دبیرستان را اداره می کند ، باید یک تقویم اصلاح شده پیدا کند.

این واقعیت که اکنون واکسن در دسترس است و می تواند به کاهش مثبت در هفته ها و ماه های آینده کمک کند ، امیدی است ، اما ورزشکاران پاییزی که فصول آنها در ماه جولای به تأخیر افتاد ، منتظر بودند ببینند آیا ویروس کرونا کنترل می شود یا خیر. شانس طولانی

“امسال بسیاری از ورزشها امکان بازی ندارند. این واقعاً ناراحت کننده است. “

در این سند آمده است که مسابقات ورزشی بین تیمی قبل از 25 ژانویه مجاز نیست و تاریخ بازگشت به مسابقات تا 4 ژانویه بررسی می شود. در این سند آمده است که تیم ها نباید در تورنمنت های خارج از شهر مسابقه دهند ، همانطور که بسیاری از تیم های باشگاهی در زمان همه گیری اقدام به این کار کردند.

به گفته مدیر عامل شرکت ران نوستی ، CIF قصد دارد با مقامات دولتی و بهداشتی گفتگو کند تا سعی در انجام اصلاحات داشته باشد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>