[ad_1]

پس از بیش از چهار ماه انتظار برای دریافت اطلاعات به روز در مورد ورزش جوانان از وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا ، تیم های ورزشی دبیرستان روز دوشنبه دستورالعمل های جدیدی را دریافت کردند ، طبق سندی که به رهبران مدارس منتقل شده و در وب سایت CDPH قرار گرفته است.

این رهنمودها امید چندانی برای ورزشهای پاییزی ، مانند فوتبال و والیبال دختران ، در میان موارد در حال رشد COVID-19 ، به ویژه در شهرستان لس آنجلس ، ندارند.

نمودار CDPH اجازه می دهد تا ورزشها بر اساس سیستم رنگی کشور برای یک نمونه مثبت و فرکانسهای بزرگ مورد برای COVID-19 تنظیم شوند. برای برگزاری فوتبال یا والیبال دختران در ژانویه ، فوریه یا مارس ، طبق برنامه ، شهرستان باید در سطح متوسط ​​نارنجی باشد. شهرستان لس آنجلس ماه ها در سطح بنفش بوده و باید به رنگ قرمز و سپس به نارنجی تغییر یابد. با این حال ، باید برخی از شهرستانها در کالیفرنیا وجود داشته باشند که بتوانند به سطح نارنجی برسند.

ورزش مهم دیگر ، بسکتبال ، باید در حداقل سطح زرد برای مسابقات داخل سالن باشد که در ماه مارس برگزار می شود.

از طرف مثبت ، مطابق جدول ، در صورت بنفش بودن یک شهرستان ، می توان ورزش در فضای باز مانند گلف ، کراس کانتری ، دو و میدانی و تنیس را برگزار کرد. بیس بال ، سافت بال و تشویق را می توان در زیر لایه قرمز بازی کرد.

در حالی که موانع بسیار زیاد است ، والدین ، ​​ورزشکاران و مربیان حداقل راهی برای درک آنچه باید اتفاق بیفتد برای داشتن یک فصل ورزشی برای سال تحصیلی 21-2020 وجود دارد. فدراسیون بین مدرسه ای کالیفرنیا ، که ورزش های دبیرستان را اداره می کند ، باید یک تقویم اصلاح شده پیدا کند.

این واقعیت که اکنون واکسن در دسترس است و می تواند به کاهش مثبت در هفته ها و ماه های آینده کمک کند ، امیدی است ، اما ورزشکاران پاییزی که فصول آنها در ماه جولای به تأخیر افتاد ، منتظر بودند ببینند آیا ویروس کرونا کنترل می شود یا خیر. شانس طولانی

“امسال بسیاری از ورزشها امکان بازی ندارند. این واقعاً ناراحت کننده است. “

در این سند آمده است که مسابقات ورزشی بین تیمی قبل از 25 ژانویه مجاز نیست و تاریخ بازگشت به مسابقات تا 4 ژانویه بررسی می شود. در این سند آمده است که تیم ها نباید در تورنمنت های خارج از شهر مسابقه دهند ، همانطور که بسیاری از تیم های باشگاهی در زمان همه گیری اقدام به این کار کردند.

به گفته مدیر عامل شرکت ران نوستی ، CIF قصد دارد با مقامات دولتی و بهداشتی گفتگو کند تا سعی در انجام اصلاحات داشته باشد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir