[ad_1]

میشل اوباما و هیلاری کلینتون هیجان خود را با جهان به اشتراک بگذارید. دختر جکی رابینسون گفت او و مادرش برای میامی مارلین خوشحال خواهند شد. همانطور که کیم نگ از طریق بیش از هزار پیام تبریک راه خود را پیدا کرد ، متوجه شد که تبدیل شدن به اولین مدیر کل زن چیزی فراتر از بیس بال ، خیلی بیشتر است.

زنان نیمی از آسمان را در دست دارند. اگر یک زن بتواند تیم مردان را هدایت کند ، شاید آسمان حد مجاز باشد.

نگ روز دوشنبه در یک کنفرانس ویدیویی از میامی گفت: “این واقعاً بارقه ای از امید و الهام برای بسیاری از مردم بود.”

نگ می گوید ، در کودکی ، او از بیلی ژان کینگ ، تالار مشاهیر تنیس الهام گرفته است ، که ورزش خود را به سمت برابری سوق داد.

کینگ ، که اکنون صاحب اقلیت داجرز است ، از Ng خوشحال است. او از این کلمه استفاده می کند پیش رفتن در یک توییت تبریک.

روز دوشنبه که تلفنی به او رسیده بود ، کینگ در طی کنفرانس ویدیویی خود از همان عبارتی استفاده کرد که نگ گفته بود: اگر می توانید آن را ببینید ، می توانید باشید.

کودکی به نام چیس را می توان به عنوان مدیر کل مشاهده کرد. امروز کودکی به نام مگان نیز می تواند همین کار را انجام دهد.

کینگ گفت ، این پیشرفت است ، اما کافی نیست.

کینگ گفت: “آنچه برای دختران و دختران اتفاق می افتد ، وقتی چیزی به دست ما می رسد ، مردم فکر می کنند که این فقط دختران و دختران را تحت تأثیر قرار می دهد.”

“وقتی شخصی کاری را انجام می دهد ، نمی گویند:” اوه ، او الگوی بسیار خوبی برای پسران است. ” آنها فقط می گویند ، “اوه ، او الگوی بسیار خوبی است.” “

این نگرش تغییر نخواهد کرد تا زمانی که استخدام یک زن در یک برنامه گفتگو بحث در مورد اینکه آیا وی بهترین کاندیدا برای این شغل است یا نه جشن های ملی برای سقوط سقف شیشه ای ، بحث و گفتگو را برانگیزد. کینگ گفت ، این تغییر به مردان بستگی دارد.

کینگ در لانگ بیچ بزرگ شد و ریشه دار استیو بیلکو و فرشتگان لس آنجلس لیگ اقیانوس آرام در ساحل اولد فیلد ریگلی شد. برادرش ، رندی موفیت ، بزرگ شد و در لیگ های بزرگ بازی می کرد. کینگ گفت که حدود 9 سال داشت که فهمید دختران از چنین فرصتی برخوردار نیستند.

او گفت: “قلبم افتاد.” “این احساس هرگز مرا ترک نکرد.”

مدیر کل مارلینز ، کیم نگ قبل از کنفرانس مطبوعاتی افتتاحیه اش در پارک مارلینز.

مدیر کل مارلینز ، کیم نگ پیش از کنفرانس مطبوعاتی افتتاحیه خود در پارک مارلینز در روز دوشنبه در میامی.

(جوزف گوزی / میامی مارلینز)

جینا ساتریانو متوجه می شود. در دهه 1990 ، او به تیم کوتاه مدت بیس بال زنان کلرادو سیلور بولتس پیوست. او به عنوان معاون دادستان منطقه در شهرستان لس آنجلس کار می کند ، اما برمی گردد ، به SportsNet LA می پیوندد و Dodgers را تجزیه و تحلیل می کند.

او با خنده گفت: “من شروع به گفتن چیزهایی می کنم و عقاب هرشیزر ، پارچ بودن ، همین حرف را درست بعد از من می زند.”

برای پنج سال گذشته ، Ng با همکاری با بیس بال ایالات متحده آمریکا و با حمایت مالی مستقل از لیگ های بیس بال دختران در ایالات متحده و کانادا ، در MLB برای گسترش پشتیبانی از لیگ بیس بال زنان کار کرده است.

ساتریانو گفت: “من نمی دانم که شما هرگز 15 زن و 15 مرد را در یک تیم بیس بال حرفه ای ببینید.” “من مطمئن هستم که زنان ورزشکاری هستند که می توانند در بیس بال لیگ برتر رقابت کنند.”

وقتی او به دانشکده حقوق رفت ، گفت که واقعاً نمی خواهد وکیل شود. اشتیاق و دانش او می تواند او را به خوبی در دفتر کار جا دهد – اگر ، یعنی ، در تمام این سال ها او یک مدل را در شخصی مانند Ng ، یک زن در یک موقعیت بالا دیده بود.

ساتریانو گفت: “هر شانس یک زن ، در هر سطح – اعم از بازی ، تمرین ، رانندگی ، جنرال موتورز – هیجان انگیز است.” “ما می دانیم که استعداد و مهارت و اشتیاق وجود دارد. این فقط یک فرصت نبود.

“این واقعیت که درها باز می شوند – به آرامی اما با ثبات – بسیار هیجان انگیز است. من خیلی هیجان زده ام. “

کینگ گفت که آیا یک زن می تواند در رشته های تخصصی بازی کند یا نه اینکه تعداد زیادی از خانم ها می توانند در تخصص کار کنند مهم نیست. او تعجب می کند که چرا یک ورزش می خواهد تقریباً نیمی از طرفداران خود را به عنوان منبع هوش و خلاقیت کاهش دهد؟

کینگ گفت: “این صندوق عظیمی از استعدادها است که مردم باید به آن توجه کنند.” “هر وقت می توانیم مثال دیگری بیاوریم ، عالی است.”

کینگ مالک داجرها است ، زیرا رئیس تیم مارک والتر او را دعوت کرد. Ng 15 سال است که برای یک مدیر کل مصاحبه کرده است.

کینگ گفت: “این تفاوت است.” “چرا او این کار را پیدا کرد؟” درک جتر با او تماس گرفت.

جتر به دلیل برتری خود به عنوان ایستگاه مستقیم در نیویورک یانکی به تالار مشاهیر معرفی شد. او Ng را به عنوان مدیرعامل مارلینز استخدام کرد.

کینگ گفت: “او در واقع با انجام این کار همه افراد را به چالش می کشد.” “من کلاه جتر را برمی دارم.”

“هرکسی که قدرت را داشته باشد می تواند چیزها را تغییر دهد. مردان صاحب قدرت می توانند چنین تغییری ایجاد کنند. من فقط امیدوارم که وقتی یک زن کاری انجام می دهد ، مردم فکر نمی کنند که این فقط برای زنان باشد. این برای همه است. “

مدیر عامل شرکت میامی مارلینز ، درک جتر با مدیر کل جدید کیم نگ در پارک مارلینز.

مدیر عامل شرکت میامی مارلینز ، درک جیتر ، با مدیر کل جدید کیم نگ در پارک مارلینز در روز دوشنبه در میامی ، آنجا را ترک کرد.

(جوزف گوزی / میامی مارلینز)

اگر مارلینز پیروز شود ، می توان از جتر به عنوان یک بیننده یاد کرد. اگر مارلینز ببازد ، مدیر کل زن دوم می تواند استخدام شدن را یک چالش بزرگتر بداند.

نگ گفت: “وقتی درک به من گفت من این شغل را پیدا کردم ، وزنی 10 هزار پوندی از آن شانه بلند شد.” “و سپس ، حدود نیم ساعت بعد فهمیدم که تازه به آن شانه منتقل شده است. من کاملاً احساس مسئولیت می کنم. من تمام حرفه ام را دارم. من می دانم که بسیار قابل مشاهده هستم.

“شما مشعل را برای مدت طولانی حمل می کنید.” این مسئولیت بزرگی است ، اما من آن را می پذیرم. “

نگ نزدیک به یک ساعت صحبت می کند ، پر از شور ، هوش و اعتماد به نفس ، و درس های زندگی خود در بیس بال. سرانجام ، خبرنگاری به نام آلفره آلوارز گفت که او یک دختر 2 هفته دارد و از طرف او پیامی خواست.

نگ گفت: “همه چیز ممکن است.” در واقع ، حداقل روز دوشنبه ، همه چیز ممکن بود ، کیم.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر