تاد گارلی سرانجام در استادیومی بازی می کند که “به ایجاد او کمک کرد”

[ad_1]

تاد گارلی نشست و یک آیفون را روی یک میز قهوه سنگ مرمر گرد در خانه اش در 15 مایلی شمال مرکز شهر قرار داد.

ساعت 2:30 بعد از ظهر بود و برگشت حدود ساعت 6 صبح آماده بود تا به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو که یک هفته قبل او را برداشته بود ، در شاخه گل آتلانتا فالکنز جورجیا تحت معالجه قرار بگیرد و تازه از تمرین برگشته بود.

گارلی گفت: “ببخشید داداش ، اگر کمی خسته شدم.”

چند روز قبل ، ویژگی حافظه عکس آیفون گارلی عکسی از او و هم تیمی های رامش را هنگام اجرای Super Bowl 2018 نشان داد. گلو ، سیاه و سفید آرام تی شرت ، شلوار عرق مشکی و هواپیماهای قرمز و سفید ایر جوردن لبخند زدند و متعجب بودند که از آن زمان چه اتفاقی افتاده است.

او در اتاق بزرگ آفتاب گرفتن با لهجه چوبی گفت: “زمان پرواز می کند.” “شما فقط باید به جریان ادامه دهید.”

نه ماه پس از آنکه برج حمل به طور ناخواسته او را آزاد کرد برای آزاد کردن محدودیت پرداخت ، گارلی 26 ساله احساس می کند با شاهین در خانه است ، در صلح با پایان تاریخ خود در لس آنجلس.

وی هفته گذشته طی یک مصاحبه 45 دقیقه ای از نظر اجتماعی گفت: “این فقط بخشی از زندگی است.” “من به عنوان یک بازیکن و یک شخص در آنجا بزرگ شدم و از LA برای همه چیز قدردانی می کنم.”

Aries در حالی که به عقب می دود تاد گارلی در نیمه اول به خط حمله حاشیه ای مقابل Falcons Atlanta حمله می کند.

Aries در حالی که به عقب می دود تاد گارلی در نیمه اول به خط حمله حاشیه ای مقابل Falcons Atlanta حمله می کند.

04.30 شاتگان تفنگدار / لس آنجلس تایمز

گارلی ، سه بار منتخب Pro Bowl و بازیکن تهاجمی NFL سال 2017 ، زمانی ستون امتیازات رامز محسوب می شد. قوچها در اولین روز اردوی آماده سازی در سال 2018 ، 60 میلیون دلار تمدید مبلغ تمدید هزینه را به او دادند و تصور می کردند او را برای دویدن طولانی و گرفتن پاس به عنوان یکی از جذابیت های اصلی استادیوم جدید 5 میلیارد دلاری SoFi آزاد می کند.

در سال 2016 ، گارلی در یک جلسه تیمی در هتلی در منهتن ساحل ، نقاشی های سایت را دید. دو سال بعد ، او با مربیان و هم تیمی ها از محل ساخت و ساز عظیم بازدید کرد.

اما اولین حضور گارلی در ساختمان تمام شده با لباس بازدیدکنندگان هنگامی که Falcons یکشنبه شارژر بازی می کنند خواهد بود.

وی گفت: “من به ساخت این ورزشگاه كمك كردم ، پس چرا ما سعی نمی كنیم از آنجا خارج شویم و صدمه بزنیم؟”

::

گارلی همان پشتیبان نیست که به طور پویا در بیشتر 5 دوره اول مسابقات NFL مانع جنگجویان بالقوه شود.

اما او همچنان مثمر ثمر است.

گارلی برای 626 یارد عجله کرد ، که باعث می شود در رده 21 NFL و 9 تاچ داون قرار بگیرد ، برابر با ششم لیگ.

هشت مورد از این وضعیت ها از منطقه قرمز است. او حدود 53٪ از عکسهای بازی را بازی می کند ، و تکرارهای تکراری را با پشت سر ایتو اسمیت و برایان هیل به اشتراک می گذارد.

یکشنبه گذشته در جریان باخت 21-16 شاهین به نیواورلئان ساینتس ، گارلی فقط هشت دوش داشت ، از جمله باخت هفت حیاط در سومین و دو در اواخر تلاش برای بازگشت به آتلانتا. رحیم موریس ، مربی موقت ، گفت که او در نیمه اول دو لمس داشت و با 22 شلیک کم فصل را طراحی کرد.

وی گفت: “اکنون ما آن را کمی موقعیتی بازی می کنیم.” “او در بعضی از مواقع سال با بعضی چیزها دست و پنجه نرم می کند. به عنوان یکی از بهترین دونده های منطقه قرمز در بازی ، مطمئناً می خواستیم تا پایان به سراغ او برویم. “

گاری با شروع بازی در میانه و پایان بازی توپ را به دست آورد. وی در فصول 2017 و 2018 با مجموع 40 تاچ داون لیگ را رهبری کرد.

این فقط بخشی از زندگی است. من در آنجا به عنوان یک بازیکن و یک شخص بزرگ شده ام و از LA برای همه چیز قدردانی می کنم.

Falcons Atlanta Expand Todd Garley

اما گارلی ، که در سال 2014 و در حالی که در کالج در جورجیا بازی می کرد ، تحت عمل جراحی بازسازی زانوی چپ قرار گرفت ، در اواخر سال 2018 دچار همین مصدومیت شد. این مسئله او را به قسمت آخر فصل ، از جمله بازی قهرمانی NFC و از دست دادن ، محدود کرد. سوپر بول مقابل میهن پرستان میهن پرست.

مربی شان مک وی تلاش کرد تا حجم کار گارلی را در سال 2019 مدیریت کند. اما او به 857 متری زندگی حرفه ای خود شتافت و قوچها لنگ لنگان رفتند با رکورد 9-7 و پلی آف را از دست داد.

با تمدید گسترده قرارداد خط حمله جارد گاف و تمدید رکورد جالن رمزی در افق، قوچها در ماه مارس گارلی را آزاد کردند.

مک وی این هفته گفت: “بدیهی است که این تصمیم آسانی نبود.” “تاد در موفقیت ما بسیار کمک کرد … و من برای همیشه مدیون او هستم.

“من به عقب نگاه نمی کردم و نمی گفتم این خوب یا بد بود ، اما این یک تصمیم بسیار دشوار بود.”

جارد گاف ، بازیکن خط حمله رمز و تاد گارلی ، دونده پیش از بازی.

جارد گاف ، بازیکن خط حمله رمز و تاد گارلی ، دونده پیش از بازی.

(والی اسکالی / لس آنجلس تایمز)

گارلی گفت که وقتی تکرارهایش در عمل کم می شوند ، می تواند آنچه را می آید درک کند. وقتی آزاد شد ، کینه ای احساس نکرد.

گارلی گفت: “من نمی گویم هیجان زده هستم ، اما این به نوعی باری بر دوش من بود.” من مجبور نبودم با “اوه ، چه مشکلی دارد؟” آیا او بازی خواهد کرد؟ وضعیت در حال حاضر. و من برای برج حمل خوشحال شدم زیرا آنها مجبور نبودند با “چه کسی بازی کند؟” آیا او عکس می گیرد؟ “

بلافاصله پس از آزادی گارلی ، جولیو جونز ، جانشین Falcons و جانشین DeAndre Hopkins ، که روزها قبل در آریزونا با Cardinals معامله شده بود ، از خانه Chatsworth گارلی بازدید کردند. رپر YG آن را بررسی کرد.

مقصد مورد علاقه گارلی آتلانتا بود ، یک سفر نزدیک به آلما مادر و زادگاهش تاربورو ، کارولینای شمالی. وی گفت: اما وی همچنین به نماینده خود گفت كه با Seattle Seahawks تماس بگیرد. گپ با گیرنده ها تصمیم او را تأیید کرد. تقریباً 24 ساعت پس از آزادی برج حمل ، او با شاهین قرارداد یک ساله 6 میلیون دلاری را امضا کرد.

“من مثل” لعنتی “بودم ، من واقعا بازیکن آزاد هستم. گارلی با خنده گفت: “من می توانم هر کسی را که می خواهم بازی کنم.” “من مثل این بودم ،” خوب ، به نفر بعدی برو. ” کجا می توانم بروم و نشان دهم که هنوز هم می توانم به یک تیم کمک کنم؟ “و من احساس کردم آنجا آتلانتا است.”

::

یک سال پس از برتری 25 امتیازی در نیمه دوم در باخت Super Bowl LI پاتریوت ها ، شاهین ها از نفرینی که هر ساله بر بازندگان Super Bowl تأثیر می گذارد اجتناب کردند و در سال 2017 به پلی آف راه یافتند.

اما از آن زمان به بعد حق رای دادن رو به زوال است. آنها با رکورد 4-8 ، آنها در آستانه از دست دادن فصل برای سومین سال متوالی هستند.

گارلی برای 121 متری عجله کرد ، و وضعیت 14 در یک باخت 5 هفته ای به کارولینا پانترز – اولین بازی 100 متری او از ژانویه 2019 – و سپس صاحب صاحب آرتور بلانک دان کوین و مدیر کل توماس دیمیتروف.

گارلی گفت: “این بچه ها به من فرصتی دادند ، بنابراین شما احساس بدی دارید.” وی ادامه داد: “درست همانطور که بازیکنان اخراج می شوند ، مربیان نیز اخراج می شوند و زندگی ادامه دارد. اینگونه بود: “ما باید راهی برای کنار هم قرار دادن آن پیدا کنیم.” “

کمترین امتیاز گارلی دو هفته بعد در باخت به شیرهای دیترویت بود که شتاب او باعث شد خیلی زود به جای سقوط کمتر از خط دروازه ، یک ضربه دیرهنگام به ثمر برساند و به شیرها اجازه دهد از پشت برنده شوند.

شاهین ها زیر نظر موریس ، اولین سرمربی سیاه پوست در فوتبال جوانان ، 4-3 هستند. فراری گفت که “می خواهد به درآمد خود ادامه دهد” و قصد دارد بدون در نظر گرفتن آمار خود ، سخت کار را تمام کند.

گارلی گفت: “من قصد ندارم سالانه 1000 یارد باك كاسه پرو انجام دهم یا عجله كنم.” “این همیشه هدف است ، اما به همین دلیل فوتبال یک ورزش تیمی است.

“این اتفاق می افتد وقتی در موقعیتی مانند آلوین کامارا یا من یا ازکیل الیوت یا ساکون بارکلی قرار می گیرید – شما وارد می شوید و میله را آنقدر بلند می کنید که همه چیز زیر آن اتفاق بیفتد: “

“این عالی بودن است. در واقع ، شما به خود فشار نمی آورید ، فقط می خواهید به آنجا بروید و موفق شوید. “

::

ممکن است گارلی از برج حمل ناپدید شده باشد ، اما فراموش نمی شود.

مالکوم براون کهنه کار در سال 2015 به عنوان بازیکن آزاد و بدون ترکیب به رمز پیوست.شما در پیش نویس انتخاب کنید. فصل گذشته ، گارلی به آموزش Darlend هندرسون تازه کار آن زمان کمک کرد و پس از آنکه رامز در دور دوم امسال او را دعوت کرد ، با Cam Akers تماس گرفت.

براون ، که مرتباً با گارلی روبرو می شود ، گفت: “تا به امروز ، من به مردم می گویم ، لعنت ، من اینجا دلم برای TG تنگ شده است.”

وفاداران برج حمل هنوز او را دوست دارند. دیلن مایلز یانگ ، یکی از طرفداران 2007 ، امسال برای تحصیلات تکمیلی از ایلینوی به آتلانتا رفت و تی شرت آبی و طلایی شماره 30 گارلی را با خود به همراه آورد.

یانگ در 22 سالگی گفت: “دیدن او ابتدا دشوار بود ، برو” اما حداقل خوشحالم که او توانست به منطقه ای برود که از او حمایت می کرد.

بدیهی است که این یک تصمیم آسان نبود. تاد در موفقیت ما بسیار نقش داشت … و من برای همیشه مدیون سهم او هستم. “

مربی رمز ، شان مک وی

برج حمل که به عقب می رود تاد گارلی از دفاع پلنگ جدا می شود.

برج حمل که به عقب می دود تاد گارلی از دفاع پلنگ جدا می شود.

(والی اسکالی / لس آنجلس تایمز)

هواداران آتلانتا گارلی را در آغوش گرفته اند.

به گفته Fanatics ، فروش کالاهای آن در 25 کشور برتر NFL قرار دارد و از آوریل در مقایسه با 2019 160 درصد افزایش یافته است. شماره 21 گارلی بعد از جونز دومین تی شرت پرفروش Falcons است.

هواداران در استادیوم مرسدس بنز ، جایی که 8000 نفر در روز بازی پذیرفته شدند ، پیراهن او را با افتخار می پوشند. یکی از هواداران گفت که او به محض دسترسی او را خریداری کرد. دیگری می گوید دوست دخترش یک ماه پیش آن را به او داده است. حتی در آتن ، شش سال پس از اعلام پروژه ، کتابفروشی جورجیا هنوز در حال فروختن تی شرت بافتنی Garley № 3 در یک قفسه نزدیک ورودی است.

وینس لالی 24 ساله فارغ التحصیل جورجیا گفت: “ما به عنوان هواداران سوکولی اخیراً چیزی برای جشن گرفتن نداریم” و برای بازگرداندن مردی از زادگاهش ، فکر می کنم بسیاری از مردم از این موضوع خوشحال هستند. “

گارلی گفت که از نفوذ خود برای کمک به جامعه خود استفاده خواهد کرد. وی برای راهنمایی ورزشکاران و کمک به عدالت اجتماعی و اقدامات خیرخواهانه با جورجیا همکاری کرده است.

او همچنین به کمک یک خانواده نظامی محلی در یک خانه اجاره ای کمک کرد و در بحث های آنلاین پیرامون مسابقه شرکت کرد ، از جمله یکی با مدافع خط حمله Patriot Cam Newton ، Odell Beckham گیرنده Cleveland Browns و گیرنده بازنشسته غول های نیویورک Victor کروز

او امیدوار است که با کاهش همه گیری ، کارهای بیشتری انجام دهد.

گارلی گفت: “من فقط می خواهم بچه ها را تشویق كنم زیرا این همه است.” “اکنون بسیاری از مسائل در ایالات متحده اشتباه است ، اما من فقط می خواهم به آنها کمک کنم تا نشان دهند شما می توانید از شرایط خود خارج شوید.

“هرچه پیرتر می شوید ، کمتر به شما مربوط می شود و فقط می خواهید دیگران را خوشحال کنید.”

جایی که گارلی در فصل آینده بازی خواهد کرد احتمالاً مشخص نخواهد شد تا مارس ، زمانی که او باید دوباره بازیکن آزاد شود.

وی هنوز صاحب خانه ای در لس آنجلس است و قصد دارد اغلب در آنجا باشد.

گارلی گفت: “اوقات خوبی بود ، مرد”. “مطمئناً 5 سال خوب با رمس و چهار سال خوب در لس آنجلس بود. او همیشه در خانه خواهد بود. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme