تالانوا هوفانگا در همه جا به یک مدافع آمریکایی تبدیل شده است

[ad_1]

تالانوا هوفانگا روز یکشنبه به نزاع کشید و هر قدم کمی از منطقه راحتی خود دور شد.

سالها از آخرین چرخش او گذشته بود که ایمنی USC توسط یک پشتیبان خطی که در جعبه Crescent Valley High در اورگان گشت می زد ، روشن شد. در آن زمان ، او نیرویی بود که باید به حساب می آمد ، آنقدر غریزی بود که مربیان به راحتی از او می خواستند بالای توپ صف بکشد و بدون محدودیت سرگردان شود و بازی ها را به دلخواه خودش انجام دهد.

تاد اورلاندو حتی قبل از دیدار با مدافع ستاره اش می توانست این غرایز را حس کند. هوفانگا از پشتی محافظ انتظار داشت ، همراه با طبیعت فیزیکی یک دست و پا زدن در حال اجرا ، یک پشت میانی. برای دو فصل در USC ، او ثابت کرد که قطعه ای بی تفاوت از پازل است که اکنون هر دفاع مدرن می خواهد ، هر کجا که لازم باشد می تواند آن را تکمیل کند.

وی می دانست که این غرایز ، که هماهنگ کننده تروجان از آنها دفاع کرده ، قابل یادگیری نیست.

بنابراین اورلاندو تصمیم گرفت با گسترش مرزهای هوفانگا این مرزها را آزمایش کند. او بسته ای از هافانگا را برای یک پنی تهیه کرد و آن را تحویل داد ، زیرا می دانست که در بعضی مواقع ممکن است USC به کمک او در جاهای دیگر نیاز داشته باشد.

آن لحظه هفته گذشته رخ داد ، در حالی که چهار بار جرثقیل شکسته شد و اتاق بک پشت به طور خطرناکی نازک پراکنده شد. سه USC در خط اصلی در این فصل حضور نداشتند و دو بازیکن اصلی نباید بازی مقابل واشنگتن را از دست می دادند. بنابراین اورلاندو به هوفانگا متوسل شد و به او دستور داد در طی یک هفته موقعیت جدیدی را بیاموزد.

هوفانگا گفت: “آنها تازه به سراغ من آمدند و مانند آنها بودند:” شما باید انعطاف پذیر باشید ، باید انعطاف پذیر باشید. ” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. مرا در جعبه بگذار و من این کار را می کنم. “

حتی قبل از تغییر موقعیت ، دفاع اورلاندو هوفانگا را از منطقه راحتی خود خارج کرده بود. برای تمام نمایش های تنظیم کننده لحن که در دو فصل گذشته انجام داده است ، نوجوان ساکت و آرام ساکت ترجیح داده است نمونه ای از آن باشد. این در دفاع جدید USC تغییر کرد ، که به گفته هوفانگ ، باعث سر و صدا شدن بیشتر او شد.

عملکرد او در این فصل مطمئناً گویای این موضوع است. Hufanga 10 نبرد بیشتر از هر مدافع دیگر USC دارد (33). سه رهگیری وی منجر به Pac-12 می شود پس از اینکه او دو فصل را بدون یک فصل سپری کرد. او حتی یک کیسه به روز یکشنبه اضافه کرد ، و قدرت خود را مانند یک عجله چشمک می زد.

سرمربی كلی هلتون روز یكشنبه گفت: “او یكی از باهوش ترین بازیکنانی است كه من تاكنون فرصتی برای آموزش دیده ام و او چنین ذاتی فوتبال است.” “ما از او خواسته ایم که کارهای زیادی انجام دهد. او در پست بازی می کند ، او در بوکس بازی می کند ، یک شخص می تواند بازی کند. وقتی او فشار می آورد ، می تواند یک آسیب واقعی باشد و یک مسابقه خوب باشد که بتواند او را در دفاع شکست دهد. او چنین بازیساز بزرگی است. “

تالانوآ هوفانگا ، USC ، جادن دو لورا ، مدافع حریف ایالت واشنگتن را اخراج کرد.

USC Talanoa Hufanga ، سمت چپ ، Jaden de Laura ، مهاجم ایالت واشنگتن را یکشنبه برای گونی در کولوسئوم پایین می کشد.

(الکس گالاردو / آسوشیتدپرس)

یک حرکت کوتاه به سمت خط برگشت فقط در هفته گذشته این تأثیر را بیشتر نمایان کرد. حتی قبل از اینکه او 9 دعوا ، گونی و رهگیری علیه قارچ ها جمع کند ، هم تیمی هایش به شوخی خواستار هوفانگا شدند تا به جنگ بینی برود.

آنجا خط می کشد.

هوفانگا با اشاره به دفاع های مارلون تویپولوتو که در میانه دفاع USC یک فصل عالی را پشت سر گذاشته است ، با خنده گفت: “این را به پسر عموی خود واگذار خواهم کرد.”

اما همانطور که هوفانگا اواخر سه ماهه اول روز یکشنبه روی خط قدم گذاشت ، دامنه انتظارات منطقی را حتی بیشتر گسترش داد. با کلیک توپ ، هوفانگا جعل می کرد ، و تمام وقت چشم های جادن دو لورا را می دید.

هنگامی که د لورا برای پرتاب کردن از زمین حذف شد ، هوفانگا به داخل دروازه عقب رفت و توپ را روی خط چرخاند. توپ در بازوهای کشیده او به هم زد و مدافع با یک خط معکوس ، طوری پرواز کرد که گویی به عقب می دوید ، و از بالای سر دی لورا عبور کرد و به سمت بازگشت 37 حیاطی برگشت.

هلتون به یاد آورد و گفت: “وای خدای من ، حالا او را به سطح دیگری رسانده ایم.”

در حاشیه بازی ، هوفانگا به مربی USC روی آورد. او به هلتون گفت: “به همین دلیل من اینجا هستم.”

“من می خواهم بتوانم به این تیم کمک کنم تا بازی های عالی انجام دهد و می خواهم به کسب یک قهرمانی کمک کنم.”

در هر موقعیت لازم[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme