تالن هورتون تاکر از تیم لیکرز فرصت بیشتری برای بازی می دهد

[ad_1]

Talen Horton-Tucker به طنز کمی بازوی بلند خود را دراز کرد و توپ را از کاوی لئونارد بیرون کشید ، نوعی بازی که لئونارد معمولاً بازی می کند (و تقریباً هرگز دریافت نمی کند). سپس بال دوم لیکرز در گوشه مقابل نیمکت تیمش باز شد و در یک سبد سه امتیازی شکست.

این نمایش تماشایی دیگری برای هورتون تاکر 20 ساله بود ، اثبات دیگری که نشان می دهد حس قبل از فصل می تواند دزدی دقیقه در این فصل باشد.

فرانک وگل ، مربی لیکرز گفت: “این قطعاً کار من را سخت تر خواهد کرد.” “ما تیم بسیار عمیقی داریم. صورتجلسه تضمین نمی شود. “

آخرین گیم پلی هورتون تاکر – 33 امتیاز و 10 ریباند – با شیرجه زدن و ضربات خود باعث شد تا هم تیمی هایش از جای خود بیرون بیایند و دومین پیروزی متوالی لیکرز مقابل کلیپرز به دست بیایند.

در ابتدای فصل ، هم تیمی ها و رقبا تعجب می کردند که چگونه او فقط 20 ساله است. یکشنبه ، آنها فقط تعجب کردند.

لبرون جیمز ، که یک بار دیگر با آنتونی دیویس نشست ، ایستاد و از روش هورتون-تاکر بدن و بازوهایش را پیچید تا زاویه مناسب برای پایان رنگ را پیدا کند ، و لیکر جوان اعتماد به نفس بیشتری به ظاهر با هر پرش داشت. روی توپ.

نیمکت لیکرز به او گفت: “آزادانه بازی کن.” “کاری که می کنی انجام بده”.

و این کمی از همه چیز است.

هورتون-تاکر در حالی که بازی را به عنوان دروازه بان لیکرز آغاز کرد ، چهار پاس گل و چهار ضربه سرقت اضافه کرد که نشان از ایمان تیم به او به عنوان بازیساز دارد.

لیکرز به استخدام نیروهای جدید وسلی متیو و دنیس شرودر به همراه جیمز و دیویس پرداخت و بدون بازیکنان جوان دیگر Costas Antetokumpo و Devontae Cacock به دلیل “عدم حضور موجه” که گفته می شود با سیاست بهداشت NBA مرتبط است ، بازی کرد.

نکات برجسته پیروزی لیکرز در روز یکشنبه 131-106 مقابل کلیپرز در استاپلز سنتر مقابل کلیپرز

این یک یادآوری اولیه از روند نزولی لیکرز و بقیه NBA بود – با همه گیری همه گیر که در حال حاضر در ترکیب تیم تغییر می کند.

ووگل گفت: “این هنجار فصل NBA در خارج از حباب است.” “تیم ما انتظار دارد که این وضعیت غیر عادی باشد تا کاملاً قدرت داشته باشد.”

با یک مسیر طولانی تر ، هورتون تاکر برای دومین بازی متوالی شروع کرد و 41 دقیقه بازی کرد. لیکرز 36 امتیاز باورنکردنی بهتر از کلیپرز را با او در زمین کسب کرد.

مارک گاسول ، مرکز جدید لیکرز و شروع کننده ادعا شده دهانه دروازه او ، در بالای کلید ایستاده بود و توپ را بالای سرش نگه داشت مانند فوتبالیستی که آماده قرار دادن بود ، کمتر آشکار و کمتر تعجب آور بود.

این موقعیتی است که وی در 12 دوره حضور خود در NBA برگزار کرده است ، جایی که او به اندازه هر بزرگی در لیگ خطرناک است.

ووگل گفت: “بازیکنان NBA ، به طور کلی بازیکنان بسکتبال ، وقتی می دانند کسی را دارند که توپ را به سمت آنها پرتاب می کند ، تهاجم برنده افزایش می یابد.” “و ما وارد بازی شدیم ، چون می دانستیم که در بالای کلید بسیار زیاد از طریق مارک بازی خواهیم کرد. پسران ما ایده خوبی داشتند که بدون بسکتبال واقعا تهاجمی حرکت کنند و سپس مارک شما را در این رنگ پیدا می کند. “

گاسول یکشنبه شب 22 دقیقه در اولین بازی تدارکاتی خود بازی کرد و سر و صدایی از هفته اول اردوی آماده سازی را تأیید کرد که مرکز پیشکسوتان به طور یکپارچه در تیم جدید خود قرار می گیرد.

وقتی گازول در بالای کلید توپ قرار دارد ، او مانند یک بازیکن خط حمله است که وقت کافی در جیب خود دارد و با حوصله منتظر باز شدن یک گیرنده است.

روز یکشنبه ، او Kentavid Caldwell-Pope را در جاده ای لغزنده به سبد نتیجه یافت. یک پاس ساده منجر به برش Kyle Kuzma برای دیگری شد.

گاسول با پنج پاس گل کار را تمام کرد – همه تأثیرگذارتر از هر شش امتیاز یا چهار ریباندش بودند.

کاوهی لئونارد ، مهاجم کلیپرز ، مقابل کایل کوزما ، مهاجم لیکرز به سمت سبد رانندگی می کند.

کاوه لئونارد ، مهاجم کلیپرز ، در کوارتر دوم روز یکشنبه در برابر مهاجم لیکرز ، کایل کوزما ، به سمت سبد حرکت می کند.

(لوئیس سینکو / لس آنجلس تایمز)

و سپس پاس های هاکی – پاس برای ایجاد پاس – بود که باعث روشن شدن شب داغ شلیک لیکرز در روز یکشنبه شد که آنها با زشتی 18 برای 25 از یک برد سه امتیازی رفتند.

در نهایت ، این حتی با باز کردن فضای بیشتر برای مگاستارهای لیکرز در جناحین ، به جیمز و دیویس نیز کمک خواهد کرد.

“فقط یک گزینه دیگر وجود دارد ، حتی یک ابزار دیگر ، بنابراین آنها می توانند به راحتی امتیاز بگیرند. پس از نگرانی در مورد تیرک بالا یا بالای قسمت کلید ، معمولاً مرد توپچی سعی می کند من را فشار دهد و سپس نگران من باشد در حالی که بیشتر کارها در کنار انجام می شود تا سوراخ کوچکی داشته باشند ، گاسول گفت:

“بنابراین ، من فقط سعی می کنم از هر لحاظ ممکن کمک کنم. به همین دلیل اینجا هستم “



[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme