[ad_1]

به عقیده بسیاری تام بردی بزرگترین شخصیت در تمام دوران ها است.

اما آیا SLOAT (Sorest Loser Of All Time) نیز GOAT است؟

مسلماً پس از آخرین رهگیری واضح او از کوارتر حریف پس از باخت ، به این شکل به نظر می رسد.

پس از پیروزی 27-24 رامز مقابل باکس در فوتبال دوشنبه شب ، دوربین های ESPN جارد گاف ، بازیکن خط حمله LA را به خط میانی نشان دادند ، جایی که QB معمولاً پس از مصافحه و احتمالاً یک گپ کوتاه دیدار می کند.

با این حال ، بردی نشان داده شد که در جهت دیگری حرکت می کند ، به احتمال زیاد رختکن. پس از آن پخش به گاف افتاد كه گویا قبل از ترك زمین برای یك یا دو ثانیه در وسط زمین منتظر ماند.

صحنه مشابهی در ماه گذشته اتفاق افتاد ، زمانی که بردی پس از از دست دادن 20-19 دلار در “فوتبال پنجشنبه شب” به خود زحمت دست دادن با نیک فالز ، بازیکن خط حمله شیکاگو برز را نداد.

بنابراین شاید شش بار قهرمان Super Bowl نسبت به همه گیری COVID-19 احتیاط کرد؟ البته این امکان وجود دارد. به نظر نمی رسید بردی در این مواقع دیگر در این مراسم مشکلی داشته باشد و پس از یک پیروزی با جاستین هربرت ، مهاجم تیم شارژر و دوستان قدیمی خود آرون راجرز از گرین بی پکرز و درو بریز از نیواورلئان مقدس بعد از باخت ، دست داد.

بعد از بازی رامز از بردی در مورد مصافحه یا نبودن آن س askedال نشد. اما او این توضیح را چند هفته پس از انقباض آشکار تالس ارائه داد.

بردی به Tampa Bay Times گفت: “من حتی به آن فکر نکردم.” “من فکر می کنم نیک فالز یک بازیکن جهنمی و یک قهرمان Super Bowl است. من یک دلیل یا دلیل دیگر نمی دانم که چرا این کار را نمی کنم. بعضی اوقات از زمین فرار می کنم ، گاهی اوقات نیستم. بعضی اوقات ، اگر من رابطه شخصی مثل این سالها با درو و جاستین و آرون داشته باشم … نمی دانم ، فکر نمی کنم چیز خاصی باشد ، با این تفاوت که من نیک را بسیار تحسین می کنم و فکر می کنم او یک بازیکن جهنمی است. “

این رفتار برای بردی چیز جدیدی نیست. او بعد از پیروزی ایگلز در سوپر بول در برابر بردی و میهن پرستان در سال 2018 جشن افتخار را برگزار کرد و همین کار را با الی منینگ ، مهاجم نیویورک جیانتز بعد از باخت میهن پرستان در سوپربول در سال های 2008 و 2012 انجام داد.

و او پس از مسابقاتی که تیم بردی برنده شد ، از جمله Super Bowl LIII ، به نوعی مشکلی برای دیدار با گاف در میانه میدان نداشت.

تام بردی ، مدافع خط دفاع میهن پرستان نیوانگلند ، در Jared Goff ، هافبک خط حمله رمز صحبت می کند

تام بردی ، مهاجم نیوانگلند پاتریوت ، درست ، پس از پیروزی 26-10 پاتریوت ها در 4 دسامبر 2016 ، با جارد گاف ، مهاجم رمز صحبت می کند.

(استفان سن / آسوشیتدپرس)

بنابراین ، بله ، شاید GOAT واقعاً مسافربر باشد.

در حقیقت ، MOAT (Mopiest Of All Time) ممکن است صدای بهتری داشته باشد.

سلام ، صحبت از خندق ها ، به یاد دارید که وقتی بردی واقعاً یکی در اطراف عمارت خود داشته است؟

اوه … بله ، هر چیز دیگری را که خواندید فراموش کنید.

قوانین بردی.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر