تروجان ها پس از پایان جذاب برای شکست دادن UCLA پادشاهان را برمی گردانندآمون-را سنت براون به داخل شب پرید ، به راهرو کشیده شد ، به گوشه منطقه انتهای زمین افتاد و بلافاصله توسط هم تیمی های حامل یک پیام محاصره شد.

در این فصل دیوانه وار کالج فوتبال در لس آنجلس ، این تنها پیامی است که منطقی به نظر می رسد.

تروجان های USC فریاد زد: “وقت ماست!” “وقت ماست!”

واقعاً وقت آن بود که در یک شنبه شب خلوت و ناامیدانه در گلدان رز.

زمان بازگشت زمان نفس نفس زدن زمان برنده شدن

برای سومین بار در پنج بازی این فصل ، تروایی ها از آخرین لحظات استفاده کردند تا از دست دادن سر خود را معکوس کنند ، یک پیروزی را بدزدند و یک میراث درست کنند و فرهنگ را تأیید کنند.

آنها جنگیدند ، ادامه دادند و در نهایت UCLA را با نتیجه 43-38 به بازی ای تبدیل کردند که با یک غافلگیری آغاز شد و با بیانیه پایان یافت.

تعجب این بود که به نظر می رسد UCLA و مربی منتخب چیپ کلی واقعاً در حال تجدید حیات هستند. کبودی ها دیگر بهم ریخته نیستند. آنها به وضوح تیم دشوارتری نسبت به سالهای اخیر هستند.

این بیانیه توسط USC انجام شد ، نه خیلی سریع.

كلی هلتون ، مربی USC گفت: “تعریف كشتی.” “در زمین ، آنها بازی پس از بازی انجام می دادند … این به همان اندازه خاص است.”

ممکن است به زودی خاص تر شود. تروایی ها برای اولین بار از روزهای با شکوه پیت کارول در سال 2006 5-0 می شوند. آنها قبلاً عنوان Pac-12 South را به دست آورده بودند و قرار است روز جمعه در واشنگتن در کولوسئوم برای کنفرانس و یک مکان در جام فیستای مشهور بازی کنند.

این یک فصل پر ستاره در فوتبال کالج بود ، و بسیار کمی قانونی به نظر می رسید ، اما شنبه شب ، بی رحمی USC واقعی بود.

تروایی ها در ابتدای سه ماهه سوم 18 به عقب افتادند. آنها در ابتدای سه ماهه چهارم 12 عقب بودند. آنها در آخرین لحظه با دو عقب نشینی کردند.

اما لحظاتی پس از گل 43 متری نیکولاس بار-میرا به UCLA برتری 52 ثانیه مانده بود ، وقت USC بود.

هلتون گفت: “من می دانستم که اگر فقط یک فرصت بیشتر داشته باشیم ، آنها این فرصت را پیدا می کنند.” “این کسی است که این تیم … 52 ثانیه مانده است ، من فکر کردم ، مهم نیست که آنها این کار را انجام می دهند یا نه ، فرصتی برای پسران ما وجود دارد.”

بازگشت نهایی با بازگشت 56 حیاطی توسط گری برایانت جونیور آغاز شد که حتی به طور حیرت انگیز فرصتی برای گرفتن ضربه به دست آورد.

نکات برجسته پیروزی 43-38 USC در برابر UCLA رز باول در شنبه شب.

هلتون گفت: “برای اولین بار توپ از بالای سر او عبور نکرد.” “به محض این که بچه او را لگد کرد ، اینطور بود که ، خدای من ، ما اینجا تجربه خواهیم داشت.”

شوت بعدی پاس 35 قدم از Kedon Slovis بود که تایلر ونس آن را بین دو مدافع شلیک کرد.

هلتون گفت: “من هرگز جذابیت تلویزیون را فراموش نمی کنم.” “من 80 ساله خواهم شد و این نمایشنامه را به یاد می آورم.”

سومین و آخرین بار از این شوت ها هشت یارد بود که احتمالاً یک پاس برنده از اسلوویس به سنت براون بود.

هلتون به اسلوویس گفت: “او اعصاب شیر را دارد.”

همه آنها این کار را می کنند.

آیا بازگشتی می خواهید؟ تروایی ها در سه دقیقه آخر برابر آریزونا 13 بازی را کنار گذاشتند و پیروز شدند. آنها در آخرین لحظه به آریزونا باختند و پیروز شدند.

نمایش فشار می خواهید؟ در کوارتر چهارم این فصل ، اسلوویس 13 تاچ داون را بدون مشکل انجام داد.

اسلوویس گفت: “ما بارها اوضاع را پشت سر گذاشتیم ، احساس می کردم همه خونسرد هستند.” “تجربه بازی های دیگر قطعاً کمک کرده است.”

از طرف دیگر ، به نظر می رسد کم تجربگی UCLA در این شرایط صدمه دیده است. Bruins با 549 یارد تا 444 از تروایی ها پیشی گرفت ، اما سه چرخش انجام داد که منجر به 18 امتیاز شد.

كلی گفت: “این یك معامله رفت و برگشت بود.” “ما فقط نمایش دیگری بیشتر از خودمان انجام دادیم.”

بازگشت دیگر. یک نفس دیگر. یک پیروزی دیگر.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>