[ad_1]

هفته گذشته هنگامی که پنج نفر از افراد مساعد کننده برای اخذ حدود 7 میلیون دلار حقوق آزاد شدند ، آنجلز و مدیر کل جدید پری میناسیان به چیزی واضح اشاره کردند: آنها تمایلی به قبول متوسط ​​بودن از کارمندان خود ندارند.

پارچهای فرشتگان در طی فصل کوتاه شده 2020 به 5.09 به طور متوسط ​​کسب کردند ، که چهارمین رتبه بدترین تاریخ تاریخ حق رای دادن است. برای دومین سال متوالی ، آنها بیش از 5.00 تیم ERA داشتند.

اگرچه آنها می توانستند از تیم های تقویت کننده آنتونی بمبوم و ماکس استازی از تقویت کننده ها استفاده کنند ، فرشتگان در طول بازی های مجازی زمستانی این هفته و بقیه فصل بر روی زمین بازی با کیفیت بالا تمرکز خواهند کرد. آنها به یک سلاح در گاو نر ، که در حال حاضر چهار پارچ ثبت دارد ، و برای چرخش نیاز دارند.

مانند سال گذشته ، زمانی که فرشتگان در گریت کول بومی اورنج کانتی اجرا شد ، گمانه زنی ها در مورد تیم در اوایل دسامبر روی یک پارچ متمرکز شد. Trevor Bauer ، 29 ساله ، با یک فصل پیروزی برای Cy Young ظاهر شد ، که در آن او یک ERA استرلینگ (1.73) و درصد اعتصاب بهبود یافته 9 زمان ورود (12.3) را ثبت کرد ، در حالی که یکی از زرادخانه های صیقلی در این ورزش را داشت.

منتقدان توانایی باوئر در ادامه پیشرفت را س questionال می کنند و می گویند این حق فقط یک فصل MLB تمام تقویم را با کمتر از 4.00 ERA به پایان رسانده است. آنها تعجب می کنند که آیا او می تواند به عنوان بخشی از یک کمپین 162 بازیه ، موفقیت خود را در سال 2020 حفظ کند.

بائر که از زمان حضور در سال 2012 3.90 ERA بیش از 205 بازی و 1،190 پاس گل داشته است ، ماه ها پس از آنکه قرمزهای Cincinnati خود را از دور اول مرحله پلی آف بیرون کشید ، سپری کرد و تعهد خود را به کار خود در شبکه های اجتماعی نشان داد. او با استفاده از سیستم عامل های مختلف برای نشان دادن چگونگی نزدیک شدن به رژیم های پیچیده آموزش خارج از فصل خود به جهان ، با استفاده از حضور آنلاین که در طی سال ها با هندوستان کلیولند شروع به پرورش کرده است ، نشان می دهد.

Bauer ، محصولی از Santa Clarita Hart High و UCLA ، به راحتی در قسمت جلوی چرخش فرشتگان قرار می گرفت قبل از دیلن باندی ، اندرو هنی ، گریفین کانینگ و ستاره دو طرفه Shohei Otani که از زمان عملیات تامی جان در این کشور مرتبا صعود نکرده است. 2018

یکی از عوامل پیچیده ازدواج بین فرشتگان و بائر شرایط مالی تیم است. بائر در ابتدای کار خود نوشت که فقط قراردادهای یک ساله امضا خواهد کرد. با توجه به این حساب توییتر عامل راشل لوبا ، او تصمیم خود را قبل از این فصل خارج تغییر داد.

فرشتگان سالها صرف خرید معامله در این تپه می شوند. آنها هرگز قرارداد نه رقمی را به پارچ تحویل ندادند. دو بزرگترین قراردادی که فرشتگان به پارچ اعطا کرده اند تمدید 5 ساله 85 میلیون دلاری جرد ویور است که در سال 2011 امضا شد و قرارداد 5 ساله 77.5 میلیون دلاری است که سی جی ویلسون قبل از 2012 به عنوان نماینده آزاد امضا کرده است. بزرگترین صاحب حقوق یک فصل آرته مورنو موافقت کرده است که برای پارچ خریداری شده توسط مدیر کل سابق بیلی اپلر در دوره 5 ساله خود 11 میلیون دلار برای مت هاروی در سال 2019 پرداخت کند.

برای مقایسه ، بائر در سال 2019 13 میلیون دلار و فصل گذشته 17.5 میلیون دلار سهم به دست آورد. وی ماه گذشته پیشنهادی 18.9 میلیون دلاری سرخ ها را رد کرد. تیمی که آن را امضا می کند نه تنها مجبور به از دست دادن یک پروژه است ، بلکه احتمالاً بیش از 20 میلیون دلار در سال نیز پرداخت خواهد کرد.

پرداخت دستمزد فرشتگان برای سال 2021 در رابطه با مالیات تعادل رقابتی توسط FanGraphs با تمرکز بر جلسات زمستانی 171 میلیون دلار برآورد شده است. این مبلغ میناسیان را قبل از رسیدن به سطح هزینه های قبل از فصل 2020 ، حدود 23 میلیون دلار و 39 میلیون دلار قبل از رسیدن به آستانه مالیات لوکس 210 میلیون دلاری در سال آینده ، با خود جلب می کند.

مورنو ماه گذشته گفته بود كه حقوق در سال 2021 كاهش نخواهد یافت. اما آیا او مایل است بودجه قرارداد قبلی خود را مانند باوئر از دست بدهد وقتی كه انتظار دارد اوتانی در سال 2020 در این تپه بر مبارزات خود غلبه كند و با پیشرفت جوانان تشویق شود مانند کنسرو کردن؟

Tomoyuki Sugano پارچ دیگری است که اگر Trevor Bauer از حد مجاز خارج شود ، فرشتگان می توانند آن را تعقیب کنند.

Tomoyuki Sugano پارچ دیگری است که اگر Trevor Bauer از حد مجاز خارج شود ، فرشتگان می توانند آن را تعقیب کنند.

(تورو تاکاهاشی / آسوشیتدپرس)

با توجه به نیاز فرشتگان به گاو نر ، بائر ممکن است غیرقابل تحقق باشد. اما گزینه دیگری برای شروع از قفسه بالا وجود دارد. به گزارش ژاپن تایمز ، تومویوکی سوگانو ممکن است هفته آینده توسط غول های یومیوری منتشر شود. پیشکسوت جناح راست با ارسال یک دوره 2.32 ERA به مدت هشت فصل ، به طور مداوم یکی از بهترین پارچ های لیگ ژاپن است. در 31 سالگی ، سوگانو به عنوان یک استارتر با سرعت متوسط ​​با سقف 2 طراحی شده و مقرون به صرفه تر از باوئر است. سوگانو در سال 2020 6 میلیون دلار درآمد کسب کرد و انتظار می رود بیش از 10 میلیون دلار اما کمتر از 20 میلیون دلار در سال امضا کند.

اگر فرشتگان نتوانند بائر یا سوگانو را فرود آورند ، صنایع دستی وجود دارد که می تواند ادامه یابد. گزارش شده است که Tampa Bay Rays آماده ارسال یک بلاک اسنل ، برنده جایزه Cy Young برای سال 2018 است که حذف زودرس او از بازی 6 سریال جهانی امسال طوفان تشویق را در میان طرفداران Dodgers ایجاد کرد. وی طی سه فصل آینده حدود 40.8 میلیون دلار بدهکار است. خرید اسنل 28 ساله منجر به قیمت بالایی می شود. فرشتگان احتمالاً مجبور خواهند شد از بهترین افراد جو آدل و براندون مارش و یک پارچ شروع کننده با سالها کنترل تحت قراردادش ، با بهترین چشم انداز جدا شوند.

گزینه ها بسیار زیاد است ، به شرطی که فرشتگان آماده جدایی از استعداد باشند. و به نظر می رسد که باشند. میناسیان هفته گذشته گفت که فرشتگان “برای همه چیز باز هستند”.

وی گفت: “ما یک گروه تهاجمی هستیم.” “ما از انداختن ایده ها نمی ترسیم. … ما می خواهیم در ماه سپتامبر بازی های مهمی انجام دهیم. و برای انجام این کار ، ما باید پیشرفت کنیم. بنابراین ما از این امر کاملاً آگاه هستیم و ادامه خواهیم داد [have conversations] با باشگاه های مختلف و بازیکنان آزاد و ببینید که کجا می رود. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر