[ad_1]

در سه هفته اول فصل Pac-12 ، با لغو بازی ها در جریان کنفرانس و عدم اطمینان در زمینه اوج ویروس های کرونا ، فوتبال USC تا حد زیادی از عواقب جلوگیری کرده بود.

این دوشنبه شب پس از مثبت شدن آزمایش ویروس کرونا برای بازیکن USC ، این تیم از سفر خود به یوتا تغییر کرد.

سایر نتایج آزمون دوشنبه شب در بین تیم و کارکنان منفی بود. این بازیکن ناشناس در 36 ساعت پس از پیروزی 33-17 روز شنبه مقابل یوتا ، سه بار منفی آزمایش کرد ، از جمله یک ساعت قبل از بازی.

بازیکن مورد نظر از آن زمان علائم COVID-19 را نشان داده است اما یکشنبه یا دوشنبه در تاسیسات USC حضور نداشته است ، طبق USC. بعد از اینکه تروایی ها روز شنبه با کلرادو روبرو می شوند ، در یک بازی قاطع که رهبر Pac-12 South را تعیین می کند ، عمق تیم می تواند تحت تأثیر پرونده مثبت قرار بگیرد.

از صبح روز سه شنبه ، سرمربی كلی هلتون گفت كه تیم “از راهنمایان بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس” راهنمایی خواهد كرد تا مشخص كند كه چه بازیکنان یا كارمندان تحت تأثیر پروتكل های ردیابی تماس قرار می گیرند.

هلتون روز سه شنبه گفت: “در صورت وجود اطلاعات بیشتر ، از جمله نتایج آزمایشات اضافی ، پیگیری تماس و دستورالعمل های بهداشت عمومی ، ما آنها را ارائه خواهیم داد.”

دستورالعمل های شهرستان لس آنجلس خواستار آن است که افرادی که در تماس نزدیک هستند به مدت 14 روز منزوی شوند ، این بازه زمانی می تواند روی بازی بعدی Pac-12 جمعه آینده با ایالت واشنگتن تأثیر بگذارد.

طبق دستورالعمل های شهرستان ، و همچنین ملاحظاتی که Pac-12 در ماه سپتامبر تعیین کرده است ، تماس نزدیک به شخصی گفته می شود که بیش از 15 دقیقه نزدیک به شش فوت فاصله داشته باشد.

این قوانین ردیابی تماس در حال حاضر منجر به چند امتناع در طی سه هفته ، از جمله این هفته ، به دلیل رقابت بین واشنگتن و واشنگتن در روز دوشنبه متوقف شده است.

USC یکی از سه برنامه Pac-12 است که سه هفته ابتدایی این فصل را با یک برنامه شکستنی پشت سر گذاشته است. تا روز دوشنبه ، از ماه سپتامبر که این برنامه همراه با واترپلو مردان به دلیل شیوع ناشی از گسترش سلاح های هسته ای در دانشگاه متوقف شد ، هیچ مورد مثبتی در برنامه وجود نداشت.

بعد از ظهر روز دوشنبه ، دو و میدانی USC اعلام كرد كه به تازگی از 1،157 تست انجام شده توسط یك ورزشكار در ورزشی كه در تمرینات دانشگاه شركت نكرده است ، مثبت تایید كرده است. چند ساعت بعد ، یک آزمایش مثبت بازی بعدی تیم فوتبال را در معرض خطر بالقوه قرار داد.

هنوز هم ، علیرغم موارد مثبت ، هلتون گفت که به نظم تیم خود در رعایت پروتکل های ایمنی افتخار می کند.

هلتون گفت: “ما از 6 ژوئیه اینجا هستیم و من باید هم نظم و انضباط آنها را بپذیرم و هم از فداکاری آنها ، و از دانشگاه و رهبری ما ، از ریاست ورزش و دانشگاه برای منابع ما تشكر می كنم.” “ما بارها آزمایش می کنیم ، اما این اطلاعات دقیق ترین و به روزترین اطلاعات را فراهم می کند و بیشترین ایمنی ممکن را برای ما فراهم می کند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر