تلاش های خارق العاده رابرتز وودز برای از دست دادن رمز کافی نبودگیرنده برج حمل رابرت وودز یک پاس تاچ داون گرفت و یک پاس دوربرد جدید با باخت 23-20 به نیویورک جتز در روز یکشنبه در استادیوم SoFi ایجاد کرد.

گرفتن 15 یاردی وودز در سه ماهه سوم ، رام ها را در فاصله 20-10 قرار داد.

در مالکیت بعدی برج حمل ، او دست به دست شد و سود 40 حیاطی را که به استقرار او کمک کرد قطع کرد. جارد گافیک پاس کوتاه کوتاه تا انتهای محکم تایلر هیگبی.

وودز با شش شکار در 56 متری به پایان رسید.

وودز 82 جلب برای 852 یارد و شش تاچ داون برای فصل دارد. او باید به طور متوسط ​​74 یارد در دو بازی گذشته به دست بیاورد تا به 1000 یارد درآمد برای سومین فصل متوالی برسد.

در سال 2018 ، وودز 1219 گز دریافت کرد. فصل گذشته او 1134 بار داشت.

موارد نادر

تنها برای سومین بار در 9 فصل ، رمس در حال بازی است جانی هکر سکته مسدود شده وجود دارد در کوارتر دوم ، جت ها شوت مهار توپ را در زمین مهار کردند که به آنها کمک کرد تا برتری زودهنگام خود را به 10-0 افزایش دهند.

Hekker ، چهار بار منتخب Pro Bowl ، در سال 2014 و در فصل گذشته یک ضربه محکم زد. به گفته profootballreference.com ، وی در فصل عادی 667 بار مجازات کرده است.

برج حمل عقب می زند نسیمبا وبستر در پایان کوارتر چهارم با بهترین حرفه در حیاط 34 قدم بازگشت و توپ را روی خط 43 حیاط جت ها به دست آورد.

حتما بخوانید:
کلیپرز رجی جکسون را امضا کرد ، یوآخیم نوح را رها کرد

و غیره.

برج حمل به عقب فرار می کند Cam Akers، که برای 171 یارد در 29 دویدن مقابل نیو انگلند پاتریوتس عجله داشت ، در کوارتر دوم مقابل جتس از ناحیه مچ پا آسیب دید. او چندین ست را دوید و سپس برگشت و در پایان با 63 یارد در 15 دویدن به پایان رسید. … درون خط Troy Reader یازده تیم برتر تیم را در اختیار داشت و همچنین یک پاس را در نزدیکی خط دروازه قطع کرد و جت ها را مجبور کرد به یک هدف زمینی رضایت دهند. … جت کیکر سام فیکن، که در چهار بازی قوچ در فصول 2017 و 2018 بازی کرد ، این هفته از ذخیره مصدومیت بیرون آمد و روز یکشنبه اهداف زمین 39 ، 25 و 21 متری را به بیرون زد. مدافع سابق رامز جان فرانکلین-مایرز کیسه ای برای هواپیماها بود.
منبع: paper-news.ir