[ad_1]

اندی آنفیلد به اندازه کافی نگرانی داشت.

مربی بسکتبال مردان USC در یک فصل در سکوها بدون تماشاگر و برنامه کوتاه تر در حال حرکت بود. تیم او در مرحله انتقال است و سعی دارد هشت بازیکن برتر فصل گذشته را از 11 گلزن برتر جایگزین کند.

تروایی ها شنبه شب با عبور از مونتانا گریزلیس 76-62 در مرکز گالن آخرین مانع خود را به راحتی پاک کردند. اما یک روز زودتر ، می توانست مانعی دیگر در قالب دستور جدید ماندن در خانه در شهرستان لس آنجلس بر سر راه آنها قرار بگیرد ، که جزئیات کمی در مورد ورزش کالج ارائه می داد.

آنفیلد گفت: “ما فقط به دنبال رهبری بخش دوومیدانی و USC هستیم.” “آنها با شهرستان ارتباط برقرار می کنند. من با این کار خراب نمی شوم ما فقط با توجه به شرایط برنامه بسکتبال خود را تا آنجا که می توانیم اجرا می کنیم. “

این دستور که از روز دوشنبه اجرا می شود و به مدت سه هفته به طول می انجامد ، تمام اجتماعات عمومی و خصوصی با افراد غیر خانگی را ممنوع می کند. استثنائاتی در مورد مراسم مذهبی و اعتراضات ایجاد شده است. با این حال ، سرنوشت دو و میدانی کالج محلی با عدم اطمینان همراه بود.

کی بازی از پیروزی 76:62 تیم بسکتبال USC مقابل مونتانا شنبه شب در مرکز جالینوس بازی می کند.

آنفیلد گفت: “ما می دانیم که افراد زیادی در کشور و سراسر دنیا رنج می برند.” “ما مزایایی داریم که به ما امکان می دهد هم اکنون در یک کالج دو و میدانی شرکت کنیم. ما فقط سعی می کنیم بهترین تلاش خود را انجام دهیم و درک کنیم که حضور در دادگاه یک فرصت و امتیاز است. بیایید سعی کنیم از آن استفاده کنیم. “

USC این شنبه را انجام داد و روز چهارشنبه پیروزی نزدیک چهارشنبه مقابل Cal Baptist را پس زد ، و به برتری زودهنگام مقابل تیم مونتانا رسید که در این فصل اولین بازی را انجام داد.

تروایی ها 32 امتیاز از 40 امتیاز اول بازی را به دست آوردند ، از جمله سه جلسه جداگانه برای به ثمر رساندن 7-0 و یک شوت 9-0 در 13 دقیقه اول.

آنها از 13 شلیک اول خود 10 شلیک کردند که هفت شلیک به آنها کمک شد.

و آنها 9 بازیکن برای گلزنی داشتند که فقط نیمه اول از مهاجم پنج ستاره ، کلاس اول کلاس Evan Mobley برای ایجاد امتیاز 44-25 در نیمه نیاز داشتند.

گارد جوان درو پیترسون ، که 13 امتیاز برای تیم به دست آورد ، گفت: “ما یک تیم واقعاً فداکار داریم و این تاکنون نشان داده شده است.” فکر می کنم در مسیر درستی قرار داریم.

موبلی به عنوان دومین گلزن برتر اسب تروا به پایان رسید و در نیمه دوم 9 امتیاز از 11 امتیاز خود به دست آورد در حالی که هفت ریباند به ثمر رساند.

هنوز هم او سطلی نداشت تا اینکه تقریباً نه دقیقه از بازی با دو دست در ترافیک فرو رفت. در آن زمان ، USC قبلاً 15 برتری داشت.

آنفیلد گفت: “آنها کار مشترکی در بسکتبال داشتند.” “ایوان پاس های بسیار خوبی انجام داد ، اما او توجه زیادی را به خود جلب کرد. بقیه بازیکنان ما با حمله تهاجمی کار بسیار خوبی انجام دادند. “

تروجان ها خنک شدند (USC در نیمه دوم 32٪ از زمین خارج شد تا 50٪ برای بازی تمام شود) ، اما هرگز اجازه ندادند مونتانا در 32 دقیقه گذشته به کمتر از 12 امتیاز برسد.

پترسون گفت: “وقتی ما به عنوان یك واحد بازی می كنیم ، استعداد ما می تواند ما را به سطوحی برساند كه بتواند برای ما قهرمانی Pac-12 را بدست آورد.” “ما آن را میدانیم.”

چیزی که تروایی ها هنوز نمی دانند این است که سفارشات جدید شهرستان برای تیم آنها چقدر محدود کننده خواهد بود.

برنامه های فوری USC نباید تحت تأثیر قرار گیرند. این تیم قرار است روز یکشنبه برای مسابقات Legends Classic به Uncasville ، کانتی ، سفر کند ، جایی که در روز سه شنبه به مصاف بریگام یانگ می رود و سپس پنجشنبه یا Connecticut یا Vanderbilt.

پس از آن ، تروجان ها سه بازی خانگی برای 8 تا 16 دسامبر دارند که شامل افتتاحیه Pac-12 برابر استنفورد در 13 دسامبر است. در ترکیب آن.

آنفیلد گفت: “ما سعی می کنیم تیم خود را درک کنیم زیرا تعداد زیادی بازیکن جدید داریم.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم [normal] پیش فصل تابستان نداشتیم که آنها را ارزیابی کنیم ، روی مهارتهای آنها کار کنیم ، آنها را در سیستم خود قرار دهیم تا واقعاً احساس خوبی داشته باشیم. “

اما اکنون ، انفیلد در فصلی با محدودیت بالقوه دیگری روبرو شده است که همین حالا باعث سردردی بی سابقه شده است.

نیمه اول روز شنبه نمایش توانایی های تروایی ها بود. هر چیز دیگری که در چند روز گذشته ایجاد شده است یادآوری میزان توانایی کنترل آنها است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر