تیم های خاص وحشتناک شارژر آنها را از دست می دهند

[ad_1]

معمولاً ، وقتی تیم NFL 45-0 شکست می خورد ، برای دستیابی به چنین نتیجه ای دو طرفه ، باید در بسیاری از زمینه ها اتفاقات زیادی رخ دهد.

اما در تصادف شرم آور علیه میهن پرستان نیوانگلند ، شارژرها ممکن است به یک مقصر اشاره کنند – تیم های ویژه.

این دستگاه در طول فصل می جنگد. اوضاع به قدری بالا گرفت که دو هفته پیش ، مربی آنتونی لین ، جورج استوارت ، 61 ساله مربی تیم ویژه را که مربی لین نیز بود ، دوباره منصوب کرد و منصوب شد
کیت برنز و کریس کامینیتی برای نظارت بر واحدها.

روز یکشنبه کمکی نکرد.

لین گفت: “این غیرقابل قبول است ، تیم های ویژه کل عملیات بودند.”

ابتدا مایکل بادگلی ، ضربه زننده گل 46 متری را در پایان کوارتر اول از دست داد و زمینه را برای ادامه بازی ایجاد کرد. بعد از اینکه حمله بعدی شارژر متوقف شد ، توپ به اولسوزکی توپچی ها اجازه داد تا برای یک ضربه محکم در 70 متری به خط کناری برسند.

خطای شارژرها فقط یک بار به توپ ضربه زده بود و در ابتدای کوارتر دوم با دو نتیجه کسری روبرو شده بود.

سه ثانیه قبل از پایان نیمه ، پاتریوت ها مانع تلاش برای گلزنی در زمین 58 متری بادگلی شدند و مدافع Devin McCurty توپ شل را برای یک ضربه محکم به 44 یارد بازگشت.

جاستین هربرت خط حمله گفت: “این یک شرایط دشوار است.” وی افزود: “این فقط یكی از نتایج دشواری است كه ما را به ارمغان آورد و ما به آنجا نرفتیم و آنها را برآورده نكردیم. ما باید بهتر باشیم. من می دانم که من این را زیاد گفته ام ، اما ما باید آنجا برویم و از او بیاموزیم. این همان جوری است که باید باشد. “

خونریزی ادامه داشت.

در کوارتر چهارم ، اولشسکی از 61 متری ضربه ای برگشت و نیو انگلیس را برای یک گل در زمین ایجاد کرد.

شارژر Ty Long در معامله با توپچی های New England Olszewski موفق نیست.

تای لانگ ، بازیکن شارژر ، نتوانست با اولسفسکی ، توپچی های نیوانگلند ، که همچنان در از دست دادن شارژرهای 45 بر صفر در روز یکشنبه ، یک ضربه محکم به دست آورد ، کنار بیاید.

(رابرت گوتیه / لس آنجلس تایمز)

حتی وقتی شارژرها شامل میهن پرستان بودند ، باز هم گیج بودند.

میهن پرستان پنج بار صف کشیدند. شارژرها در سه نمایشنامه تعداد بازیکنان اشتباه داشتند – دو بار یک کوتاه بود و یک بار تعداد زیادی بازیکن. این پنالتی پنج حیاط اولین سقوط میهن پرستان را به همراه داشت.

مقامات همچنین به شارژرها برای جلوگیری از شروع نیمه دوم و شروع اشتباه در سه ماهه دوم اشاره کردند.

در مورد اولین بارنز-کامینیتی ، لین به وضوح ناراضی بود.

لین گفت: “این غیر قابل قبول بود ، خوب بود.” “مربیان مسئول این امر هستند. این هفته فقط به اندازه کافی خوب نبود. نمی توانم به اندازه کافی بگویم “

گونی غمگین

تازه کار کن موری بعد از بازی ناراضی بود ، بنابراین نمی خواست در این مورد صحبت کند ، اما اولین انتخاب در اوکلاهما اولین اخراج او را در روز یکشنبه تضمین کرد.

موری گفت: “مهم نیست.” “ما باختیم.”

موری در پایان کوارتر دوم با کام نیوتون ، بازیکن خط حمله پاتریوت ها روبرو شد. این خط خط با دو جنگ شکست ، یک بازیکن خط حمله و 14 بازی ترکیبی با بالاترین سطح حرفه ای به پایان رسید. دوربین های CBS اغلب نشان می داد که موری در حال کف زدن و تلاش برای انرژی دادن به هم تیمی هایش است.

ماه گذشته در برابر لیدرهای لاس وگاس ، گاس بردلی ، هماهنگ کننده دفاعی ، برای مدت کوتاهی موری را از بازی خارج کرد ، زیرا خط دفاعی برای برقراری تماس های بازی مشکل داشت. او فقط در 52٪ از عکس ها بازی کرد. اما بردلی گفت که او در عمل پاسخ خوبی داده است و موری در سه بازی گذشته کمتر از 77 درصد ضربات را انجام نداده است.

او امیدوار است که او و هم تیمی هایش بتوانند برای بقیه فصل شدت ایجاد کنند ، گرچه افکار بعد از فصل از بین رفته اند.

موری گفت: “این یک معامله تیمی است.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. این به همه ما بستگی دارد و هرکسی که در رختکن است باید به آینه نگاه کند و بپرسد: “چه کار دیگری می توانیم انجام دهیم که در چنین شرایطی قرار نگیریم؟” چهار بازی باقی مانده است و ما باید آنچه را که می توانیم انجام دهیم تا انجام دهیم. این استاندارد نخبه “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes