جارد گاف در پیروزی 27-24 قوچ مقابل باکس از تام بردی پیشی گرفت


او سعی می کند بگوید که در مقابل تام بردی بازی نمی کند. نبرد او در برابر دفاع تیم حریف است.

اما جارد گاف ، بازیکن خط حمله رمس ، دوشنبه شب به مرحله مهمی رسید.

برای اولین بار در سه تلاش ، گاف بردی ، مهاجم آینده تالار مشاهیر را در پیروزی 27-24 رامس مقابل دزد دریایی تامپا در استادیوم ریموند جیمز در تامپا ، فلوریدا شکست داد.

گاف در کمتر از چهار دقیقه یک بازی برنده ساخت و یک گل 40 متری روی ضربه جدید مت گی ایجاد کرد.

گاف 376 یارد و سه پاس را پشت سر گذاشت تاچ دون با دو رهگیری که Aries به 7-3 رسید و موقعیت های خود را برای حضور در پلی آف تقویت کرد.

گاف 39 از 51 پاس گل داد ، از جمله پرتاب های تاچ داون به گیرنده های وسیع رابرت وودز و ون جفرسون و عقب راندن Cam Akers. این مشاغل اولین کار پر رونق جفرسون و آکرز بود.

ایمنی اولین رهگیری تازه کار جوردن فولر در سه ماهه سوم یک ضربه محکم ایجاد کرد. دومین وی با کمتر از دو دقیقه پیروزی را مهر و موم می کند.

کوپ برای 145 یارد 11 پاس گل گرفت و رابرت وودز برای 130 یارد 12 پاس گل داد.

بردی 26 بار از 48 پاس را برای 216 یارد با دو رهگیری انجام داد.

جوردن فولر پس از قطع امنیت پاس از تام بردی ، مدافع مدافعان تیم آبگرم تامپا در نیمه دوم دوشنبه ، جوردن فولر پس از ایمنی قوی با فوتبال حرکت می کند

(مارک LoMoglio / آسوشیتدپرس)

این برد رمس را در 5 بازی اخیر خود در موقعیتی قدرتمند قرار می دهد. قوچ ها در خانه خود مقابل San Francisco 49ers (4-6) یک بازی NFC West برگزار می کنند و سپس برای بازی در کاردینالز آریزونا (6-4) سفر می کنند.

بازی های خانگی غیر همایش مقابل نیو انگلند پاتریوتس (4-6) و نیو یورک جتس بدون شکست (0-10) قبل از یک بازی جاده ای مقابل سیاتل سیهاوکس (7-3) و یک فینال خانگی مقابل کاردینالز است.

این آخرین سفر از پنج سفر به ساحل شرقی در این فصل بود و برج حمل 3-2 با شکست دادن عقاب های فیلادلفیا ، تیم فوتبال واشنگتن و بوچاناری ها و شکست در مقابل لوایح بوفالو ، میامی دلفین ها ، این سفرها را با نتیجه 3-2 به پایان برد.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>