[ad_1]

با پیش بینی یک وزش باد شدید در Thousand Oaks در روز پنجشنبه ، مربی رمز ، شان مک وی ، تیم خود را در ورزشگاه SoFi آموزش می دهد تا جارد گاف ، بازیکن خط حمله و خط حمله بتواند بدون حواس پرتی کار کند.

اینکه آیا تمرین در هوای آرام تر مسیر اخیر عملکرد گاف را تغییر می دهد ، تا بازی روز یکشنبه برابر کاردینالز آریزونا در استادیوم ایالتی فارم در گلندیل ، آریز مشخص نخواهد بود.

گاف در یک باخت 23-20 روز یکشنبه مقابل سانفرانسیسکو 49ers سه گردش مالی انجام داد. بعد از بازی ، مک وی غیر مشخصه یک حرفه ای سال پنجم را صدا زد و گفت که باید مراقبت بیشتری از توپ داشته باشد. مک وی روز دوشنبه با تکرار این موضوع گفت: اگر گوف بلوغ لازم برای انتقاد را نداشته باشد این کار را نمی کند.

گاف روز چهارشنبه پس از کنفرانس ویدئویی بعد از تمرین گفت: “من یک پسر بزرگ هستم ، از پس آن برمی آیم.” “ما رابطه بسیار خوبی داریم و من مسئول خودم هستم. و من باید بهتر از این باشم. “

رم ها 7-4 هستند و در NFC West پشت سیاتل سی هاوکس (8-3) دوم هستند. کاردینال ها 6-5 ، 49 نفر 5-6 هستند.

گاف با 16 رهگیری و چهار تماس از دست رفته درخواست 16 تاچ داون را داد.

در مقابل 49 ، گاف ترکیب را از دست داد و دو پاس رهگیری داشت ، یکی برای یک ضربه محکم برگشت.

وی گفت: “24 ساعت بعد از آن ، من در یک مکان خوشحال نبودم ، مطمئناً واقعاً از خودم ناامید شدم.” “اما شما رو به جلو حرکت می کنید.”

گاف که قبل از فصل 2019 مبلغ 134 میلیون دلار تمدید دریافت کرد ، گفت که همچنان پرخاش خواهد ماند.

وی گفت: “من همیشه اعتماد به نفس داشته ام و توانسته ام بر اشتباهات غلبه كنم.” من فقط با او دقیق تر می شوم و تصمیمات بهتری می گیرم. “

کاردینال ها برای گاف مقوی بود.

در جریان مک وی ، رم ها برابر کاردینالز 6-0 بودند و قوچ ها کمتر از 31 امتیاز کسب نکردند. گاف با 10 رهگیری ، 10 تاچ داون را پشت سر گذاشت.

با دو پیروزی در فصل گذشته ، گاف در مجموع 743 یارد و پنج تاچ داون را بدون تنظیم انجام داد.

کلیف کینگزبری مربی کاردینال از آخرین مبارزات گاف مطلع است.

“شما امیدوارید که اینطور بماند ، اما بازیکنی مثل گاف ، وقتی او را در یک روز سخت می بینید ، معمولاً فکر می کنید که او برگردد و واقعا خوب بازی کند ، زیرا او از آن نوع بازیکن است و برای او نوعی رکورد محسوب می شود زیرا کینگزبری در طی یک کنفرانس گفت: “من از او پیروی کردم.” “

مک وی گفت که از شیوه تمرین روز چهارشنبه گاف راضی است.

مک وی گفت: “او پایدار است ، بی طرف است.” “او برای رفتن آماده است و این همان چیزی است که شما می خواهید. شما نمی خواهید کسی سوار قطارهای احساسی شود. “

مک وی گفت ، اکنون قوچ ها برای تصمیم گیری خوب ، مراقبت از توپ و توزیع به موقع آن به پشت ، گیرنده ها و انتهای محکم به گاف نیاز دارند.

مک وی گفت: “او امسال این کار را با جهش انجام داد.” “این مسئله نیست که آیا او توانایی چنین کاری را دارد. تنها س isال این است: “بیایید سازگارتر باشیم.”

برای کمک به تسهیل این کار ، مک وی این تمرین را به روز پنجشنبه منتقل کرد. مربی سال چهارم شکایت داشت که شرایط وزش باد در پایان فصل هر ساله برج حمل را آزار می دهد.

هفته گذشته ، پس از اینکه یک بازیکن رمس و یکی دیگر از اعضای سازمان در ابتدا برای COVID-19 مثبت بودند ، مک وی روز جمعه یک تمرین را لغو کرد ، همچنین به دلیل شرایط باد.

مک وی چهارشنبه گفت که در گذشته ، در تصمیم کوتاه در هفته کوتاه آمادگی بعد از بازی دوشنبه شب در تامپا ، فلوریدا ، در تصمیم گیری اشتباه کرد.

وی گفت: “من احتمالاً با فرصت ندادن به ما برای تمرین بد به پسرانمان آسیب رساندم.”

از زمان بازگشت از سنت لوئیس در سال 2016 ، رمس در یک مرکز موقت در دانشگاه کال لوتران کار کرده است. این تیم هنوز محل ساخت یک مرکز دائمی را اعلام نکرده است.

مک وی با شوخی اضافه کرد: “احتمالاً حدود 15 سال دیگر است. حالا می خواهید درباره یک مرکز جدید صحبت کنید؟” تا آن زمان ، من حدود 50 سال سن خواهم داشت. “

و غیره. …

مک وی گفت که او انتظار دارد این هفته بازگرداندن اوکو اورونکو (آرنج) به لیست بازیکنان … بر اساس گزارش آسیب رام ، فرمانده دفاعی سباستین جوزف دی (ران) در حین تمرین محدود شد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر