[ad_1]

او 1-7 به عنوان یک شروع کننده ، با سه باخت متوالی است و از کم بازده ترین بازی خود بیرون می آید.

جاستین هربرت سپس روز چهارشنبه در یک مکالمه ویدئویی با رسانه ها ظاهر شد ، و صدای تحریک کننده ای را حمل کرد ، جایی که قبلا قفل های طولانی و فلاپی وجود داشت.

از مهاجم تازه کار Chargers س wasال شد که آیا سبک جدید تلاشی برای تغییر شرایط او است.

هربرت گفت: “ممکن است چنین باشد.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. وقت آن است که آن را کاهش دهیم. “

برای فهمیدن اینکه هربرت چقدر ظاهر خود را تغییر داده است ، در نظر بگیرید که او قضاوت کرده است که آخرین مدل موهای او “احتمالاً 2017 ، 2018” است.

رفتن از یک نگاه افراطی به نگاه دیگر ممکن است در قضاوت سبک گرایانه هربرت تردید ایجاد کند. همین مسئله را می توان در مورد تصمیم وی برای استفاده از مربی قدرت و تناسب اندام Chargers جان لوت به عنوان آرایشگر خود گفت.

هربرت توضیح داد: “او گفت که با کلیپرز بسیار خوب است.” “بنابراین او از آن مراقبت کرد … فکر می کنم او کار بزرگی انجام داد. من به دنبال چیزی پیچیده نبودم. من از این خوشحالم “

روز یکشنبه ، هربرت و “ظاهر” جدید فرصتی عالی برای تغییر شانس اخیر تیم خود خواهند داشت. شارژرها گزینه های سختی برای شکست دادن جت های نیویورک در ورزشگاه SoFi هستند.

مطمئناً آنها می توانستند از بازی مثبتی که در آن “کل بازی شطرنج” را در میامی از دست داده اند ، استفاده کنند.

این توصیف توهین آمیز هماهنگ کننده شین استیچن برای شکست 29-21 بود ، که در آن شارژرها 273 یارد کم برای این فصل تولید می کردند و برای رمزگشایی طرح های حمله رعد اسا دلفین ها تلاش می کردند.

هربرت گفت: “آنها او را خوب مبدل کردند.” “آنها مربیان و پسران خوبی دارند که حقوق خوبی دریافت می کنند. این فقط یکی از مواردی است که از آن یاد خواهم گرفت. “

شارژرها با برنامه ریزی برای انداختن توپ برای مقابله با فشار و استفاده از تمام بازی های میامی وارد بازی شدند.

گاهی اوقات آنها از اسکات کسنبری به عنوان یک کارمند اضافی خط حمله استفاده می کردند ، و همچنین از پشت و دوختن پشت خود برای کمک به دفاع استفاده می کردند.

دلفین ها ، که اغلب در حداکثر رعد اسا مرتب می شوند ، فقط برای بازگشت به جلد ظاهر می شوند. هربرت در ابتدای کوارتر چهارم دقیقاً در چنین بازی ای دیده شد.

هربرت گفت: “آنها ما را به آنجا آوردند.” “ما برنامه خوبی داشتیم. ما فقط این کار را نکردیم “

هربرت دو امتیاز به دست آورد ، هربرت فقط 187 یارد را در هوا به پایان رساند. او به طور متوسط ​​307 گز وارد بازی شد. نمره قبولی 86.3 نیز برای فصل کم بود.

حالا تازه کار با دفاع جتس روبرو خواهد شد ، که همچنین دوست دارد کوارتر را فشار دهد و به سبک تهاجمی اش معروف است.

هربرت توضیح داد که تجربه به دست آمده در میامی می تواند در برابر نیویورک کمک کند ، تا زمانی که تمرکز او درست باشد.

وی گفت: “نمی توانید اجازه دهید دلفین ها دوباره شما را بزنند.” “شما باید از او بیاموزید … نحوه سرپوش گذاشتن او برای بسیاری از مردم مشکلاتی ایجاد می کند … من می دانم که به همین دلیل در آینده بهتر خواهیم شد.”

رئیس باید یکشنبه برگردد

پایان محافظت شده جوی بوسا گزارش ضربه مغزی را چهارشنبه پاک کرد ، به این معنی که او باید بتواند روز یکشنبه برگردد.

او در تاریخ 1 نوامبر در دنور مصدوم شد و دو بازی آخر را از دست داد ، در طی آن Chargers فقط یک گل اخراج و سه ضربه خط حمله داشت.

Melvin Ingram ، بازیکن عجیب و غریب Edge که سه بازی را از هفته 3 به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو از دست داد ، هیچ کیسه ای ، 4 ضربه خط حمله و هشت مبارزه ندارد.

لین گفت: “او گونی تولید نمی كند.” “او ضربه های زیادی دارد و فشار زیادی دارد. بعضی اوقات فکر می کنم فشار و ضربه می تواند موثرتر از گونی باشد. اما مطمئن هستم که در برهه ای این اتفاق برای او خواهد افتاد. “

اینگرام در آخرین فصل قرارداد 4 ساله 64 میلیون دلاری است و به عنوان بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد.

ترنر از تیم عذرخواهی می کند

مدافع راست سینی ترنر گفت که از تیم به خاطر مجازات غیرضروری بی ادبی در برابر دلفین ها عذرخواهی کرد.

ترنر در کوارتر چهارم پس از درگیر شدن با یک مدافع میامی که ماسک خود را گرفت ، هشدار داده شد.

ترنر گفت: “بعضی اوقات شما باید مردم را دور کنید.” “من این مجازات ها را دوست ندارم. فکر می کنم گاهی اوقات باید لحن را تعیین کنید. آیا وضعیت لحن مهمی بود؟ البته که نه. این فقط چیزی است که باید برای پیشرفت کار کنم. “

بازی در میامی برای ترنر ، که اخیراً از ناحیه کشاله ران آسیب دید ، فقط دومین فصل بود.

در شش فصل با کارولینا ترنر ، او پنج Pro Bowls ساخت و هرگز بیش از سه بازی را در یک سال از دست نداد. وی که آن را “یک سفر طولانی” خواند ، گفت که هرگز آسیب ندیده است که هفته های زیادی طول بکشد.

ترنر گفت: “این مربوط به زمانی نیست که می خواهید برگردید.” “این مسئله این است که چه زمانی او آماده بازگشت است. این روند دشواری است. “

و غیره.

تیرود تیلور ، مدافع ذخیره ، به دلیل آسیب دیدگی در ناحیه دنده ، تمرین را از دست داد. در ابتدا ، او از ناحیه بازکن دنده های خود را زخمی کرد … طبق گزارش آسیب دیدگی تیم ، کول ماتزا احمق طولانی مدت با یک “بیماری” دست به گریبان است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir