[ad_1]

آتش بازی پیش بینی شده به جای آنکه جای خود را به ضربه بی نظیر فصل یک تیم بدهد ، که همچنان رو به زوال است ، روز یکشنبه ناپدید شد.

درگیری با جاستین هربرت در برابر توا تاگووایلوا هیچگاه در استادیوم هارد راک اتفاق نیفتاد ، زیرا شارژرها در بازی 29-21 به میامی سقوط کردند که مطمئناً چندان احساس نزدیکی نمی کردند.

بعد از آن ، هیچ کس زیاد در مورد دو کوارتر به خصوص در تیم باخت صحبت نکرد.

چارکرز ، مایکل دیویس ، گوشه گوشه چارکرز در پاسخ به این پرسش که چه احساسی دارید ، گفت: “فکر می کنم الان غمگینم.” “من فقط عصبانی هستم زیرا ما تیم بسیار بهتری نسبت به 2-7 هستیم. من فقط دیوانه ام “

شارژرها از زمان پیروزی در افتتاحیه خود ، هفت بازی از هشت بازی خود را رها کرده اند. آنها همچنین از ابتدای فصل گذشته در دیدارهایی که با هشت امتیاز یا کمتر تصمیم گرفتند به 3-16 سقوط کردند.

این سریال ترش روز یکشنبه از نظر آماری تمدید شد ، اما در عمل به سختی یک شکست دردناک و تأخیری بود.

میامی فقط دو دقیقه به بازی گل زد ، در کوارتر اول 14-0 صعود کرد و در تمام مدت برتری را به دست آورد. در اواسط سه ماهه سوم شارژرها بین 17-14 برابر شدند اما هرگز نزدیک نشدند.

هربرت 13 یارد را به گیرنده وسیع Keenan Allen منتقل کرد تا یک ضربه محکم و ناگهانی باقی بماند و 1:57 فاصله بگیرد تا در هشت امتیاز عقب نشینی کند. اما وقتی شارژرها نتوانستند از ضربه بعدی وارد شده از کشور برآیند ، آخرین ضرر آنها مهر و موم شد.

هربرت گفت: “ما در زمان لازم این کار را نکردیم و به اندازه کافی امتیاز نگرفتیم.” “قطعاً کم عملکرد است.”

Tagovailoa در پیش نویس NFL در سال 2020 شماره 5 و هربرت – شماره 6 بود. اولین جلسه آنها به عنوان شلیک احتمالی اعلام شد و مطمئناً جذابیت باید دیده شود ، با توجه به عملکرد هر دو در ابتدای بازی شغل شما.

اما Tagovailoa با داشتن 15 پاس از 25 پاس برای 169 یارد و دو تاچ داون ، کارآمدتر از مدل الکتریکی بود. او به دلیل فرار از دسترس شناخته شد و منهای یک حیاط را تمام کرد. دلفین ها (6-3) پنجمین دیدار متوالی خود را به دست آوردند و در مسابقاتی که تاگوووئیلوا آغاز می شود 3-0 هستند.

هربرت یک فصل 20 بر 32 بود با 187 یارد کم و دو بار برخورد با رهگیری. او در هنگام دزدکی حرکت کردن در حیاط نیز گلزنی کرد.

توا تاگووئیلوا ، مهاجم دلفین های میامی با توپ مقابل شارژر دویده است.

توا تاگووئیلوا ، مهاجم دلفین های میامی با توپ مقابل شارژر دویده است.

(لین سوییت / آسوشیتدپرس)

شارژرها روز یکشنبه با میانگین 420 یارد وارد شدند – دومین بهترین در NFL – اما در برابر دفاع در دفاع میامی فقط 273 بار تولید کردند.

هربرت بارها و بارها توانایی چشمگیری در توپ های عمیق ، دقت در پاس های طولانی میان رهبران لیگ نشان داده است. دلفین ها آن را محدود به پاس کردند که بیش از 17 یارد برد. آنها دو بار او را اخراج کردند و اعتبار او شش بار دیگر است.

آنتونی لین گفت: “آنها چیزهای زیادی به ارمغان آوردند.” “شما فقط می توانید کارهای زیادی انجام دهید. آنها دفاع ما را به چالش کشیدند. بعضی اوقات خیلی خوب دفاع نمی کردیم. … آنها قبل از اینکه به مردمان برسیم به ما رسیدند. “

لین توضیح داد که برای مقابله با شوتهای درخشان میامی ، Chargers قصد داشت توپ را کنترل کند. نتیجه این امر وابستگی زیادی به کالن بالاج ، بازیکن سال سوم بود که تا دو هفته گذشته در کادر مربیگری حضور داشت.

بالاج 18 بار برای 68 یارد حمل کرد و تیم را در پنج پاس برای 34 یارد گرفت. روزی 23 لمس بود که آلن فقط سه پذیرایی داشت و مایک ویلیامز نیز دو بار جلب می کرد.

لین گفت: “شما باید سرعت او را کم کنید.” “ما این احساس را داشتیم که می توانیم دویدن را ثابت کنیم و مسیر دویدن خود را تنظیم کنیم ، مثل همیشه زمین شلیک کنیم.”

لین گفت ، این عکسها به دفعاتی که شارژرها دوست داشتند از کار افتاد ، زیرا دلفین ها به هربرت و گیرنده های او فرصت کافی نمی دادند.

لین گفت: “در این بازی ، تحت فشار ما و لباس مبدل هایی كه آنها به ما تحمیل كردند.” من تصور نمی كردم كه 50 بار پرتاب توپ هوشمندانه باشد.

لحظه اوایل عصر بعد از ظهر تعیین شد وقتی اندرو ون گینکل از میامی اعتصاب Thai Long را مسدود کرد و دلفین ها در خط شارژ یک حیاط بازیابی شدند.

با بازگشت به بازی ، سالون احمد در بازی بعدی گلزنی کرد و شارژرها فقط 2 دقیقه و 6 ثانیه از بازی صرف وقت کردند.

در مالکیت بعدی دلفین ها ، Quenton Meeks از تیم Chargers در یک موقعیت تلاش آفساید آفساید خوانده شد و ابتدا میامی را به ارمغان آورد و منجر به یک ضربه جدید شد.

این دو اشتباه آشکار یک فصل سخت را برای شارژرهای تیم های ویژه ادامه داد.

لین گفت: “من ناامید شدم.” “در جاده بروید ، شما نمی توانید چیزی به مخالفان خود بدهید.”

در دفاع ، شارژرها در مجموع 280 یارد را تحویل دادند – حداقل یک فصل – و فقط دو نمایش را که بیش از 20 یارد را پوشش می داد ، رها کردند.

اما آنها همچنین دست های زیادی در رهگیری های احتمالی داشتند ، دیویس ، دنزل پریمان و کنت موری جونیور در تأمین توپ نتوانستند.

لین گفت: “قرار بود سه مورد رهگیری باشد.” “وقتی از این نوع فرصت ها استفاده نکنید ، در این بازی ها پیروز نخواهید شد.”

و بنابراین شارژرها دوباره سقوط کردند ، در حالی که هر هفت ضرر با هشت امتیاز یا کمتر وارد شدند.

خبر خوب؟ 0-9 نیویورک جتس ، تنها تیم بدون برد در لیگ ، حریف بعدی چارجرز است.

نه اینکه گروهی که روز یکشنبه با این همه تلاش مجدانه مورد ضرب و شتم قرار گرفتند مشتاق دریافت جایزه تسلیت بودند.

هانتر هنری گفت: “من حتی نمی دانم كه فعلاً حرفی دارم یا نه.” “ما فقط امشب در هر مرحله جنگیدیم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر