جاستین هربرت رکورد را ادامه می دهد ، اما شارژرها به موارد بیشتری نیاز دارنداو بازیکن خط حمله خود را “بچه خاص” و “استعداد ویژه” خواند. شارژر باریک شکارچی هنری هنگام جستجوی توصیف جدیدی از سوژه بزرگسالان مکث کرد.

تازه وارد جاستین هربرت که وارد دهمین شروع حرفه ای خود می شد ، بسیار شگفت آور خوب و بسیار شگفت آور سریع بود که هم تیمی هایش اصالت خود را از بین می برند.

هنری گفت: “او فقط رشد می کند.” “من فکر می کنم هر هفته همین حرف را می زنم.”

هر کس همین را می گوید هر کس هفته برای هربرت ، زیرا مهاجم بچه گانه شارژر مرتباً همان کارها را انجام می دهد – همان کارهای خارق العاده و رکوردشکن.

به عبارت ساده تر ، هربرت یک قدم فاصله دارد – از نظر آماری – بزرگترین فصل در NFL به عنوان یک مدافع تازه کار.

اگر کارهایی را که تاکنون انجام داده ادامه دهد ، رکورد اندرو لاک در حیاط ، رکورد کارون ونتز در پایان کارها و رکورد بیکر میفیلد در تاچ داون را خواهد شکست.

آنتونی لین ، مربی تیمش که روز یکشنبه در بوفالو بازی می کند ، گفت: “مجموعه مهارت های او در این لیگ خوب بود ، من این را می دانستم.” نحوه کنار آمدن او از نظر ذهنی واقعاً چشمگیر بود.

پس از شش بازی ، تعداد هربرت به شرح زیر پیش بینی شده است: 4498 یارد ، انتقال 397 پایان با 37 تاچ داون.

برای ارزیابی آنچه که این اعداد نشان می دهند ، در نظر بگیرید که در اولین فصل حضور او به عنوان آغازگر – و سومین سال حضور در لیگ – فیلیپ ریورز با 3،388 یارد به پایان رسید و 284 نمایش را با 22 تاچ تاون انجام داد.

و ریورز در سال 2006 بازی دیگری انجام داد تا اینکه هربرت اکنون می تواند بازی کند.

بیشتر وجود دارد ریورز هرگز در یک فصل 37 بار تاچ داون انجام نداده است. حرفه عالی وی که در سال 2008 تنظیم شده 34 ساله است.

این تعداد همچنین یک رکورد تیمی است ، به این معنی که هربرت – در 15 بازی به عنوان یک تازه کار – می تواند بیشترین پرتاب را تاکنون برای یک حق رای دادن منتشر کند که نه تنها شامل 14 فصل رودخانه به عنوان آغازگر آن است ، بلکه همچنین دارای دوره اکتان بالای Air Coryell است. .

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم [training] هنری گفت: اردوگاه. “من مثل” خدا بیامرزد “بود. شما او را می بینید [now] در بازی ، برخی از پرتابهایی که او انجام می دهد توپ عمیق است.

“افراد زیادی وجود ندارند که بتوانند این پرتاب را انجام دهند. او این کار را ادامه می دهد ، حتی عملاً تمام هفته. … او یک استعداد خاص است و فقط بهتر خواهد شد. “

همانطور که در دو ماه گذشته داستان هربرت خوشبینانه رقم خورده است ، نمی توان داستان را بدون چند پیچ ​​و خم ترسناک بیان کرد.

اولین مورد این است که تمام تولیدات آن در فصلی صورت گرفت که در آن شارژرها دائماً در تولید کوتاهی می کردند. هربرت 2-7 به عنوان یک شروع کننده است و تیمش در کل 3-7 می نشیند.

آیا فصل اول Rivers را به عنوان یک شروع کننده به یاد دارید؟ این تیم Chargers 14-2 به پایان رسید و AFC West را از آن خود کرد.

هربرت در موقعیتی عجیب و غریب قرار دارد و می تواند به عنوان یک حق رای دهنده خط حمله بالقوه در زمانی ظاهر شود که تیم فعلی از هم پاشیده است تا جایی که تغییر قابل توجهی رخ دهد.

این احتمال وجود دارد که سال دوم وی شامل یک سرمربی جدید و یک هماهنگ کننده تهاجمی جدید باشد که یک سیستم جدید را مدیریت می کند.

نکته عجیب دوم این است که هربرت حتی قرار نبود در سال 2020 شروع کننده باشد. او سال را به عنوان پشتیبان Tyrod Taylor آغاز کرد ، و هیچ تضمینی در مورد تغییر یا تغییر این شرایط نداشت.

به آن فکر کنید ، از احتمالاً بازی نکردن تا بازی تقریباً غیرممکن. به ندرت یک تازه کار به طور متقاعد کننده حق رای دادن را مجبور کرده است که مسیر خود را کاملا تغییر دهد.

“من فکر می کنم آماده سازی ، برنامه ما …” لین در پاسخ به این س askedال که چرا هربرت موفق شده است ، پاسخ داد. “ما سعی می کنیم او را در بهترین شرایط قرار دهیم ، آیا می تواند با بالا بردن خط دفاعی فشارها را تحمل کند.

“اما در پایان روز ، اگر او کار نکند ، اگر آموزش را به میدان نبرد ، مهم نیست. من به او اعتبار جهانی را می دهم ، نحوه مدیریت اوضاع. “

هربرت آنقدر سریع پیشرفت کرد که از هماهنگ کننده حمله شین استیچن و مربی خط حمله پپ همیلتون تعریف و تمجید شد. استیچن در اولین فصل کامل خود به عنوان بازیکن ، همیلتون در اولین فصل با شارژر حضور دارد.

روابط فوری هربرت با کین آلن باعث شد که این جانباز یکی از بهترین فصل هایش را تجربه کند و این یک گیرنده کاملاً گسترده بود که سه کاسه پشت سر هم ساخته بود.

هربرت حتی در فصلی که عملکرد کلی آنها را تهدید به فراموشی می کند ، شارژرها را به روز نگه می دارد.

شان مک درموت ، مربی بیلز گفت: “او بسیار چشمگیر است.” “او سخت است.” او دست بزرگی دارد. او باهوش است. دیگر چه می توانم در مورد او بگویم؟ او عالی شروع کرد. “

به محض این که جو بارو ، مدافع خط حمله سینسیناتی از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد که آخر هفته گذشته پایان یافت ، هربرت به محبوب ترین بازیکن برای ورود به یک تازه کار تهاجمی بعدی سال در NFL تبدیل شد.

این لحظه همچنین بخشی از دانش حق رای دادن خواهد شد. شارژرها فقط یک بازیکن داشتند تا این افتخار را کسب کنند: بازگشت دون وودز در سال 1974.

هربرت ، که مجموعه مهارت های غنی وی توانایی منحرف کردن اعتبار را دارد ، هفته های گذشته را با اصرار فراوان خوانده است که برخی از سر و صدای بیرون از بازی خود را نشنیده است.

در عوض ، او بارها و بارها توضیح می دهد که تمرکز او هر هفته روی مخالفت و برنامه بازی است. در مورد بازنویسی داستان ، او به دیگران اجازه می دهد که آن داستان ، پیچ و تاب ها و سایر موارد را تعریف کنند.

هربرت گفت: “من فکر می کنم این نشانه همه کارهای سختی است که ما به صورت تیمی انجام داده ایم.” “من فکر می کنم هر دستاوردی که یک فرد دریافت می کند کل واحد را منعکس می کند.”

اکلر برمی گردد

شارژرها شماره 1 را فعال کردند و روز شنبه آستین اکلر را از لیست ذخایر آسیب دیده بازگرداندند. وی از 4 اکتبر به دلیل کشیدگی همسترینگ در خانه نبود.

آنها همچنین BJ Bello و Cole Christianen ، و همچنین مربی بینی ، Brainen Fehoko را از تیم آموزش فعال کردند و پایان دفاع Jessie Lemonier را کنار گذاشتند.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>