جاستین هربرت و Chargers مشتاق انتقام از دست دادن Raiders هستند

[ad_1]

او اولین مسابقه خود را روز یکشنبه انجام داد.

حالا جاستین هربرت ، تازه کار شارژرها ، یک مسابقه برگشت با حریفی دارد که اولین ضربه او به او وارد شد.

در تاریخ 8 نوامبر ، حمله کنندگان لاس وگاس هربرت و شارژر را در استادیوم SoFi به شکلی نمایشی به اندازه کافی شکست دادند که این تصمیم به معنای واقعی کلمه از دریا به دریا رسید.

آنتونی لین ، مربی Chargers این هفته یادآوری می کند: “ما فکر کردیم که بازی را بردیم.” “این از ما در نیویورک گرفته شده است.”

در آخرین بازی روز ، هربرت با اختلاف کمی به دونالد پارام جونیور که در ابتدا قرار بود چهار یاردی فاصله داشته باشد ، رسید. شارژرها با خیالی آسوده به سمت موز قدم برداشتند.

اما پس از چند دقیقه ، مکالمه در بازبینی معکوس شد ، و باعث شد تماشای عجیب یک بازی به سختی پایان یابد تا هر دو تیم پیروزی را جشن بگیرند.

شارژرها پنجشنبه شب هنگامی که حق رای دادن برای اولین بار به لاس وگاس می رود ، یک حمله دیگر از Raiders انجام می دهند ، این یک سفر کاری به مقصدی است که بیشتر مردم به آنجا می روند نه کار کردن

شارژر دفاعی جوی بوسا گفت: “من در واقع قصد دارم یک سفر گلف را به زودی پس از فصل در وگاس انجام دهم.” “بنابراین من پس از آن جبران می شود.”

هربرت کارهای زیادی انجام داد ، سپس در سال اول کارهایی انجام داد. او در سه بازی اخیر Chargers فرصتی برای ثبت چندین رکورد تازه وارد یک فصل دارد.

در روز یکشنبه ، او اولین کار حرفه ای را هنگامی که شارژرها را در 31 ثانیه آخر برابر آتلانتا به پیروزی رساند ، اضافه کرد.

هربرت برای 48 یارد سه پاس انجام داد تا مایکل بادگلی در بازی آخر یک گل 43 متری برای بازی نهایی به ثمر برساند تا 20-17 پیروز شود.

شین استیچن ، هماهنگ کننده حمله گفت: “در این لیگ ، بازی های زیادی به سیم منتقل می شود.” “بدست آوردن یکی از اینها در ابتدای کارش یک قدم بزرگ برای او خواهد بود.”

در کنار توانایی دقیق در حین حرکت ، هربرت در این فصل توانایی تیز بینی و فرار از ستایش را نیز نشان داد. وی در مورد بازی برنده خود سedال کرد ، وی خط دفاعی را به دلیل بازگشت توپ حساب کرد.

در مورد تمام رکوردهایی که او ثبت کرده یا می تواند ثبت کند ، هربرت گفت این اعداد در مقایسه با تابلوی امتیازات از اهمیت کمی برخوردارند.

“فکر می کنم بقیه را برنده شدم [our] وی گفت: “بازی ها برای من بیشترین معنی را خواهند داشت.” “این همیشه برنامه بوده است … من فکر می کنم این مهمترین چیز برای تیم است.”

وقتی این فصل شروع شد ، هربرت روی نیمکت بود. وی ذخیره تایرود تیلور بود و هیچ تضمینی برای حتی بازی در سال 2020 نداشت.

این ایده سه ماه بعد تقریباً غیرممکن به نظر می رسید ، زیرا هربرت به عنوان علاقه مندی فراری برای برنده شدن جایزه تازه وارد سال NFL شناخته شد.

وی با جلب توجه بیشتر به موفقیت های فردی خود ، از استیچن و مربی خط حمله پپ همیلتون برای کمک به او برای آماده شدن برای ورود به هنگام عدم موفقیت تیلور در هفته 2 نام برد.

شارژرها فقط 3-9 در راه اندازی هربرت هستند ، اما این نتایج به عنوان داستان نویسان شکست می خورند. در فصلی که آنها اینقدر ضرر کرده اند ، شارژرها ممکن است حق امتیاز بعدی خود را پیدا کنند.

“سال سختی برای همه ما بود و من می دانم که چنین است [been] و برای او ، “گفت هانتر هنری. “او تعداد زیادی عالی بازی می کند و عالی بازی می کند. ما فقط نمی توانستیم به برخی از آن پیروزی ها برای او فکر کنیم. “

راههای گمشده قطعاً قبل از هربرت بود. شارژرها از 30 دسامبر 2018 در یک بازی برابر AFC West پیروز نشده اند. آنها 9 بار پشت سر هم شکست خورده و فصل را با سه بازی متوالی در بخش به پایان رسانده اند.

روز پنجشنبه ، هربرت با برایان بولاگا که در پروتکل ضربه مغزی است برخورد صحیحی نخواهد داشت. سه مورد از سلاح های اصلی شارژرها – گیرنده های وسیع Keen Allen و Mike Williams و همچنین آستین اکلر که به عقب می روند – همه مورد سوال هستند.

با این حال ، هربرت با این اطمینان که می تواند چهارم چهارم را رهبری کند ، یک بازی پیروز در NFL و اعتماد به نفس اینکه شارژرها می توانند تصمیمات سخت را بگیرند ، مسلح خواهد بود. قبل از یکشنبه ، آنها 16 بازی از 19 بازی قبلی خود را با یک نتیجه شکست خورده بودند.

بوسا گفت: “فقط اینکه بتوانیم از این طریق یک پیروزی نزدیک بدست آوریم بسیار بزرگ است ، مخصوصاً در هفته کوتاهی که از روز پنجشنبه آغاز می شود.” “از دست دادن یک بازی نزدیک مثل این بسیار دشوار است.”

پس از چنین شکست های سنگین ، هربرت و شارژرها اکنون می توانند در مدت پنج روز دو بار برنده شوند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme