[ad_1]

جانی جوزانگ با یک حرکت مچ دست خود نه ماه اضطراب را آزاد کرد.

انتقال به کنتاکی سه امتیاز را در اولین شوت او با پیراهن UCLA از دست داد پس از اینکه او چهارشنبه در پیروزی بروین ها برابر سن دیگو در غرفه 83-56 پائولی 10 امتیاز از روی نیمکت کسب کرد.

دروازه بان 6 فوت-6 پس از از دست دادن چهار بازی اول با پاسخ استرس در پای راست خود ، اولین بازیکن UCLA روی نیمکت بود و نگاهی اجمالی به توانایی گلزنی پربار خود بعد از بازی نکردن در یک بازی از ماه مارس داشت.

جوزانگ با بازدم گفت: “وقتی شلیک وارد شد ، مثل” آه “بود. “در حال تسویه حساب بود.”

جوزانگ ، که چهار ضربه شش شوت از زمین زد و سه ریباند گرفت ، یکی از 5 گلزن دو رقمی برای بروین ها بود که در نیمه دوم 50 امتیاز داشت تا چهارمین پیروزی متوالی خود را بدست آورد.

میک کرونین ، مربی UCLA گفت ، جوزانگ نزدیک بود که روز یکشنبه برگردد ، اما کادر پزشکی رویکردی محتاطانه را توصیه کردند. دوره دوم چهارشنبه حدود 20 دقیقه محدود بود و امید کادر مربی به او این بود که شوت های هوشمند بزند و توپ را برگرداند. کرونین ، که از یک ضربه غیرمعقول شکایت داشت ، گفت که این حدود 90٪ موفقیت بود ، حتی اگر ژوزانگ 19 دقیقه بدون چرخش بازی کرد.
جوزانگ فصل گذشته در 28 بازی در کنتاکی به میدان رفت ، با میانگین 2.9 امتیاز و 1.9 ریباند در هر بازی ، و پس از انتقالش امسال بلافاصله شرکت کرد. تازه کار متولد تارزان یک تازه کار برجسته هاروارد-وستلایک بود ، قبل از ورود به مسابقات در سال 2019 به طور متوسط ​​23 امتیاز ، 8.5 ریباند و 3.4 پاس گل داد تا زودتر به دانشگاه برود.

وقتی کاملاً سالم باشد ، انتظار می رود که جوزانگ بعد از شوت 46.2 درصدی بروین ها (4-1) در روز چهارشنبه ، نقض UCLA را بیشتر تحریک کند.

“او چنان سلاحی است که توانایی قرار دادن آن در سبد را دارد تا زمین را برای رانندگی کریس اسمیت یا جیمی جکس یا تایگر باز کند. [Campbell] to Drive the Ball and Cody | [Riley] برای ورود به داخل ، به عنوان مثال ، “کرونین گفت. “شما باید آن را همیشه نگه دارید.” این یک سلاح فوق العاده هجومی است. “

ژاكز با 17 امتياز ، چهار ريباند و چهار بلاك شغلي ، برروان را رهبري كرد. اسمیت و كمبل هر كدام 12 امتیاز داشتند و كمبل 5 پاس گل داد و هیچ تغییری در زمین نداشت. رایلی 11 امتیاز و 10 ریباند داشت. هر بازیکن UCLA که بیش از دو دقیقه در زمین بود گل می زد در حالی که Toreros (0-1) برای حفظ سرعت در دستگاه بازکن خود تلاش می کرد ، که به دلیل آزمایش مثبت COVID-19 در برنامه به تعویق افتاد.

UCLA پس از از دست دادن چهار پنج شوت اول خود ، 13 امتیاز متوالی کسب کرد تا تساوی 15-15 شکسته شود. با وجود برتری 10 امتیازی در نیمه اول ، که در نیمه دوم هرگز کمتر از 7 امتیاز نبود ، کرونین گفت که او در نیمه اول از این خطا ناامید شده است ، وقتی UCLA 38.7٪ از زمین را شوت زد و شش پاس گل در 12 سبد با 5 گل داشت. حجم معاملات.

حالا در دومین فصل خود تحت هدایت کرونین ، Bruins امیدوار است که بتواند در حمله سریعتر بازی کند ، اما سرعت شتابان به راحتی پیش نمی رود.

کرونین ، که برای الهام گرفتن از فیلم تیمش در مورد سن آنتونیو اسپرز و گلدن استیت واریورز ، در حال نمایش فیلم تیمش در مورد سن آنتونیو اسپرز و گلدن استیت است ، گفت: “من فکر می کنم بازیکن امروز فکر می کند این به معنای بلند کردن اوست ، مردی او را رانده و به او شلیک می کند.” “بزرگترین بازیکنان ، آنها آماده عبور و برش و بازی با سرعت هستند. بنابراین من فکر می کنم ما در حال کار روی روندی هستیم که هنوز توهین آمیز است.

و غیره.

UCLA بازی خود در برابر ایالت لانگ بیچ را برای 15 دسامبر در Pauli Paulion ساعت 6 بعد از ظهر برنامه ریزی کرده است. این بازی در Pac-12 Networks خواهد بود. این مسابقه که قرار بود در تاریخ 30 نوامبر برگزار شود ، به دلیل پروتکل COVID-19 به تعویق افتاد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر